Puslapis 4 iš 7 PirmasPirmas ... 23456 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 31 iki 40 iš 63

Gija: free hands sistema mobiliems telefonams automobilyje

  1. #31
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Su derama pagarba Bosui, drysiu pasakyti kad sie daigciukai yra "tiuningo" elementai. Visumoj neesu dejes jokiu papildomu moduliu. Mikrafonas turi buti ir yra veidrodyje (jeigu yra).
    Kitavertus normalioj sistemoj neesu turejes jokiu papildomu mygtuku, kurie neaisku kur turetu tvirtintis...

  2. #32
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Bosas lygtai teisingai sukomplektavo. Cia pilnai gamykliniai elementai naudojami kai nori pasidaryti fands free. Kai si funkcija buna numatyta is karto - visi sitie daikciukai jau buna suinstaliuoti gamykloje, isskyrus atskira mikrafona, kuris kaip ir pasake iGince, buna veidrodyje. Be to dar reikes dilerio pagalbos aktyvuojant sia funkcija, nes kai kazkada bandziau pats, per mago servizini meniu bent man paciam visko paleisti nepavyko. Senokai jau ir buvo, pries pora meteliu, gerai visko ka dariau nebeatsimenu...
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  3. #33
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Su derama pagarba Bosui, drysiu pasakyti kad sie daigciukai yra "tiuningo" elementai. Visumoj neesu dejes jokiu papildomu moduliu. Mikrafonas turi buti ir yra veidrodyje (jeigu yra).
    Kitavertus normalioj sistemoj neesu turejes jokiu papildomu mygtuku, kurie neaisku kur turetu tvirtintis...
    Yra iGince pliku masinu kur siu daikciuku nera. Cia idejau tam, pas ka nieko isvis nera tai jei noras yra tegul susirenka viska.
    Ir po to kaip arnas sako mars prie kompo konfiguruoti

  4. #34
    palengwa
    Svečias


    čia dar papildymas ne touchscreeniniams
    https://www.youtube.com/watch?v=SvK9uctGti8

  5. #35
    ziuras
    Svečias


    Sveiki.
    Ką naudojat iš handsfree su senesnėmis radijomis, pas kurias nėra uconnecto?
    Kas pasiteisino, kas nepasiteisino?

  6. #36
    provokator
    Svečias


    jei teisingai matau pagal profili masina, tai geriausia nusipirkti kazka is Parrot.

  7. #37
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Esu uzsisakes is ebay fm moduliatoriu su handsfree. Kai gausiu pasakysiu ar pasitesino, nes tai vienas pigiausiu ir paprasciausiu sprendimu..
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  8. #38
    provokator
    Svečias


    gal link'a galima?

  9. #39
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Yra ju kruvos modeliu. kad ir sitas: http://www.ebay.com/itm/Hands-Free-C...item3a7fcce6b3
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  10. #40
    ziuras
    Svečias


    žiūrėjau ir aš su fm moduliatoriais, bet pagalvojau, kad nelabai patogu bus: 1. Užmiestyje gaudyti laisvą kanalą, 2. Klausant muzikos persijunginėti ant pvz. 6 stoties ir tada spausti atsiliepti.
    Aš dabar renkuosi iš bluetooth - aux in įrangos - galvoju bus patogiau muziką klausausi iš telefono per ta pati bluetooth (radijas pastoviai ijungtas ant AUX) - tai tik vienas paspaudimas atsiliepti.
    Bet abejoju ar pirkti rimtesnę 40-60 € ar popigiają < 15€.
    Kai turėsi FM duok žinoti įspudžius apie naudojimo patogumą ir kaip tave pašnekovai girdi važiuojant.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •