Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 11 iki 13 iš 13

Gija: Pakeiciau greicu deze vistek taspats

  1. #11
    munas1977
    Svečias


    Man nutiko panasiai...Kartais imeta avarini begi..Padeda tik sustojus isjungus varikli ir vel uzvedus...po to kelias dienas vel gerai..gal kam teko susidurti su tokia problema..??

  2. #12
    Ramunas voyager
    Svečias


    Citata Autorius munas1977 Žiūrėti skelbimus
    Man nutiko panasiai...Kartais imeta avarini begi..Padeda tik sustojus isjungus varikli ir vel uzvedus...po to kelias dienas vel gerai..gal kam teko susidurti su tokia problema..??
    man taip pat yra dabar. irgi reikia isjungt ir vel ijungt varikli ir tada viskas veikia vel. bet anksciau buvo išvis neimanoma važinet nes 4 tą begi išvis neijungdavo, matesi kad bandė ir buvo tokie kaip šuoliai bet niekaip neisijungdavo ketvirtas begis. ir dabar žinau kad pasakysit jog padariau negerai, bet užpiliau transmissijos skysčio priedo kurio nusipirkau senukuose už 25 lt. ir magušku budu atsirado ketvirtas bėgis ir dabar išmeta kartais bet važinet jau imanoma. bandysiu keist solenoidų bloką gal ir padės...

  3. #13
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Ramunas voyager Žiūrėti skelbimus
    man taip pat yra dabar. irgi reikia isjungt ir vel ijungt varikli ir tada viskas veikia vel. bet anksciau buvo išvis neimanoma važinet nes 4 tą begi išvis neijungdavo, matesi kad bandė ir buvo tokie kaip šuoliai bet niekaip neisijungdavo ketvirtas begis. ir dabar žinau kad pasakysit jog padariau negerai, bet užpiliau transmissijos skysčio priedo kurio nusipirkau senukuose už 25 lt. ir magušku budu atsirado ketvirtas bėgis ir dabar išmeta kartais bet važinet jau imanoma. bandysiu keist solenoidų bloką gal ir padės...
    Ramunai nereikia pilti savo problemų į visas temas.Temos koks pavadinimas?Tai ir postinam čia apie tai.
    Galiu padėt ką nors sutvarkyt arba sugadint.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •