Puslapis 7 iš 16 PirmasPirmas ... 56789 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 61 iki 70 iš 155

Gija: VIN patikra

  1. #61
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  2. #62

  3. #63
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Nuosirdziai dekoju.

    Ar baisus sitas musimas? Man atrodo, kad "gyvybiskai svarbiu organu" nepazeide, o kaip jus manote?

    Rida tai tikrai idomi, nors irgi nieko baisaus

  4. #64
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Baisiu musimu mano akiai nebuna..... Buna tik kad neapsimoka atstatinet. Visumoj viskas ten su ja yra gerai. Dabar kai yra zinoma kas buvo laaaabai paprastai gali pasiziureti ar gerai suremontuota, pakeisti airbag, dirzai, sagtys....
    Dar turek uomenyje kad tame kampe ant lanzerono priekio yra variklio kompas i kuri ateina storos laidu pynes, bei virsuje - saugikline su body kompu. Visa tai reik apsiziuret.

    O del ridos tai gera poziuri turi..... Man kazkaip tokiu metu auto su tokia rida jau (hammer)..... Aisku tai atsispindi kainoje.

  5. #65
    rrenaldas
    Svečias


    Sveiki, gal dar šį vin Nr. 2C8GP64L55R358711 galėtumėte patikrinti
    Ačiū

  6. #66
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    O del ridos tai gera poziuri turi..... Man kazkaip tokiu metu auto su tokia rida jau (hammer)..... Aisku tai atsispindi kainoje.
    Kai amerikietiskam auto pamatai rida 160.000km (100.000mi) ji atrodo baisi, kai perki Passat'a is Vokietijos su 200.000 ant ciferblato ir dar 200.000 kibernetikos pagalba jau "nunoke" nuo ciferblato, tai buna ledinis auto

  7. #67
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius PlymouthV6 Žiūrėti skelbimus
    Kai amerikietiskam auto pamatai rida 160.000km (100.000mi) ji atrodo baisi, kai perki Passat'a is Vokietijos su 200.000 ant ciferblato ir dar 200.000 kibernetikos pagalba jau "nunoke" nuo ciferblato, tai buna ledinis auto
    Na cia turbut neteisingai mane supratot!!! Man giliai vienodai koki passat jus perkat, as i ju puse net neatsisuku (bent jau siuom gyvenimo tarpsniu), taciau šio miniveno rida man gerokai didele. As pats vežinuosi su 08m kuri nupirkau su rida 6km, dabar turiu jau 160000km ir man jau atrodo daug. Beje is savo patirties galiu pasakyti, kad nuo 100000km pradejo lysti visokios smulkmenos, kurios uzknisa.
    Spręsti zinoma jums.... Vežintis irgi jums reikes. Mano reikalas buvo duoti foto info, perspėti ir išsakyt savo abejones.
    Sekmės.

  8. #68
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    I Gince, aciu uz info. Tu visiskai teisus - kuo mazesne rida tuo geriau, tik sakau, kad lietuvoje zmones kurie perka pasatus ar audi su "200.000km tikra rida" dziaugiasi nupirke ledine masina su maza rida, amerikietisku automobiliu megejams ji atrodo baisiai. Tik tiek

    P.S. Neperku as Passat'o

  9. #69
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Citata Autorius rrenaldas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, gal dar šį vin Nr. 2C8GP64L55R358711 galėtumėte patikrinti
    Ačiū
    Na apie sita VIN nepavyksta uzciuopti jokios info.... Ar tik ji nebus seniai atvezta Marijos zemen??? Jei taip, laikas isvale jos civilizuota istorija.....



    Beje.... Cia visi konsultuojam "isdavinejam" paslaptis, o forumo "MENESIO AUTOMOBILIS" skiltis visiskai numirus!!!!
    Tai kame reikalas??? Ar po musu paslapciu atskleidimo nebemieli automobiliai pasidaro ar kaip????
    Mes dalimames istorijomis o jus bent jau naujais automobiliu vaizdais pasidalinkit!!!

  10. #70
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Va čia tai teisingai iGincė skėlė
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •