Rezultatai 1 iki 6 iš 6

Gija: Europinio Grand Voyagerio Originalus GPS

  1. #1
    Bijau išsižioti... STAFAS avataras
    Įstojimo data
    2014.01.21
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    55
    Reputacija
    1


    Europinio Grand Voyagerio Originalus GPS

    Sveiki turiu tokia didele bėda.Europiniame 2005 grand voyagerio modelyje stovi originali GPS navigacija kurioje kalba yra tik vokiška.Norėčiau sužinoti ar galima kažkaip pakeisti kalba ir kažkur gauti nusipirkti Lietuvos miestu žemėlapiu diskeli?Ir ar aplamai imanoma tai perprogramuoti ar ka nors padaryti?Labai busiu dėkyngas už patarimus.......


    20140209_125238.jpg

  2. #2
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Paiziurek ar kalba per menu nesikeicia. Pas mane irgi vokiskas, bet jau senai angliskai jis viska rodo, kazkada nustatymus atrodo pasikeiciau ir viskas.
    O del tos navigacijos tai net nesistengiau jos niekados ir pabandyti. Juk siais laikais visi turi tapsnoklius o ten kas tik nori.
    Ir tapsnokli uzmetes ant lango dar geriau matai nei su ta navigacija kazkur i tarpukoji ziureti.

  3. #3
    Bijau išsižioti... STAFAS avataras
    Įstojimo data
    2014.01.21
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    55
    Reputacija
    1


    Niekur nerandu aš tu kalbos nustatymu,ir ar išvis yra menu kur kalba keičiasi?O dėl tapšnokliaus kaip tu sakai kad visi turi ir dar patogiau ant lango,tai norisi kad mašinos originalus GPS savo darba dirbtu.Kam tada išvis tas gamyklinis stovi?

  4. #4
    Pradėjo patikti! Aidas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kretinga - Klaipeda
    Įrašai
    369
    Images
    6
    Reputacija
    1


    net nevark del zemelapiu , ju nera , o kalba keiciasi per meniu , bet irgi nepamenu kaip
    USA žibintų perdarymas , xenon montavimas , automobiliai iš USA ,

  5. #5
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius STAFAS Žiūrėti skelbimus
    Niekur nerandu aš tu kalbos nustatymu,ir ar išvis yra menu kur kalba keičiasi?O dėl tapšnokliaus kaip tu sakai kad visi turi ir dar patogiau ant lango,tai norisi kad mašinos originalus GPS savo darba dirbtu.Kam tada išvis tas gamyklinis stovi?
    Pravaziuok pro mane darbo metu nustatysiu tau ta kalba.

  6. #6
    Suduvis
    Svečias


    Lt zemelapiu nera bent as neradau turiu vidurio bei vakaru mapus PL, CZ, DE, GB, ir t. t... yra penki CD, kalba gali pasikeist paciam mage per meniu

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •