Rezultatai 1 iki 7 iš 7

Gija: 2.4 Variklis. Kur papildomai kuturingai gauti srove

  1. #1
    makaras
    Svečias


    2.4 Variklis. Kur papildomai kuturingai gauti srove

    Pas mane prikurke veikia kai ijungi gabaritus, o USB adapteris radijuj, isvis nuo prikurkes nenori veikt, nors srove yra. Noriu atskirai atsivesti 12V laida, kad veiktu be jokiu gabaritu tik viena kart pasukus raktely.Gal zinot nuo kur galima atsivesti tvarkingai, kad niekam nepakenkti ir butu galima jungti visokias pompas adapterius ir ttt.....???.Ir dar klausimeslis: pliusas prikurkeje centre ar sonuose??? Aciu uz pagalba.
    Paskutinį kartą taisė makaras : 2014.05.31, 23:21

  2. #2
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius makaras Žiūrėti skelbimus
    Pas mane prikurke veikia kai ijungi gabaritus, o USB adapteris radijuj, isvis nuo prikurkes nenori veikt, nors srove yra. Noriu atskirai atsivesti 12V laida, kad veiktu be jokiu gabaritu tik viena kart pasukus raktely.Gal zinot nuo kur galima atsivesti tvarkingai, kad niekam nepakenkti ir butu galima jungti visokias pompas adapterius ir ttt.....???.Ir dar klausimeslis: pliusas prikurkeje centre ar sonuose??? Aciu uz pagalba.
    pliusas visada centre.

    tiesa, trečiukui, aš bent jau dyzeliui radau laisvą jungtį galinėj dešinės pusės arkoj. ten berods kažkoks apvalus kamštis yra. tai pompai puikiai tinka ir srovė kaip tik atsiranda pasukus raktelį
    Born in USSR

  3. #3
    dainius22
    Svečias


    Gali paieškoti po kėde, bent ketvirtuko yra laisva fyškė su srove (nes sėdynės plikos)

  4. #4
    makaras
    Svečias


    Citata Autorius Daranius Žiūrėti skelbimus
    pliusas visada centre.

    tiesa, trečiukui, aš bent jau dyzeliui radau laisvą jungtį galinėj dešinės pusės arkoj. ten berods kažkoks apvalus kamštis yra. tai pompai puikiai tinka ir srovė kaip tik atsiranda pasukus raktelį
    Kur donkratas?

  5. #5
    makaras
    Svečias


    Citata Autorius dainius22 Žiūrėti skelbimus
    Gali paieškoti po kėde, bent ketvirtuko yra laisva fyškė su srove (nes sėdynės plikos)
    Tai fiškes reiks pjaut išeina, negerai

  6. #6
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius makaras Žiūrėti skelbimus
    Kur donkratas?
    taip, tik kitoj pusėj
    Born in USSR

  7. #7
    makaras
    Svečias


    ten radau gale.O po sėdine tos fiškės , kas bandėt aktyvios.?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •