Puslapis 2 iš 8 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 78

Gija: 2.8 CRD 2004m. automatas važiuojant gęsta

  1. #11
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Beda kad varikliui amen. kompresija turi buti virs 30 o pas tave tik 22
    Tai ka dar tau galima patarti?

    Arba neteisingai ismatuota ir cia klaidini su sias duomenimis.

  2. #12
    rimvius
    Svečias


    Tai,kad common railui nebūna 30. 22 kaip ir normaliai.nors gal aš ir klystu. O,kuro filtra visgi reiktu pakeist.maža ką,gal padės.

  3. #13
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    nebuna tai nebuna ka jau as cia besigincysiu matyt pasene mano zinios.

  4. #14
    DeltaBravo
    Svečias


    gal geriau kompresiją palikim kitom "gijom", nes vieni sako, kad čia tik naujai mašinai virš 30 turi būti, o dešimties metų senumo dyzeliukui ir 24 užtenka... kitur labai įdomiai kompresiją matuoja kaip "compression ratio" ir nurodo, kad turi būti 17.5... paskui dar yra tokie stebukladariai, kaip revitalizantai (metalo keramika) ir t.t., ir pan.
    Tad gal galėtumėm daryti prielaidą, kad mano kraisleriukui su kompresija viskas gerai, tiesiog nemokėjo kas nors tinkamai pamatuoti... ir todėl vėl labai įdomu, tai ar niekas neturėjo panašių kaip mano problemėlių su 2,8 CRD varikliuku??? Nejau čia vien benzininių/dujinių vonių forumas, na, gal dar ir su vieno kito 2,5 dyzeliuko įsiterpimais... Tai ar su 2,8 automatu niekas nevažinėja, išskyrus bosą, o gal dar niekam taip rimtai negedo??? Prašau padėkit...

  5. #15
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    "compresion ratio" yra variklio suspaudimo laipsnis(cilindro ir degimo kameros tūrio santykis,šiuo atveju 17.5 : 1),o ne maksimali kompresija,išgaunama matuojant prietaisu bei pasiekiama dirbant varikliui.Suspaudimo laipsnis yra toks,kokį paskaičiavo ir parinko gamintojas,jis pastovus ir nekintamas,na,o maksimali darbinė kompresija mažėja dylant varikliui.
    Paskutinį kartą taisė Mindas112 : 2014.01.09, 07:58
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  6. #16
    rimvius
    Svečias


    2 out of 2 members found this post helpful.
    Važinėju ir aš su 2.8 crd.Tokių bėdų nebuvo.Jei būtu,tai pradėčiau nuo filtrų keitimo.tuo labjau,kad pas tave seniai keisti.Dėl to šnypštimo tai žiūrėk oro įsiurbimo sistemos sandarumą.Gal kur kokia interkūlerio šlanga bus trūkus.Vienu žodžiu pradėk nuo paprasčiausių remontų.

  7. #17
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius DeltaBravo Žiūrėti skelbimus
    gal geriau kompresiją palikim kitom "gijom", nes vieni sako, kad čia tik naujai mašinai virš 30 turi būti, o dešimties metų senumo dyzeliukui ir 24 užtenka... kitur labai įdomiai kompresiją matuoja kaip "compression ratio" ir nurodo, kad turi būti 17.5... paskui dar yra tokie stebukladariai, kaip revitalizantai (metalo keramika) ir t.t., ir pan.
    Tad gal galėtumėm daryti prielaidą, kad mano kraisleriukui su kompresija viskas gerai, tiesiog nemokėjo kas nors tinkamai pamatuoti... ir todėl vėl labai įdomu, tai ar niekas neturėjo panašių kaip mano problemėlių su 2,8 CRD varikliuku??? Nejau čia vien benzininių/dujinių vonių forumas, na, gal dar ir su vieno kito 2,5 dyzeliuko įsiterpimais... Tai ar su 2,8 automatu niekas nevažinėja, išskyrus bosą, o gal dar niekam taip rimtai negedo??? Prašau padėkit...
    Tai jei tikrai nori issiaiskinti tai atvaziuok iki kauno ir viska patikrinsim normaliai.
    Nes tokie parasymai ai cia parasiau cia nekreipkit demesio ir t.t.
    Tai priveda prie to kad isvis nezinai kuo tiketi ir kas ten toje masinoje kaip yra.

    Internetu tokie gedimai nera taisomi su tokiomis isvadomis.

  8. #18
    DeltaBravo
    Svečias


    gera diena šiandien pasitaikė - atradau "ameriką"
    tik visų pirma norėčiau dar kartą padėkoti vienam forumiečiui, kuris šiandien man paskambino ir pasidalino savo patirtimi bei vertingais patarimais, taigi - ОГРОМНЕЙШЕЕ СПАСИБО !!!

    Dabar, kas dėl "amerikos" - sužinojau, kad diagnostiką galima pasidaryti ir pačiam naudojant automobilio užvedimo raktelį - štai pavyzdžiai:

    http://www.youtube.com/watch?v=PuZZrmEnH-M
    http://www.youtube.com/watch?v=ONv-SruEaZs
    http://www.youtube.com/watch?v=Y_NHYwUnst8

    Po šio "stebuklo" išsiaiškinau, kad pas mane rodo tokias klaidas: P0100, P0340, P1130 ir P1685. Kai kuriuos kodus mirksėjo ne mažiau, kaip po 30 kartų... Anksčiau daryta kompiuterinė diagnostika jokių klaidų nerodė, nes buvo daryta ne su dealeriniu kompu, o su paprastu, standartiniu lagaminėliu, kur kiekvienas save gerbiantis serviziukas turi ir kuris tinka beveik visoms mašinoms, tik pradedant reikia išsirinkti, kurį modelį nori tikrint...

    Žodžiu problemas kaip ir susirinkau toliau reikėjo imtis juodo darbo: perėjau atitinkamų daviklių kontaktus ir aišku pasikeičiau oro bei kuro filtrus.
    Keista, bet po kuro filtro pakeitimo mašina užsivedė ir tuoj pat užgeso (kuro į naują filtrą buvo pripumpuota rankiniu būdu pilnai), po to kokia 10 min užvesti niekaip nesigavo. Pasukus raktelį sprakteldavo ar tai daviklis, ar tai rėlė ir toliau starteriui tvarkingai sukant variklis visai nesikabindavo... Tas spagsėjimas ėjo iš šio daikto (nr. 2 paveikslėlyje): kuro ipurskimas.jpg Neturėjau reikiamo antgalio, kad atsukti, to "daviklio" varžtelį, tad šiandien nepavyko jo iškrapštyti apžiūrai. Rytoj sutariau, kad su chrysleriniu kompu ištrins klaidas ir žiūrėsim, kas bus toliau.

    ačiū visiems sureagavusiems į mano pranešimus. Tikiuosi, pavyks mašiniuką prikelt iš numirusių ne vien tik "patikrinus normaliai", bet ir "pačiam, o ir dar papigiai"

    to be continued...

    p.s.
    klaida P1130 yra susijusi su kuro slėgiu (Fuel Rail Pressure Malfunction) - čia tam gerajam forumiečiui, kur skambino

  9. #19
    mafo
    Svečias


    Smagu, kad suradai priežastis. Tačiau kaip nuskaityti kodus ir ką jie reiškia galėjai rasti jau senai šitame forume, pasinaudodamas paieška viršutiniame dešniajame kampe

  10. #20
    rimvius
    Svečias


    Cia tas antru numeriu yra kuro slegio reguletorius.reguliuoja kuro slegi reikoj(galerijoj).panasu,kad tau ir yra problema su kuro slegiu.ta klaida 1103 kaip tik ir yra kuro slegio problema.pabandyk pasikeist ta voztuva.zek,gal ir bus gerai.draugeliui su bmw 3.0 d buvo panasi problema.pakeite ta voztuva ir pasitaise.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •