Rezultatai 1 iki 6 iš 6

Gija: Parduodu saviski T&C Touring StowN GO Seating 3.8L benzas/dujos =[[

  1. #1
    zee
    Svečias


    Parduodu saviski T&C Touring StowN GO Seating 3.8L benzas/dujos =[[

    Sveiki parduodu savo kraisleriuka 2005m puikios bukles tiesiog norim ismegint 2008 dyzeliuka 2.8 varikliu.
    Jei ka sudomins stai cia skelbimukas
    http://auto.plius.lt/skelbimai/chrys...s-3676102.html

  2. #2
    tata
    Svečias


    tu pirmas užmatytas skelbimuose, kuris parašė tikras-realias dujų sąnaudas Respect

  3. #3
    provokator
    Svečias


    kiekvienam sava realybe,man pavyzdziui 22 net ziema neima... 18-19 taip,bet ne tiek...

  4. #4
    algelis
    Svečias


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    kiekvienam sava realybe,man pavyzdziui 22 net ziema neima... 18-19 taip,bet ne tiek...
    Nesibaigianti tema.Ryja daugiau nei 20 tikrai,tik tu to nenori pripazint,arba ryte uzkures sedi ir mini,jei tau net ziema 20 neima.

  5. #5
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Sąnaudos priklauso ir nuo to,kokiame mieste gyveni.Kamščiai ir tt.Pvz,mano Kaune važinėjimas yra kasdien trumpus atstumus nuo kalno ir į kalną.Supilu 21ltrt. žiemą.
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  6. #6
    provokator
    Svečias


    Citata Autorius algelis Žiūrėti skelbimus
    Nesibaigianti tema.Ryja daugiau nei 20 tikrai,tik tu to nenori pripazint,arba ryte uzkures sedi ir mini,jei tau net ziema 20 neima.
    Jei sakau ne,vadinasi ne, Mindas sako tiesa,priklauso kur gyveni, as gyvenu uz miesto,kamsciu nesu mates beveik, PASTOVIAI naudoju autopilota. Tiket ar netiket-kiekvieno reikalas. Siai dienai pilu 16 su trupuciu simtui kilometru,vakar buvau siauliuose, 13litru simtui. ir kas idomiausia borto kompo parodymai skiriasi nuo realiu sanaudu tik desimtosiomis litro. viskas,daugiau temos nebetersiu,moderatoriai gali pravalyt.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •