Puslapis 3 iš 13 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 123

Gija: nesildo pecius

  1. #21
    Pradėjo patikti! Aidas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kretinga - Klaipeda
    Įrašai
    369
    Images
    6
    Reputacija
    1


    turi buti tvarkingas ir issipletimo bakelis , ir slangele kuri eina is radiatoriaus i bakeli , kad nepatrauktu oro i sistema , jei bus oro , necirkuliuos skystis normaliai po sistema .
    USA žibintų perdarymas , xenon montavimas , automobiliai iš USA ,

  2. #22
    provokator
    Svečias


    va blyn,rodos pradedu itart kas vyksta... jei bakelis tuscias,tai logiska butu manyt,kad pastoviai traukia ora? ir sistemoj nera normalios cirkuliacijos... na kagi,ryt lupsiu lauk bakeli

  3. #23
    awdrius
    Svečias


    taip jis pilasi i bakeli kai radiatorius ir sistema yra pilna ir neuzsiorinusi, tai dapili bet kai yra uzsiorines ir pripili i bakeli jam ner kur detis ir jis pucia viska lauk man taip buvo kai tvarkaiusi reduktoriaus slangas.kad nuorinti staciau prieki i kalneli ir spaudinejau slangas atsukes radiatoriaus proke, kad is sistemos iseitu oras, bet tai dariau kol variklis buvo neuzkaites nes kai uzkaista pats zinai kas gali buti. ptiu ptiu bet viskas gerai.
    o del karscio parodymo tai dauk cia skaiciau bet tik vieno nesuprantu jai termostatas blogas ir sildo didziuoju ratu tai kodel virsutine slanga prie tokios temperaturos kieta bet salta siaip turetu buti silta.

  4. #24
    awdrius
    Svečias


    hmmm nezinau ar cia pas tave blogai ar pas mane bet jei tau stume viska lauk bandyk nuorinti. sakykim kai budavo oras sistemoje tai girdedavosi peciuki kazkos burbuliavimas gazuojant. beje vel girdisi tai vel gal prigaudo nes nulasa per vamzdeli kuris eina i gala po dugnu reiks pasiremontuoti ir nezinau kaip cia pavadinti kur is variklio keleivio puseje storas vamzis susijungia per ten dar palasa
    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    pas mane virsutine kieta ir karsta. apatine salta beveik

  5. #25
    provokator
    Svečias


    pas mane matyt kiauras issipletimo bakelis,nes as nematau per kur isbega.

  6. #26
    provokator
    Svečias


    pas mane jis tuscias visada...

  7. #27
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Nuimk ir susilituok
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  8. #28
    provokator
    Svečias


    ta rytoj ir darysiu. gal prades silt

  9. #29
    awdrius
    Svečias


    l net kai ipili ir nevazineji jis vistiek tuscias?

  10. #30
    provokator
    Svečias


    reiktu pradet nuo to,kad niekada nieko i ji nepyliau... atsuku radiatoriu,paziuriu,jei pilnas tai ir nesuku galvos.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •