Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 11 iki 19 iš 19

Gija: Neužsiveda ir meta p1685 klaida

  1. #11
    Bijau išsižioti... STAFAS avataras
    Įstojimo data
    2014.01.21
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    55
    Reputacija
    1


    Kai pasuki užvedimo rakteli klaksi ne starteris o starterio rėlė

  2. #12
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    pabandyk vienas sukt raktely o kitas tuo metu pystelt per starterio gala kokiu vamzdzio galu.jeigu tuo metu suveiks tai lupi ir valai sepetelius ir pritraukeja.

    arba pavarinek pavaru svirty, gali but kad kompas mato ne P padety, o ant pavaros vedant irgi nesiveda. dar pabandyk vest ant N padeties

  3. #13
    Bijau išsižioti... STAFAS avataras
    Įstojimo data
    2014.01.21
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    55
    Reputacija
    1


    Viskas išbandyta ka minėjai,viskas be naudos .Buvau šiandien pas toki EGI prie savanoriu pr. už MACDONALDO tai jis su kompais ir elektronika tipo Kaune geriausiai supranta .Tai vienu žodžiu sakė yra tik du variantai pagal visus požymius,STARTERIS arba SPYNELĖS kontaktai.Tai kokia diena reikės turbut pradėti nuo spynelės arba starterio remonto.Tik kad abydna kai nežinai tikslaus gedimo,o tvarkai ir keiti geras detales bei kiši pinigus

  4. #14
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    tai dar pabandyk rakteli spausdamas ir klibindamas vest, jeigu kontaktai tai dar turetu taip darant vestis

  5. #15
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    As dar pabandyciau starteri paprastuoju būdu parduodant i rele įtampa ir pasiturintys ar jis suveikia. Jei suveikia tai draskyciau spynele. Jei ne tai starteri.
    Beje dar reiktu pamatuot ar yra įtampa ant starterio reles fiskes pasukus rakteli.

  6. #16
    Bijau išsižioti... STAFAS avataras
    Įstojimo data
    2014.01.21
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    55
    Reputacija
    1


    Chebryte tame ir bėda kad negaliu nei starterio patikrinti nei spynelės kadangi mašina dabar kelios dienos užsikure ir viskas veikia puikiai.O ateis momentas rytoj o gal po savaitės,kaip užgesinsiu kurnors sustojes prie parduotuvės ar namie ir mašina neužsives Tik tada galėsiu patikrinti jusu siulomus variantus Apie tai ir norėjau jums papasakoti,kadangi šio mėnesio bėgyje taip nutiko jau trys kartus ir nežinojau ka daryti Padėdavo tik kaip atjungdavau ir vel prijungdavau akomuliatoriu

  7. #17
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Prie ko cia spynele jei sukant rakteli rele suveikineja?
    Ar padarei viska ka buvau rekomendaves?

  8. #18
    Bijau išsižioti... STAFAS avataras
    Įstojimo data
    2014.01.21
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    55
    Reputacija
    1


    Taip padariau BOSAS tik tame esmė kad negaliu kolkas teigti ar pasitvirtino ar ne.Nes kolkas mašina užsikure puikiai

  9. #19

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •