Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 29

Gija: Granatu apsauga

  1. #1
    babas
    Svečias


    Granatu apsauga

    Sveiki visi.... Atejo laikas pasikeisti (granatu) apsaugines gumas.....Gal kas tai daret ,pasidalinkit patirtimi....Busiu dekingas...Aciu visiems

  2. #2
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Imi ir pasikeiti. Kokia cia informacija? Turek po ranka reples granatos ziedo isskleidimui.

  3. #3
    babas
    Svečias


    na sakau gal kazkas ne taip kaip kituose masiniukuose.....

  4. #4
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    Taigi čia golfas tik iš amerikos

  5. #5
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Isorine granata ant pusasio fiksuojantis ziedas yra visose masinose. Daznai buna, kad nukala granata su kuvalda nepaziureje kad tas ziedas yra

  6. #6
    algelis
    Svečias


    Daugumoj modeliu granata nusikala be didesniu problemu,o zieda nuimti galima kaip sako Plymouthas arba su atsuktuvu pirma kart keiciant ismoksi ir daugiau bus ramu
    Paskutinį kartą taisė algelis : 2011.06.03, 23:31

  7. #7
    xrobertax
    Svečias


    Sveiki o, aš dabar išsiardžiau ir pas mane nėra žiedo. Važiavau i serviza klaust sako kuvalda i dantis ir audi, na man savo mašiniuko gaila. gal kas buvo susidūręs su tokiu reikalu? Pas mane 2002 DODGE GRAND CARAVAN 3,3 116kw

  8. #8
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Kokio ziedo pas tave nera? Jei nori nuimti granata, tai fiksavimo ziedo, kuri reiketu suspausti/isplesti nera. Su plaktuku uzvozus, gan lengvai nusmunka granata nuo pusasio. Ar tu ne apie ta zieda Kur auksciau buvau rases posta, tai sumaisiau su kita masina. Ant Voyager'iu ziedas giliai granatos viduje, ties paciu pusasio galiuku.

  9. #9
    aprioris
    Svečias


    o jus nenorit manualu parsisiut ,ten viskas buna aiskiai parasyta ir net parodyta eiliskumas ka kaip daryt
    butu 100% garantas kad gerai darai

  10. #10
    xrobertax
    Svečias


    Nato pačio žiedo. Aš esu ardęs audines wv ir yra žiedai o dabar nėra. Važiavau čia pas tokį vietini paklaust tai sakė buvau susidūręs ir audė audė kol suaudė granatą, sutrupino. Tai pagalvojau kažkokia nesąmonė. Iš kur gaut tuos manualus? Gerai važiuoju i garažiuka bandysiu, vakare parašysiu kaip sekėsi.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •