Rezultatai 1 iki 7 iš 7

Gija: voyager 2.5 crd atsiliepimai

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    kriste1234
    Svečias


    voyager 2.5 crd atsiliepimai

    sveiki, esu naujas cia ir nemaciau posto kur butu aprasymas masinos kokius ji turi pliusus ir minusus, planuoju pirkti voyager 2.5crdi 2001-2003metu, noreciau info kaip jo islaikymas , ar nera pas ja kokiu dideliu minusu del kuriu butu neverta pirkti masinos, gal pirkti senesniu metu trecios kartod, noriu dyzelina, pats turiu dabar darbinius voyager 2 kartos, neuzmusamos masinos , bet iseigines noris prabangesnes. Tai mane domintu ketvirtos kartos 2.5crdi variklio sanaudos ir minusai. kaip prie salciu kuriasi, kokios problemos su varikliu , i ka atkreipti labiau demesi perkant tokia masina. Aciu is anksto uz atsakymus

  2. #2
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Minusai jos tokie kad ji bus pravaziavus nemazai km ir teks ja visa atrestauruoti, nes bus beveik niekas netvarkyta.
    Kol iki galo nesusitvarkysi tai vis tave ji stebins tai vienas galas subirs tai kitas.

    Diziausias minusas Dideles atsuktos ridos ir normaliai netvarkytas automobilis.
    Beje siuo metu tai galioja visu markiu automobiliam.

  3. #3
    kriste1234
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Minusai jos tokie kad ji bus pravaziavus nemazai km ir teks ja visa atrestauruoti, nes bus beveik niekas netvarkyta.
    Kol iki galo nesusitvarkysi tai vis tave ji stebins tai vienas galas subirs tai kitas.

    Diziausias minusas Dideles atsuktos ridos ir normaliai netvarkytas automobilis.
    Beje siuo metu tai galioja visu markiu automobiliam.
    as planuoju pirkti neparvaryta o tokia su kuria jau lietuvoj yra vazinejama, o tu man pasakyk kurioj masinoj nera atsukta rida, visos jos tokios , as planavau pirkti mondeo nuo 05metu saliarka bet ju beda yra su purkstukais o remontas apie 2000lt ir beveik pas visu masinu yra sita problema , jai jos nera tia grait iskyla. tai baido toks variantas, o su tais voyager , ar nera problemu su siurbliais ar dar kazko del ko negali vaziuoti, vaziuokle reikai visiem tvarkyti nauja ar sena masina , labiau domina variklio skyrisu , ar ji neturi tokiu minusu kas gali sukelti dideles islaidas

  4. #4
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius kriste1234 Žiūrėti skelbimus
    as planuoju pirkti neparvaryta o tokia su kuria jau lietuvoj yra vazinejama, o tu man pasakyk kurioj masinoj nera atsukta rida, visos jos tokios , as planavau pirkti mondeo nuo 05metu saliarka bet ju beda yra su purkstukais o remontas apie 2000lt ir beveik pas visu masinu yra sita problema , jai jos nera tia grait iskyla. tai baido toks variantas, o su tais voyager , ar nera problemu su siurbliais ar dar kazko del ko negali vaziuoti, vaziuokle reikai visiem tvarkyti nauja ar sena masina , labiau domina variklio skyrisu , ar ji neturi tokiu minusu kas gali sukelti dideles islaidas
    Apie pigius purkstukus jau gali pamirsti kuo naujesnes masinos tuo jie brangesni.

    Su variklio skyrium bedu nebuna tik kaip minejau dideles ridos pasekmes o tos pasekmes pirmoje eileje variklio skyriuje pasireiskia purkstukais.

  5. #5
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.20
    Vietovė
    eu
    Įrašai
    109
    Reputacija
    1


    prie to pacio aukcione uzmaciau nebloga, tik tiek kad pardavejas raso kad uzvedus vaziuoja apie 10min. paskui gesta, pastovejus 10-15min vel is pradziu,kas gali buti?

  6. #6
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius bobo Žiūrėti skelbimus
    prie to pacio aukcione uzmaciau nebloga, tik tiek kad pardavejas raso kad uzvedus vaziuoja apie 10min. paskui gesta, pastovejus 10-15min vel is pradziu,kas gali buti?
    gal sugedo?..
    Born in USSR

  7. #7
    Akela
    Svečias


    Pas mane 100 proc. neatsukta. Buvo dezes defektas, ismetinedavo 5-a begi. Tai nemazai LT kainavo. Daug problemu kyla su elektra, bet nepasakytum, kad brangu remontuoti, reikia kantrybes, jei darai pats. Kiekviena masina gera tol kol negenda

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •