Puslapis 2 iš 3 PirmasPirmas 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 29

Gija: automatines pavaru dezes gedimas

  1. #11
    Mintt
    Svečias


    Na as suprasciau kad tai butu gazas dugnas, bet ne gazas svelniai paspaustas sukiai ir greitis ramiai kyla, tuomet jauciasi persijungimas, bet sukiai soka aukstyn ir tada lengvai leidziasi iki normos ir prasideda trauka.

    greitejant gazas dugnas - viskas kaip ir OK, bent jau neuzkliuna.

    M

  2. #12
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Mintt Žiūrėti skelbimus
    tuomet jauciasi persijungimas, bet sukiai soka aukstyn ir tada lengvai leidziasi iki normos ir prasideda trauka.


    M
    Panasu kad "prabuksuoja" deze.... Arba tepalo slegio pakankamai nesukelia (arba vis dar jo truksta) arba diskeliai prie pabaigos.... Cia tik mano interaktyvi nuomone.

  3. #13
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Reikia ziuret kaip jis spaudzia gal jis kalba apie perejimus mechanika - hidraulika - mechanika.
    Tai uz tai ir pamato sukiu svyravimus, cia internetu i toki klausima nepavyks atsakyti.

  4. #14
    Litvala
    Svečias


    Greičių dėžės klaidos Dodge Grand Caravan 3,6 2012

    Sveiki, turiu problemą su greičių dėže, tad prašau pagalbos išmanančių. Bevažiuojant atsirado keistas garsas, lyg diržas prie apsukų liestusi ir zvimbimas atsiranda. Pradžioje apsukos šokinėjo, vėliau apsisukus link serviso išvis važiuojant lėtai ant D liko tik kylančios apsukos nuo akseleratoriaus spaudimo, bet niekur nejuda. Nuo traliuko nuvažiuoti su atbuline eiga pavyko kuo puikiausiai.
    Pasijungiau OBD2 ir meta tokias klaidas: P0868 P0841 P083b P084b C2808
    Kaip suprantu nėra slogio dėžeje, gal čia kalti solenoidai dėžėje?
    Beje greičio dėžėje tepalas normoje.
    Laukiu pagalbos, ačiū už padedančią info.

  5. #15
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    jei dezeje nera slegio vadinasi gedimas jos viduje.

  6. #16
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius/Kretinga
    Įrašai
    304
    Images
    1
    Reputacija
    1


    sakyk Boseli, kas darosi V-o pavaru dezei avarijos metu?realiai kai isivaizduoji kad vaziuoji tam tikru greiciu ir kali i siena ir masina staigiai sustoja.tai cia pavaru dezei peilis ar yra joje kazkokia apsauga?klausiu nes mano masina po priekinio musimo nestipraus bet vistiek.gal sakau reiktu nuvezt patikrint nes dirba pavaru deze kitaip nei IV-o,pirmos pavaros staigios po to meta i dar aukstesne ir letai kyla ypac i kalna taip buna,cia nespaudziat gazo labai.

  7. #17
    wongas
    Svečias


    Pas mane V ir taip pat. Kartais paspaudi - tai toks jausmas kad ji nusprendė pagalvoti. Labai panašu kaip aliurc aprašė. Tepalai ką tik pakeisti. Jungiasi dabar gražiai - bet tas jos mąstymas liko. IV man šiaip labiau patiko

  8. #18
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius/Kretinga
    Įrašai
    304
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Nesakyk,ne tik pavaru deze bet ir pakaba ir jos darbas.IV-as maloniau valdesi

  9. #19
    wongas
    Svečias


    Citata Autorius aliurc Žiūrėti skelbimus
    Nesakyk,ne tik pavaru deze bet ir pakaba ir jos darbas.IV-as maloniau valdesi
    Net nedrįstu ginčytis......

  10. #20
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Man, ne. Reikia priprasti. Bet valdymas ir kaip laiko kelią, tai naujasni modeliai tikrai geriau nei IV-kai. 2005m buvo su r18 tai dar buvo neblogai, bet su r16 (cia man) nepatinka...
    P. S.
    Biske nuėjom nuo forumo temos

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •