Puslapis 2 iš 3 PirmasPirmas 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 21

Gija: Neuzsikuria , uzsiblokavo.

  1. #11
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    rakteli tokiu dalyku nera yra tik imobilaizerio kodas.

  2. #12
    dulis
    Svečias


    Kai suku rakta tai uzsidego rankinio lempute . Gal zinai koki meistra kas uzsiima tokiais dalykais ?

  3. #13

  4. #14
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2012.02.17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    15
    Reputacija
    1


    Sveiki. Po autoįvykio nebeužsikuria 2,5 td 97m. Starteris suka gerai. Elektrikas sakė kad nepaduoda pliuso ant kuro siurblio ir kad pas prancūziškas auto būna smūginis mygtukas, kuris blokuoja variklį, gal ir čia kas nors panašaus yra?

  5. #15

  6. #16
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2012.02.17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    15
    Reputacija
    1


    Ko gero variklio kompas blokuoja siurblį, nes atleidus vieną forsunkę ir sukant variklį, saliara nebėga. Turbūt be diagnostikos neišeis rast gedimo, ar yra kokie kitokie metodai?

  7. #17

  8. #18
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2012.02.17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    15
    Reputacija
    1


    Radom. Nulūžo laidas nuo apsisukimų daviklio. Lituoklio pagalba variklis dirba.

  9. #19
    tomas2010
    Svečias


    Nekuriant naujos temos.nesikuria voyager 98m.2,5td. Starteris suka,bet negriebia,toks jausmas lyg kuro nebutu,arba jo nepaduotu(kuro yra)is forsunkiu gryztamo saliarka bega!kame gali but problema?elektrine forsunke?ar koks daviklis mire?ir dar,ka turi rodyt laidas kuris jungiasi i elektrine forsunke?12v,ar pajungus dioda ir sukant starteriu mirkset turi?nes dabar ten tuscia,nieko ner.

  10. #20
    Gintazas
    Svečias


    Citata Autorius rolka Žiūrėti skelbimus
    Radom. Nulūžo laidas nuo apsisukimų daviklio. Lituoklio pagalba variklis dirba.
    ir man ta pati bega buvo - ant izoliacijos laikesi,tai kuriasi tai negriebia visiskai. Be sio daviklio kompas "nesupranta" sukamas variklis ar ne, paduoti kura ar nepaduoti

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •