Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 29

Gija: Granatu apsauga

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    babas
    Svečias


    Granatu apsauga

    Sveiki visi.... Atejo laikas pasikeisti (granatu) apsaugines gumas.....Gal kas tai daret ,pasidalinkit patirtimi....Busiu dekingas...Aciu visiems

  2. #2
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Imi ir pasikeiti. Kokia cia informacija? Turek po ranka reples granatos ziedo isskleidimui.

  3. #3
    babas
    Svečias


    na sakau gal kazkas ne taip kaip kituose masiniukuose.....

  4. #4
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    Taigi čia golfas tik iš amerikos

  5. #5
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Isorine granata ant pusasio fiksuojantis ziedas yra visose masinose. Daznai buna, kad nukala granata su kuvalda nepaziureje kad tas ziedas yra

  6. #6
    algelis
    Svečias


    Daugumoj modeliu granata nusikala be didesniu problemu,o zieda nuimti galima kaip sako Plymouthas arba su atsuktuvu pirma kart keiciant ismoksi ir daugiau bus ramu
    Paskutinį kartą taisė algelis : 2011.06.03, 22:31

  7. #7
    xrobertax
    Svečias


    Sveiki o, aš dabar išsiardžiau ir pas mane nėra žiedo. Važiavau i serviza klaust sako kuvalda i dantis ir audi, na man savo mašiniuko gaila. gal kas buvo susidūręs su tokiu reikalu? Pas mane 2002 DODGE GRAND CARAVAN 3,3 116kw

  8. #8
    aprioris
    Svečias


    o jus nenorit manualu parsisiut ,ten viskas buna aiskiai parasyta ir net parodyta eiliskumas ka kaip daryt
    butu 100% garantas kad gerai darai

  9. #9
    xrobertax
    Svečias


    Nato pačio žiedo. Aš esu ardęs audines wv ir yra žiedai o dabar nėra. Važiavau čia pas tokį vietini paklaust tai sakė buvau susidūręs ir audė audė kol suaudė granatą, sutrupino. Tai pagalvojau kažkokia nesąmonė. Iš kur gaut tuos manualus? Gerai važiuoju i garažiuka bandysiu, vakare parašysiu kaip sekėsi.

  10. #10
    algelis
    Svečias


    pagal manualus,tai nebent padangoj ora gali prisipust,o granatos tu nenusiimsi pagal manuala,nes turesi visa perskaityt,kol suzinosi kaip iki jos prisikasti
    o kas liecia pati jos nuemima tai xrobertax-mostel plaktuku is vidines puses ir tikrai jei nea 1,tai 2,3 kartai ir granata pas tave rankose.sekmes
    p.s. beja jei gerai atsimenu,tai apie visa sita jau koki 3-4 kart rasom

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •