Puslapis 2 iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 38

Gija: Saugos diržai

  1. #11
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Kodel jo nera nezinau, matyt kazkas istrauke ir pamirso ikisti atgal (gal kur metosi salone?).
    Kilpeles kaip suprantu kokiam kroviniui (daiktui) pririst.
    sakyčiau kad to diržo neprisegė atgal parduodami mašiną (o gal perveždami) tam, kad paskui naujas šeimininkas jį pirktų atskirai (kaip ir temos autorius šiuo atvieju). Liūdna, bet tokia yra mūsų dalia. Čia kaip anksčiau ateidavo pirmosios vonios su pilnai išimamos sėdynėm, tai didžioji dalis jų būdavo be trečios eilės sėdynių ir kitokių bazinės komplektacijos daiktų (kilimėlių, originalių lietų ratlankių ir t.t.)

    O tos kilpelės, tai turiu įtarimo kad skirtos kažką panašaus į šalia esantį diržą prakišti. Nes šiaip kažkokiam šniūrui praverti ten vietos mažoka, kažkokio kablio irgi neužkabinsi, be to būtų visai kitos formos, o iš nusidėvėjimo matyti kad arba minkštas kažkas ten buvo prakišamas (ale diržas) arba išvis jos nebuvo naudotos
    Born in USSR

  2. #12
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    Citata Autorius petrasl Žiūrėti skelbimus
    Ne nenupjauta, turbūt paprasčiau bus parodyt. Ten tokia sagtelė yra. Beto ten tų diržų nelabai yra kur užkišt. O tos metalinės kilpelės tai supratau kokiai vaikiškai kėdutei pritvirtint skirtos? Daugiau nesugalvoju paskirties:
    Failas 119

    Dar klausimas. Kam šitos metalinės kilpos? Čia natros eilės sėdynių nugaroje, apačioje.
    Failas 120


    Čia vadinasi įlipau į galą pasėdėt ir pamačiau krūvą neregėtų dalykų. Aišku būt gerai kur kokį manualą surast tai nereiktų klausinėt. Gal turit kas po ranka elektrinį variantą pasidalint?

    Iš anksto dėkingas.

    Butent siam modeliui kai sedi gale virs galvos ,lubu apsivkeje, kaireje puseje ira plasmase i kuria ikistas tas saugos dirzas.jis is tos sakties kur tu parodei ir istrauktas kad nemaskatuotu be reikano ,ir viskas ten gerai.nebent pas tave keista apsivke nuo modelio be "stow & go"

  3. #13
    petrasl
    Svečias


    Hmm, na pas mane lubose nieko nėra apart bėgių su dėžutėm per vidurį.
    Būsiu labai dėkingas jei kas pasufleruosit kokį sąvartyną Vilniuje. Bandžiau autopliuse, tai gal tik 4 mašios ir tik vienas pasakė "...lyg ir yra, jei nebus apdegęs, kainuos 150Lt..." . Na nevažiuosiu gi dėl diržo į Kauną. O 150 už metrą diržo tai irgi man rodos nelogiška...

  4. #14
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius petrasl Žiūrėti skelbimus
    Hmm, na pas mane lubose nieko nėra apart bėgių su dėžutėm per vidurį.
    Būsiu labai dėkingas jei kas pasufleruosit kokį sąvartyną Vilniuje. Bandžiau autopliuse, tai gal tik 4 mašios ir tik vienas pasakė "...lyg ir yra, jei nebus apdegęs, kainuos 150Lt..." . Na nevažiuosiu gi dėl diržo į Kauną. O 150 už metrą diržo tai irgi man rodos nelogiška...
    Petrai, Kaune gi Nerėpai nuolaidas turi Voyager klubo remėjams, tai sakyčiau nuo ten ir reiktų pradėti. Dar turiu telefono numerį tokių veikėjų pasivadinusių "UAB Pagonija" - 869982743. Jonavos 68. Jie turi Voyager'ių, tik nežinau kurie modeliai pas juos einami...
    Born in USSR

  5. #15
    Zydrius
    Svečias


    Citata Autorius petrasl Žiūrėti skelbimus
    Na nevažiuosiu gi dėl diržo į Kauną. O 150 už metrą diržo tai irgi man rodos nelogiška...
    Pasiskambink Petrai, jei turi Narepai ar kitur Kaune - galima bus nupirkti ir issiusti autobusu siuntu pagalba. Tik pinigai vakare - kedes ryte....

  6. #16
    algelis
    Svečias


    Narepuose tai iskart galiu pasakyt kad nebus,o "minivene" partizanu g. manau bus.Pats Petrai susirask Kaune, kazkas tau atsius ir nereiks vaziuot!Tai jau nea 1 karta yra daryta

  7. #17
    juzeg
    Svečias


    Gal kas susidure su tokia beda? Ijungus degima dirzu lempute dega, o uzvedus pagesta nors ne vienas dirzas nera uzsegtas. Zinoma nera cia didele beda, bet...

  8. #18
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    55
    Reputacija
    1


    Taip ir turi būti.

  9. #19
    juzeg
    Svečias


    Citata Autorius Waidma Žiūrėti skelbimus
    Taip ir turi būti.
    Kaip tai? Manau turetu ispeti kontroline lempute ir garsu, kad dirzai neuzsegti.

  10. #20
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    55
    Reputacija
    1


    Nus pas mane tik perspėja kad užsisegtum ir užgęsta.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •