Rezultatai 1 iki 8 iš 8

Gija: Mire prietaisu skydelis

  1. #1
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2012.02.13
    Vietovė
    Taurage
    Įrašai
    5
    Reputacija
    1


    Mire prietaisu skydelis

    Sveiki,
    uzkurus voyageri (2.5 crd 2001m) ir pavaziavus gal penkis metrus lyg pasigirdo nezymus garselis tarytum kazkas cirkstu, tas garseis buvo girdimas lyg nuo peciuko ir kondicionieriaus valdymo paneles ir uzgeso prietaisu skydelis. Nedega nei viena lempute, nerodo nei vienas prietaisas, neveikia posukiai, viskas kita gerai, kuriasi, vaziuoja, sviesos veikia, peciukas veikia. Pradejau nuo saugikliu, visi sveiki. Gal kas patars kur kapstytis toliau?

  2. #2
    Narys mikana avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Karmėlava
    Įrašai
    817
    Images
    288
    Reputacija
    1


    pasitikrink paneles fiškes pirmiausia

  3. #3
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2012.02.13
    Vietovė
    Taurage
    Įrašai
    5
    Reputacija
    1


    Citata Autorius mikana Žiūrėti skelbimus
    pasitikrink paneles fiškes pirmiausia
    jei mintyje turi skydelio fyske, tai tikrinau, peciuko ir koncionieriaus taip pat, blyn tu laidu laideliu galybe, kurios dar gali buti svarbios fyskes?

    Beje, pries tai, metus gal du, neveike webasto, pradejo veikti...

  4. #4
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius dodgemanas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,
    uzkurus voyageri (2.5 crd 2001m) ir pavaziavus gal penkis metrus lyg pasigirdo nezymus garselis tarytum kazkas cirkstu, tas garseis buvo girdimas lyg nuo peciuko ir kondicionieriaus valdymo paneles ir uzgeso prietaisu skydelis. Nedega nei viena lempute, nerodo nei vienas prietaisas, neveikia posukiai, viskas kita gerai, kuriasi, vaziuoja, sviesos veikia, peciukas veikia. Pradejau nuo saugikliu, visi sveiki. Gal kas patars kur kapstytis toliau?
    Gal numiro valdymo blokas prie saugikliu dezes.

  5. #5
    awdrius
    Svečias


    Tas skydelis slidus reikalas, pas mane kai pirkau pamaciau, kad truksta keliu lempuciu tai jas susidejau. Po kurio laiko skydelis sukvailiojo, atjunge pati skydeli pats sujunge peciuka kurio negalejau valdyti zibintu taipogi. Ilgai ieskojau, bet neradau susitvarke pats tik dienai kol ikii vilniaus nulekiau:-). Tada atjungiau skydeli vualia viskas veikia iki kol vel nepajungi atgal. Istraukiau tas lemputes jau 2metai ir nieko.

  6. #6
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2012.05.12
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    17
    Reputacija
    1


    Gal pades valdymo bloko perkrovimas. Reikia istraukti IOD saugikli is saugikliu bloko porai minuciu

  7. #7
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2012.02.13
    Vietovė
    Taurage
    Įrašai
    5
    Reputacija
    1


    Greiciausiai nepades, buvau isemes akuma, norejau apziureti pliusinius laidus, senam forume buvau rades, kad kazkas rado jog buvo paluzes laidellis, bet pas mane viskas tvarkoj... .

    Ar galetu buti beda prie vairo, ten kur tas mechanizmas kuris jungineja posukius ir perduoda signala, jungiasi airbagas? Klausiu todel, kad jau anksciau pastebejau, kad nebeisjungineja posukio svirteles atsukant vaira po posukio ir dingo signalas, be to jau seniau dege airbago lempute... o dabar ir skydelis mire...

  8. #8
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2012.02.13
    Vietovė
    Taurage
    Įrašai
    5
    Reputacija
    1


    Ir visdelto nudege laidai, tik mano atveju po saugikliu bloku, prasitryne i lonzerona...

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •