Puslapis 11 iš 19 PirmasPirmas ... 910111213 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 101 iki 110 iš 186

Gija: Kondicionieriaus siurblys

  1. #101
    Dainioška
    Svečias


    Kad ir pavėluotai, bet ačiū Arnai, kad domitės, nesate abejingas. Apsvarstęs visus variantus galinis kondicionierius "užglūšintas". Karštą vasarą patys galiniai keleiviai jaučia šiokį tokį diskomfortą, bet.... Ant marijos žemės tokių radiatorių nėra, naujas kainuoja apie 800-1000 lt.

  2. #102
    Rėmėjas Darukas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    256
    Images
    6
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Citata Autorius rrenaldas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, ar ant auto funkcijos įsijungia kondicionierius ar papildomai dar reikia paspausti mygtuką su snaigės logotipu?

    Ačiū
    Pas mane automatiškai įsijungia nuo maždaug +12 C. Ryte važiuojant nedega, o po darbo, kai šiltesnis oras užvedus užsidega snaigės indikacija. Čia su klima ant LO auto padėties.
    Chrysler T&C '08 3,8L benzas/dujos
    Užteks galvot - einam baliavot !

  3. #103
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Dainioška Žiūrėti skelbimus
    Kad ir pavėluotai, bet ačiū Arnai, kad domitės, nesate abejingas. Apsvarstęs visus variantus galinis kondicionierius "užglūšintas". Karštą vasarą patys galiniai keleiviai jaučia šiokį tokį diskomfortą, bet.... Ant marijos žemės tokių radiatorių nėra, naujas kainuoja apie 800-1000 lt.
    Kaip tik sia savaite tokia nesamone atstateme tai pat buvo uzglusinta
    tai projektas gavosi kazkas apie 300 - 400 Lt.
    Taip kad cia joks ne kosmosas ir visiskai bereikalo tokia nesamone padarei.

  4. #104
    seselis
    Svečias


    Sveiki, gal kas pasakys kokios siai dienai oro kondicionieriaus siurblio kainos? Vakar pradejo ir mano siurblys skleist garsus , kartais taip uzriaumoja , kad net nemalonu pasidaro . Kartais net su kibirksciuoja... Nesinoretu uzsidegti.... Deveta turbut niekas nededa Ir kitas klausimas ar daug reikalu ten jy pasikeisti ? Kiek ieskojau youtube tai ten , kaip visada viskas greitai ir lengvai

  5. #105
    Vygis
    Svečias


    Naujo kaina apie 4000 senujų pinigų todėl visi deda devėtus. Pats katik keiciau srotai visi kaip sutare praso 130-150 europitiskų. Pasiieskok tarp privaciu ardytoju zinoma be garantiju. Keist paciam nepatarciau tepalai freonas. O jei kibirkstys tai gal tik su magnetu jo keitimas apie 30 eu tuo paciu hebra ir tepalais papildytu gal ir ūžimas dings.

  6. #106
    tomas2010
    Svečias


    Nieko ten baisaus del ardymo nera.atsuksi,fara isleisi,jei sistemoj jo yra,uzdesi nauja kompresoriu ir vaziuoji pas meistrus kad sistema uzpildytu naujai.

  7. #107
    seselis
    Svečias


    Tai gali uztekt tik pakeisti ta daly kur dirza suka jo? Na to freono ten nera keli metai kiek zinau , tai galiu atsukinet , o pakeitus bus proga pripildyti.. na naujas daugiau nei masina kainuoja Beda , kad ne lt ... teks cia sroto paieskot...

  8. #108
    seselis
    Svečias


    bedele... siurblys dar tik keliauja pas mane , o man siandiena truko dirzelis... ryt bandysiu isimt siurbly ir kazka gimdyt kad nestriktu... o gal zinot kokios masinos dirzas tiktu jei jy deciau be kondicionieriaus? esu girdejas kad taip dar eina? laikinai butu gerai man toky uzdejus...

  9. #109
    romaas
    Svečias


    Citata Autorius seselis Žiūrėti skelbimus
    bedele... siurblys dar tik keliauja pas mane , o man siandiena truko dirzelis... ryt bandysiu isimt siurbly ir kazka gimdyt kad nestriktu... o gal zinot kokios masinos dirzas tiktu jei jy deciau be kondicionieriaus? esu girdejas kad taip dar eina? laikinai butu gerai man toky uzdejus...
    paimk paprasciausia siuvejo metra ir pamatuok, arba su virve ir zinosi kokio ilgio reikia

  10. #110
    seselis
    Svečias


    na cia pas mane taip paprastai nenupirksi dirzo reik bent masinos marke pasakyti...todel ir klausiu kokios masinos tiktu...

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •