Puslapis 2 iš 3 PirmasPirmas 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 29

Gija: automatines pavaru dezes gedimas

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    brolisvilkas
    Svečias


    Citata Autorius Mintt Žiūrėti skelbimus
    OK. Soriukas buvau dinges, nes sprendziau durnus klausimus.

    pas mane V tukas tai tik 2,8 crd 120kW.

    prasikankinau dabar su durnu klausimu - Kur pas mane alyva ir kiek jos yra??
    Radau USA forume nuotrauka matuokles prie ruletes tai supratau, kad skubiai reikia pilti alyva... Supylus 1 l. as ja radau, situacija siektiek pasikeite, bet vis dar yra neaiskumu.

    1. vaziuojant ramiai, pries pejungiant pavara sukiai skubiai nubega aukstyn (lyg Gazialkai pergazuotum) tada tik jungiasi aukstesne pavara. "pergazavimo metu paleidus akseleratoriu sukiai nukrenta iki laisvos eigos, automobilis rieda laisva pavara.
    2. trecia pavara visiskai issikinko ir sukiai laisvai gali buti 1000 ir 2500 priklausomai nuo akseleratoriaus padėties.
    3. sakykikim 4 pavara susikabinus ties 1600 aps, ar spaudi gaza ar atleidi apsukos laiko stabiliai 1600 tik auto leteja arba greiteja, pagreitėjus iki sūkiai paisiekia 2000 aps/min, atleidus akseleratoriaus pedala automobilis vaziuoja laisva pavara, sukiai nukrenta iki 800 aps/min. paspaudus akseleratoriu viskas grįžta į normos ribas.


    Tai tiek pastebejimu. dabar bandau susipilt alyvos tiksliai iki normos.

    M
    nu tai panašiai - pirmos pavaros trumpos, greitos, o penkta ir šešta kruizinės

  2. #2
    Mintt
    Svečias


    Na as suprasciau kad tai butu gazas dugnas, bet ne gazas svelniai paspaustas sukiai ir greitis ramiai kyla, tuomet jauciasi persijungimas, bet sukiai soka aukstyn ir tada lengvai leidziasi iki normos ir prasideda trauka.

    greitejant gazas dugnas - viskas kaip ir OK, bent jau neuzkliuna.

    M

  3. #3
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Mintt Žiūrėti skelbimus
    tuomet jauciasi persijungimas, bet sukiai soka aukstyn ir tada lengvai leidziasi iki normos ir prasideda trauka.


    M
    Panasu kad "prabuksuoja" deze.... Arba tepalo slegio pakankamai nesukelia (arba vis dar jo truksta) arba diskeliai prie pabaigos.... Cia tik mano interaktyvi nuomone.

  4. #4
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius/Kretinga
    Įrašai
    304
    Images
    1
    Reputacija
    1


    matyt reiks laukti boso

  5. #5
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Reikia ziuret kaip jis spaudzia gal jis kalba apie perejimus mechanika - hidraulika - mechanika.
    Tai uz tai ir pamato sukiu svyravimus, cia internetu i toki klausima nepavyks atsakyti.

  6. #6
    Litvala
    Svečias


    Greičių dėžės klaidos Dodge Grand Caravan 3,6 2012

    Sveiki, turiu problemą su greičių dėže, tad prašau pagalbos išmanančių. Bevažiuojant atsirado keistas garsas, lyg diržas prie apsukų liestusi ir zvimbimas atsiranda. Pradžioje apsukos šokinėjo, vėliau apsisukus link serviso išvis važiuojant lėtai ant D liko tik kylančios apsukos nuo akseleratoriaus spaudimo, bet niekur nejuda. Nuo traliuko nuvažiuoti su atbuline eiga pavyko kuo puikiausiai.
    Pasijungiau OBD2 ir meta tokias klaidas: P0868 P0841 P083b P084b C2808
    Kaip suprantu nėra slogio dėžeje, gal čia kalti solenoidai dėžėje?
    Beje greičio dėžėje tepalas normoje.
    Laukiu pagalbos, ačiū už padedančią info.

  7. #7
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    jei dezeje nera slegio vadinasi gedimas jos viduje.

  8. #8
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius/Kretinga
    Įrašai
    304
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Zodziu nuveziau auto i APD Vilniuje (nepigus jie bet man patinka kaip jie dirba,bendrauja)tai zodziu patikrino pakeite tepalus ir slangas pakeite nes jau varvejo biski. jie pavazinejo ir sako ko as noriu is jos,dirba normaliai ir biski paaiskino ,sitos kartos 6 begiu dezes taip dirba (pas bendradarbi opel insigma analogiskai veikia)jinai nerieda kai stabdi atleidi kaip IV-e,jinai taip nelaiko ant ikalnes jinai padauzo zodziu viskas normaliai cia.Apsukos nukrenta todel kad sitos dezes 5 pavara prilygsta 4 pavarai 4-u pavaru dezei,avarijos metu irgi jai nieko nenutinka ,kaip ir minejo bosas

  9. #9
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius aliurc Žiūrėti skelbimus
    Zodziu nuveziau auto i APD Vilniuje (nepigus jie bet man patinka kaip jie dirba,bendrauja)tai zodziu patikrino pakeite tepalus ir slangas pakeite nes jau varvejo biski. jie pavazinejo ir sako ko as noriu is jos,dirba normaliai ir biski paaiskino ,sitos kartos 6 begiu dezes taip dirba (pas bendradarbi opel insigma analogiskai veikia)jinai nerieda kai stabdi atleidi kaip IV-e,jinai taip nelaiko ant ikalnes jinai padauzo zodziu viskas normaliai cia.Apsukos nukrenta todel kad sitos dezes 5 pavara prilygsta 4 pavarai 4-u pavaru dezei,avarijos metu irgi jai nieko nenutinka ,kaip ir minejo bosas
    Zodziu sudarankiai papuole, jeigu jiem sita deze veikia taip pat, kaip ir opel Insignia. Jos visiskai skirtingai veikia. Opelio deze stabdo visomis pavaromis, taip sukurdama ekonomija(atjungia motoras degalu padavima, lygiai taip pat, kaip ir su mechanine vaziuojant), Stovint su paspaustu stabdziu, kompas permeta i N padeti, taip pat del ekonomijos, bet atleidus stabdi masina pradeda riedeti, taip pat ir chrysler turi riedeti atleidus stabdi. Atkreipk demesi, saltam varikliui esant atleidus stabdi masina riedes greiciau, nei esant darbines temperaturos. Abieju, opel ir chrysler, perjungiant pavaras, esant betkokiam vaziavimo tempui, tiek greitejant, tiek letejant ir esant econ ijungtam, nedauzo, o perjungia nejuntamai. Opeliui jeigu pradeda dauzyt, tai hidroblokui atejo paskutinioji, o chrysleriui nezinau kas. Siaip, esu domejesis, kad padeda softo perrasymas, nuo to dauzymosi. Kaune Egis perraso, kaina berots minejo nuo 90 iki 120 eur.
    Chrysler 5 pavara jungia anksciau, jeigu vaziuoji su econ ijungu, veliau, jeigu isjunges. Lygiai tas pats ir su kitom pavarom.
    Tikiuosi bent jau pakeite i gerus tepalus, o ne kokius dexron supyle? Ir supyle tinkama kieki? Nes matuokles tai nera, jeigu zinoti, kiek turi buti dezeje tepalu centimetrais.

  10. #10
    wongas
    Svečias


    Pas mane V ir taip pat. Kartais paspaudi - tai toks jausmas kad ji nusprendė pagalvoti. Labai panašu kaip aliurc aprašė. Tepalai ką tik pakeisti. Jungiasi dabar gražiai - bet tas jos mąstymas liko. IV man šiaip labiau patiko

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •