Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 17

Gija: Spidometro ciferblatai arba spidometras euro

  1. #1
    andrius.mac
    Svečias


    Spidometro ciferblatai arba spidometras euro

    Sveiki gal kas gali padeti surasti spidometra 2005 caravan"ui kilometrais ,arba ciferblatus

  2. #2
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Tai kad lyg ir visad būdavo bent mažais skaičiukais ir KM netgi amerikonuose....

  3. #3
    andrius.mac
    Svečias


    Jus kaip visada teisus,bet as noreciau pagrindiniu skaitmenu kilais,tai patogiau ir paprasciau,ar ne?!

  4. #4
    Narys
    Įstojimo data
    2008.05.06
    Vietovė
    Kaunas-Garliava, LT
    Įrašai
    635
    Images
    29
    Reputacija
    1


    Citata Autorius andrius.mac Žiūrėti skelbimus
    Jus kaip visada teisus,bet as noreciau pagrindiniu skaitmenu kilais,tai patogiau ir paprasciau,ar ne?!
    Aš taip pat maniau, bet per 2-3mėn pripratau ir kaip ir nebeliko poreikio
    Siūlau palaukti vieną kitą mėnesiuką, pavažinėti, o tada spręsti ar reikia ar ne

  5. #5
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    2 out of 2 members found this post helpful.
    Citata Autorius andrius.mac Žiūrėti skelbimus
    Jus kaip visada teisus,bet as noreciau pagrindiniu skaitmenu kilais,tai patogiau ir paprasciau,ar ne?!
    Na vien del patogumo gali gautis per daug vargo.... Kad įdėti EU spidometra reiks nuvaziuot pas speca kuris bandytų ji priprogramuoti (ir ne koki tai garazini). Taigi teks sumokėti uz skydelį bei programavimą. Is patirties tai turėtu nesigauti, del daugybės elektronikos skirtumu tarp USA ir EU modeliu.
    Kitas reikalas bandyti keisti ciferblatus.... Atrodo paprasta, bet kai pradedi ardyti.... Bei reikia nutraukti rodykles nuo varikliuku.... 101 galimybe buti priverstam nusipirkti nauja skydelį....
    Manau paklausykit Liutuko pasiulymo!!!!

  6. #6
    andrius.mac
    Svečias


    Visiem aciu uz patarimus ,regis padejot apsisprest!

  7. #7
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius andrius.mac Žiūrėti skelbimus
    Visiem aciu uz patarimus ,regis padejot apsisprest!

  8. #8
    Mokausi skaityti
    Įstojimo data
    2011.05.03
    Vietovė
    klaipeda,LT
    Įrašai
    34
    Reputacija
    1


    Sveiki, pas mane naujas bajeris, isedus i masina ikisus rakteli ir pasukus iki priespaskutines, uzvedimo pozicijos (bet dar neuzvedant masinos) visos spidometro rodykles (greicio, tacho, kuro, variklio temperaturos) graziai nueina iki maksimumo ir gryzta, tada uzsidega visos lemputes, kuro lygio ir temperaturos atsistoja i savo realias pozicija ir variklis uzvedamas. Tiesa varikli galima uzvesti ir nelaukiant kol rodykles savo soki susoks, bet prietaisu skydelis atsigauna tik kai jos gryzta i savo vieta. Buvau skaites kad taip buna kai mirsta akumuliatorius, tai darbe ji puse dienos kroviau, veliau numyniau iki Vilniaus ir atgal, bet matyt tai ne prie ko, nes niekas nesikeicia, kaskart tas pats.... Kame galetu but beda?

  9. #9
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Panasu, kad vis tik akumas po truputi link numirimo arba per silpnas , nes kai sukimo srove silpna tai ir vaiksto rodykles...
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  10. #10
    AndriusA
    Svečias


    Citata Autorius sandle Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, pas mane naujas bajeris, isedus i masina ikisus rakteli ir pasukus iki priespaskutines, uzvedimo pozicijos (bet dar neuzvedant masinos) visos spidometro rodykles (greicio, tacho, kuro, variklio temperaturos) graziai nueina iki maksimumo ir gryzta, tada uzsidega visos lemputes, kuro lygio ir temperaturos atsistoja i savo realias pozicija ir variklis uzvedamas. Tiesa varikli galima uzvesti ir nelaukiant kol rodykles savo soki susoks, bet prietaisu skydelis atsigauna tik kai jos gryzta i savo vieta. Buvau skaites kad taip buna kai mirsta akumuliatorius, tai darbe ji puse dienos kroviau, veliau numyniau iki Vilniaus ir atgal, bet matyt tai ne prie ko, nes niekas nesikeicia, kaskart tas pats.... Kame galetu but beda?
    O kontaktai laidų? turi įtakos irgi.

Šios gijos žymos

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •