Puslapis 2 iš 3 PirmasPirmas 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 25

Gija: Saugos diržų remontas

  1. #11
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    pas mane cypia,jei keleivis sėdi neprisisegęs
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  2. #12
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    . Be to negi tu nematei kad soves buna dirzas kuris isitempes prie stoikes?????? .
    . Sagtis pas V iki 2011 m nesaunanti ,bet dirzo uzsegimo indikacijos fishke turi. Sauna pats dirzas stojkeje. Tiesa, nesu turejes pliku, tai gal juose ir nera fishkiu...
    Esu dejes sagti i 2011 m nuo 2008 . Netinka tik fishkes forma, bet jei sujungi 2008 sagties laidus su fishke nuo 2011 tada viskas pasijungia ir rodo uzsegima. Kitas reikalas, kad standartiskai pacios sagties forma siek tiek skiriasi, bet rusisku metodu padaroma ..
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  3. #13
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    . Sagtis pas V iki 2011 m nesaunanti ,bet dirzo uzsegimo indikacijos fishke turi. Sauna pats dirzas stojkeje. Tiesa, nesu turejes pliku, tai gal juose ir nera fishkiu...
    Esu dejes sagti i 2011 m nuo 2008 . Netinka tik fishkes forma, bet jei sujungi 2008 sagties laidus su fishke nuo 2011 tada viskas pasijungia ir rodo uzsegima. Kitas reikalas, kad standartiskai pacios sagties forma siek tiek skiriasi, bet rusisku metodu padaroma ..
    LTD nepamenu todel kad V iki 11m jau senokai numeciau kaip "senesnius" ir konstravimui neperku jau daugiau kaip du metai be to jei ir budavo kas sove tai tik ne sagtys ir prie ju nebuvo poreikio "kapstytis". V 08m Touring signature series paimta su 0 rida is dilerio pats vazineju jau 5 metai ir keleivio dirzu uzsegima masina neseka. Seka tik vairuotojo. JOKIU LAIDU I KELEIVIO DIRZO SAGTI NEATEINA, JOKIU FISKIU NERA. Be to kad sekti keleivio dirzo uzsegima privalomai buna keleivio kedeje davikliai kurie tikrintu ar is vis ten kas sedi. Ju irgi ten nera.

    Taip nuo 11 sagtys visiskai kitokios nes jos jau turi piropatronus. Tik, priesingai nei ne kurie, as auto nemaklinu ir jei priklauso su patronais juos ir dedu. Todel jokiu bedu su fiskem.

  4. #14
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    priesingai nei ne kurie, as auto nemaklinu ir jei priklauso su patronais juos ir dedu. Todel jokiu bedu su fiskem.
    Dedu naujus airbagus i visas savo turimas masinas, jei ka . Bet ko jau ko -dirzu ir sagciu dazniausiai neperku, nes niekam ju nereikia. Visiems klientams pasakau, jei sagtis ar dirzas soves, ir kad jei uz tai sumokes - idesiu naujas . Spek ar nors vienas norejo ...?
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  5. #15
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Dedu naujus airbagus i visas savo turimas masinas, jei ka . Bet ko jau ko -dirzu ir sagciu dazniausiai neperku, nes niekam ju nereikia. Visiems klientams pasakau, jei sagtis ar dirzas soves, ir kad jei uz tai sumokes - idesiu naujas . Spek ar nors vienas norejo ...?
    Na tai buvo laikai kai bet kurio vairuotojo paklauses ar jam reik saugos dirzu irgi visi vienbalsiai pasakytu kad uz tai nemokes.... Tiesiog mano miegas man svarbiau nei keli papildomai like litai. Sekmes Arnai.
    Mes jau visiskai atitrukstam nuo temos. Todel skelbiu paliaubas.

  6. #16
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Tiesiog mano miegas man svarbiau nei keli papildomai like litai. Sekmes Arnai.
    Mes jau visiskai atitrukstam nuo temos. Todel skelbiu paliaubas.
    Mano miegas labai geras, nes klientas pats taupo savo litus - jis buna informuotas ir turi pasirinkima...
    Ir nereik paliaubu, nieks nekariavo
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  7. #17
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Mano miegas labai geras, nes klientas pats taupo savo litus - jis buna informuotas ir turi pasirinkima...
    Ir nereik paliaubu, nieks nekariavo
    As tik pasikartosiu:
    Na tai buvo laikai kai bet kurio vairuotojo paklauses ar jam reik saugos dirzu irgi visi vienbalsiai pasakytu kad uz tai nemokes....

  8. #18
    Uranus
    Svečias


    Sveiki
    kalusimėlis dėl diržų, staigiai timptelėjus diržą jis turi užsifiksuoti. Tampau, tampau iš 10 kartų kokį vieną kartą užsifiksuoja

    ar čia toks "mažas jautrumas" ar kas negerai su diržu [ kitose tūrėtose mašinose būdavo staigiau segsis diržą ir tai užsifiksuodavo o šitoj reik jau labai stipriai patraukti, kad fiksuotų ]

    Vairuotojo diržo užsegimo daviklis yra [ keleiviui nėra ]

    Buvo šovusi viena šoninė užuolaida, tai reik manyt diržų patronai kiek jų ten yra tiek bus suveikusių [ keistų patronų nebus ]

  9. #19
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Tu vaziuodamas mink per stabdi ir tuo metu trauk dirza.

  10. #20
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Uranus Žiūrėti skelbimus
    Sveiki
    kalusimėlis dėl diržų, staigiai timptelėjus diržą jis turi užsifiksuoti. Tampau, tampau iš 10 kartų kokį vieną kartą užsifiksuoja

    ar čia toks "mažas jautrumas" ar kas negerai su diržu [ kitose tūrėtose mašinose būdavo staigiau segsis diržą ir tai užsifiksuodavo o šitoj reik jau labai stipriai patraukti, kad fiksuotų ]

    Vairuotojo diržo užsegimo daviklis yra [ keleiviui nėra ]

    Buvo šovusi viena šoninė užuolaida, tai reik manyt diržų patronai kiek jų ten yra tiek bus suveikusių [ keistų patronų nebus ]
    10 metu patrono ant sagties dar neturėtų būti. O jei šovė bent vienas AirBag tai abi diržu rites šovė!! Jei betvarkei tai dėl to ir nėra fiksacijos

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •