Rezultatai 1 iki 10 iš 10

Gija: Bagazines pakelejo grandine

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Sveikas, išduok paslaptį kur ir kokią grandinę pirkti - nutraukiau ir aš, o naudotą su visu varikliu tik siūlo.
    Ačiū.

    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Jei nareliu nepametei, trumpa negali pasidaryti... Šiaip grandine gali nauja pasiziuret nupirkti. Kaune esu pirkes guoliais prekiaujancioj įmonej. Jei buni KN, galesiu nukreipti.

  2. #2
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius dzonis Žiūrėti skelbimus
    Sveikas, išduok paslaptį kur ir kokią grandinę pirkti - nutraukiau ir aš, o naudotą su visu varikliu tik siūlo.
    Ačiū.
    Na idomu.... Pasidalinkit patirtim, kaip jum tai pavyksta???? Ka darot arba kitaip sakant ko nedaryti kitiems.... !!!!

    Paslapties jokios nera. Dagmitoj Raudondvario plente, priešais Ermitažą. Tik pavyzdį pasiimkit.

  3. #3
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Labai paprastai, buvo islindes taburetes kampas is bagazines, kazkas kazka dejo , nepaziurejo ir ji pasikreipe, buvo tamsu ,niekas nemate. Paspaudus uzdaryti nusileido - atsitrenke tas dangtis i taburete - garsas pokst ir viskas. Pries pat pabaiga jau ten nesuveikia tas pasipriesinimo daviklis.


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Na idomu.... Pasidalinkit patirtim, kaip jum tai pavyksta???? Ka darot arba kitaip sakant ko nedaryti kitiems.... !!!!

    Paslapties jokios nera. Dagmitoj Raudondvario plente, priešais Ermitažą. Tik pavyzdį pasiimkit.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •