Puslapis 3 iš 16 PirmasPirmas 1234513 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 155

Gija: VIN patikra

  1. #21
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Tadas4x4 Žiūrėti skelbimus
    man is 2010 padare 2009, kodel nepaaiskino?
    Matomai 2010 metai yra pas tave vin ir model year title, taciau ant durų lipduku 2009 pabaiga. Tai yra data kada masina nuriedejo nuo konvejerio. O mūsų registrai viskas po barabanu. Jie raso pagaminimo ty nuriedejimo data.
    Viskas kaip ir butu gerai ir nepykciau del tokios tvarkos, tik kodel perkant is dylerio europine pavyzdžiui 2014.01.02 tau ir įregistruos 2014, nors auto pagaminta kaip minimum 2013m.... Eilinį kart..... Lygus ir dar lygesni...

  2. #22
    rrenaldas
    Svečias


    Sveiki, parduodu automobilio istorijos patikrą pagal kėbulo numerį (VIN) iš carfax. Puiki galimybė sužinoti dominančio automobilį iš JAV istoriją ( rida, serviso darbai, savininkų, avarijų skaičius, ir pan.) Daugiau info http://www.carfax.com.

    kaina 80 lt. (USA kainuoja 39,99 dolerių)

    galima derėtis

  3. #23
    provokator
    Svečias



  4. #24
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Na cia http://www.5vin.biz/ bent dvigubai pigiau.

  5. #25
    rrenaldas
    Svečias


    Tai gi parašiau kad galima derėtis Pats pirkau tiesiai iš Carfax, šiaip ataskaita ten tiek ir kainuoja. Parduosiu už tą pačią kainą kaip ir www.5vin.biz. Turiu 3 vnt. galiojančius iki kovo pabaigos. Jei neparduosiu tai padovanosiu

  6. #26
    lerunas
    Svečias


    auto dna žiūrėjau apie savo granda. Nieko daugiau nesužinojau nei aš pats žinojau. Net neužrašyta kad iš austrijos atvažiavo. Būtų įdomu realią ridą sužinot. Mano pačio nuomone turėtų būti ne mažiau kaip puse limono km., o pas mane rodmenys tik 247000 km.

  7. #27
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Vaziuok pas dileri ir suzinosi .
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  8. #28
    zaliaakis
    Svečias


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Vaziuok pas dileri ir suzinosi .
    jei buvo prasukta po parvarymo nieko nesuzinosi. Nebent pries tai aptarnavima atliko autorizuotam servize kuris gali duomenis ivesti i duomenu baze... Bus tik paskutiniai parodymai. Daug kas prasuka. Sakykim paskutinis aptarnavimas darytas prie 150.000. Buna 400.000. prasuka iki 200.000 ar panasiai. Dar gudresni prasuke nuvaro Lietuvoi i serviza ir koki sudnieki pasidaro(jei pazystamas dirba isvis gerai). Automatiskai uzfiksuoja(iveda i kompa) prasukto spidometro parodymus...
    Geriausia patikra pas meistrus kurie tai ismano. Is apziuros beveik viska pasakys

  9. #29
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Buent tai ir suzinosi- ar buvo sukta parvarius ar ne. Daznai paskutiniu parodymu uzfiksuotu uzsienyje pakanka, kad susidaryt ispudi ar buvo sukta ar ne. Nebuna, kar nebutu fiksuota nors viena syki. Dileris cia lietuvoj tikrai nefiksuos mazesnes ridos nei buvo pries tai - bus atitinkama atzyma irasyta is karto. Nenaujas masinas perkam
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  10. #30
    zaliaakis
    Svečias


    Kad is svedijos parvarytom masinom jau susidurta su nepatikimumu(auto nesenos)... Taksai prabege buna apie puse limono. Prasuka iki 200.000(apytiksliai) . Klientas tikrinasi autorizuotam servize, ridos nemato ? Paprasciausiai jei aptarnavimo nebeatlieka pasibaigus garantiniam autorizuotame servize, kas toliau daroma nebemato(nors servizas ir legalus buna)... O kai auto 2006-2011 metu nelabai daug ka ir itarsi... Visada geriausia nepagaileti keliu litu geram meistrui. Ir visada tik islosite Su amerikietiskom paprasciau, ten daugiau matysi kas kur is kur buvo pries kertant vandenyna

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •