Puslapis 1 iš 4 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 33

Gija: Balionas į IV-tuką vietoj atsarginio rato

  1. #1
    Bijau išsižioti... mapukis avataras
    Įstojimo data
    2013.05.10
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    53
    Reputacija
    1


    Balionas į IV-tuką vietoj atsarginio rato

    Atėjo metas susidėt dujas. Visgi taip gavos, kad pavyko nupirkt mašiną dar nemačiusią jų. 2006 T&C su į dugną susilankstančiom sėdynėm. Į vidurinės eilės sėdynių susilankstymo vietą labai nesinori dėt balioną, nes kam tada ta komplektacija. Gal kas panašioj situacijoj buvo ir vietoj atsarginio rato montavotės balioną? Kokia maksimali talpa tilpo?
    Chrysler T&C 3.8l Touring 2005
    Chrysler T&C 3.3l LXi 2000 ex

  2. #2
    Tadas4x4
    Svečias


    Citata Autorius mapukis Žiūrėti skelbimus
    Atėjo metas susidėt dujas. Visgi taip gavos, kad pavyko nupirkt mašiną dar nemačiusią jų. 2006 T&C su į dugną susilankstančiom sėdynėm. Į vidurinės eilės sėdynių susilankstymo vietą labai nesinori dėt balioną, nes kam tada ta komplektacija. Gal kas panašioj situacijoj buvo ir vietoj atsarginio rato montavotės balioną? Kokia maksimali talpa tilpo?
    Uztenka tos vietos uzvertus sedynes. Su vienu balionu vargsi. Mano patarimas dek du po 45 i vidurines.

  3. #3
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Reikia įvertinti,ar dažnai bus sulankstomos vidurinės sėdynės į dugną.Nes jei dėl vieno-dviejų sulankstymų metuose visąlaik vargti su 35 ltr. baku vietoj "zapaskęs",tai neverta.Tokiu principu ir aš vadovavausi,dėdamas 2*45 ltr į II-os eilės sėdynių duobes.Reziume-sėdynės susilanksto,užsiverčia,tik,kad nesulenda į dugną
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  4. #4
    audriusv
    Svečias


    Aš su tokia pat dilema susidūriau. Galutiniame variante dėjau vieną balioną į vieną vidurinių sėdynių ertmę. Galiu pasakyti, kad po dizeliuko tikrai užknisa pastovus lankymasis degalinėje. Kas tie ~42 litrai tokiai mašinai...

    Bet jau kokius penkis kartus (per antrus mašinos naudojimo metus) mane gelbėjo viena pilnai į dugną sulendanti sėdynė. Dabar, jeigu techninės galimybės būtų, tai tikrai dėčiau vietoje atsarginio rato papildomą balioną, kad turėti galimybę įsipilti bent 70 litrų ir kartu turėti bent vienos sėdynės paslėpimą dugne.

  5. #5
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Prieš metus kalbedami su dujuninkamis sužinojau kad tikrai yra balionai (šoniniai) kurie galima imontuoti į bagažinę kur apdailą, tiksliau kur pas mus domkratas. Dzipistai jau tokios naudojo(ir mūsų forume buvo foto tokio baliono IV-ke) . Bet sau atsisakiau, nes vienas dalykas reikėjo ilgai laukti, nes vistiek jie mažai naudoja., ir kitas dalykas už tokios konstrukcijos balioną permokėti apie 500Lt(ir dar po sedinėm 1=45ltr, o šitas apie 25-30ltr,tiksliai neatsimenu).... Bet kiekvienam savo variantas ne pigūs bet neblogas gal tau kaip tik.

  6. #6
    Bijau išsižioti... mapukis avataras
    Įstojimo data
    2013.05.10
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    53
    Reputacija
    1


    Susidėjau. Vienas balionas 46l vietoj atsarginio rato, kitas 45l į vienos sulankstomos sėdynės vietą.
    Chrysler T&C 3.8l Touring 2005
    Chrysler T&C 3.3l LXi 2000 ex

  7. #7
    audriusv
    Svečias


    Citata Autorius mapukis Žiūrėti skelbimus
    Susidėjau. Vienas balionas 46l vietoj atsarginio rato, kitas 45l į vienos sulankstomos sėdynės vietą.
    Super! Jeigu ne paslaptis kiek kainavo balionas vietoj atsarginio (gal žinoma būtent jo kaina)? Kur dėta ir kiek iš viso kainavo dujos?

    Gal kas galėtų atsakyti su kokiais sunkumais ir problemomis susidurčiau dabar norėdamas įsidėti tokį balioną jau į eksploatuojamą sistemą su vienu baku po viena vidurinės eilės sėdyne?

  8. #8
    Man sekasi ;) Deimkr avataras
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Varniai. Lt
    Įrašai
    85
    Reputacija
    1


    Jokiu, aš taip padariau pradžioje buvo vienas balionas, paskui firmoje sumontavo antra išrašė dokumentus ir jokiu problemų. Ta variau nesikabinėjo.
    Chrysler Town & Country 3,8 LXi 2001, benzinas / dujos

  9. #9
    Dainioška
    Svečias


    Negaliu ne stebėtis, kaip Jums įdeda 45 ltr. balionus i kėdžių nišą, nes pas mane tilpo balionas į kurį telpa realiai 25 ltr.. Ar darė kokius nors pakeitimus, nes vizualiai mano balionas užima visą erdvę ir atrodo, kad didesnis ne tilptų.

  10. #10
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Dainioska, anksciau, kai tau dejo, nebuvo tokiu balionu. Dabar yra. Telpa tikrai normaliai.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •