Puslapis 1 iš 4 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 39

Gija: Pirkčiau T&C nuo 2010m

  1. #1
    Radas
    Svečias


    Pirkčiau T&C nuo 2010m

    Ieškau T&C 2010m (kaina apie 40 000lt), 2012m (kaina apie 50 000lt). Auto turi būti su oda, DVD, parktronikais (galinio vaizdo kamera) ir t.t. Pageidautina 3.8l arba 3.6l motorai. Sueuropinta. Laiko turiu tai auto gali būti pakeliui į Lt arba dar nenupirkta, užsakoma. Tik reikėtų mašiniuką įsigyti iki liepos mėnesio. Gal kas turit ką pasiulyti?
    Tik susidūriau su viena problema, kadangi mašina bus perkama su banko pagalba, grįžtamuoju lizingu (atsiskaitymas grynaisiais, pirkimo-pardavimo sutartyje nurodant pilną kainą), auto pardavėjas turi būti fizinis asmuo arba SEB banko partneris. Keletą variantų buvau radęs, bet jas parduoda įmonės.
    Tarkim mašina nuperka kaimynas ir man ją perparduoda ar neužkliūsiu? Gal kas esat su tuo susidūrę?

  2. #2
    Moderator ru22 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.11
    Vietovė
    Klaipėda, LT
    Įrašai
    714
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    30
    Reputacija
    1


    Sveikas,

    Pabandyk susisiekti su Arnu arba apžiūrėti jo autoūkį
    Dar Aidas mačiau gražuolį naują parvaręs ruošia pardavimui

    Citata Autorius Radas Žiūrėti skelbimus
    Ieškau T&C 2010m (kaina apie 40 000lt), 2012m (kaina apie 50 000lt). Auto turi būti su oda, DVD, parktronikais (galinio vaizdo kamera) ir t.t. Pageidautina 3.8l arba 3.6l motorai. Sueuropinta. Laiko turiu tai auto gali būti pakeliui į Lt arba dar nenupirkta, užsakoma. Tik reikėtų mašiniuką įsigyti iki liepos mėnesio. Gal kas turit ką pasiulyti?
    Tik susidūriau su viena problema, kadangi mašina bus perkama su banko pagalba, grįžtamuoju lizingu (atsiskaitymas grynaisiais, pirkimo-pardavimo sutartyje nurodant pilną kainą), auto pardavėjas turi būti fizinis asmuo arba SEB banko partneris. Keletą variantų buvau radęs, bet jas parduoda įmonės.
    Tarkim mašina nuperka kaimynas ir man ją perparduoda ar neužkliūsiu? Gal kas esat su tuo susidūrę?

  3. #3
    Pradėjo patikti! Aidas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kretinga - Klaipeda
    Įrašai
    369
    Images
    6
    Reputacija
    1


    As nenoriu parduoti su tokiais forminimo bajeriais , ir uz tiek . nebent iki 2011m
    USA žibintų perdarymas , xenon montavimas , automobiliai iš USA ,

  4. #4
    Radas
    Svečias


    Na kaina orientacine, o ne galutine. Ivairus keli variantai. Visa rizika prisiimu as. Juk pirksiu masina ir iskart atsiskaitau, tik buvo klausimas ar neuzkliuciau jei is imones masina patenka perpardavejui o tik tada man. Na fiktyviai as cia pats bandyciau, nes bankas nenori is imones finansuot. O finansavimas yra toks: as nusiperku ir per menesi turiu su banku sudaryti sutarti, o jis man grazina pinigus ir tada as jam moku kas menesi dalimis.
    Su Arnu jau bendravau, siuo metu jis nieko neturi. Balta ir su 4.0l nedomina

  5. #5
    Radas
    Svečias


    Arba iskart parduotu kaip fizinis asmuo, o ne kaip imone butu idealiausias variantas

  6. #6
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Radas Žiūrėti skelbimus
    Balta ir su 4.0l nedomina
    O be reikalo.
    Balta spalva dabar vel labai madoj. O 2011 vojui balta tikrai labai tinka .
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  7. #7
    Radas
    Svečias


    Siuo klausimu seimoje ne as vienas balsa turiu

  8. #8
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Jei nori su normalia oda,tai reikės Limited,nes paprastesniuose bus prastesnė oda .Na,o iki 2011m LMT tik su 4,0.Beje,LMT ir kaina didesnė...
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  9. #9
    Tadas4x4
    Svečias


    Arba perki touring auto ir odini salona nuo limited

  10. #10
    Radas
    Svečias


    Man gali buti ir ne Limited.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •