Puslapis 3 iš 3 PirmasPirmas 123
Rezultatai 21 iki 26 iš 26

Gija: V durys 08-10m ir 11-13m

  1. #21
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Kažin, guoliukai arba ratukai dažniausiai barška, kai po kažkokio įvykio jų plastikiniam pavirsiui atsiranda nelygumai, įspaudimai arba pabyra pats guolis.

  2. #22
    RolisJ
    Svečias


    Sveiki, 2011 TC neužsirakina slankiojančios durys. Nei pulteliu, nei iš vidaus. Mechaniškai bandant pastumt užrakinimo/atrakinimo svirtelę negaliu net pajudint jos - kažkas pastrigę atrakintoj padėty. Gal esat kas nesenai ardę tas duris ir numanot ar gali ten tas metalinis strypas, kurį valdo užraktas, pastrigt? Daug info, kad stimpa spynos varikliukai, bet tada lyg dar būna įmanoma iš vidaus pačiam atrakint/užrakint, o pas mane stabiliai užstrigęs.
    Dėkui.

  3. #23
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Pasitikrink ar pilnai pritraukia duris. Arba paimk ir ranka užtrenk, tada patikrink ar rakinasi. Jei ne, teks lupt viską lauk. Bus arba spyna pastrigus arba aktuatorius....

  4. #24
    eex32
    Svečias


    Savaitgalį buvau išsiardęs šonines slankiojančias duris. Bet aš labiau lindau į tą mechanizmą, kuris stumdo duris pirmyn/atgal. Taip kad čia matomai nebus susiję su durų užrakinimo problema. Bet vistiek pasidalinsiu kai kuriomis pastabomis, bei gal kas ką įdomaus pasiūlys. Žodžiu problema - perskilęs plasmasiukas, į kurį veriasi tie du troseliai, kurie tampo duris (dažna problema). Aš pasidariau jo kopiją ir atsispausdinau. Tačiau matomai plastikas per silpnas (reikės pastiprinti konstrukciją pastorinant sieneles), ir eilinį kartą jis sulūžo. Viskas būtų dzin (lengvai ten jį pakeisti), bet kadangi laiku žmona nepastebėjo, ir bandė mygtuku tas duris atidaryti - užsikirto troso valdymo mechanizmas.

    IMAG4466.jpg
    IMAG4467.jpg

    Pasekmės matosi foto. Kažkokiu būdu vienas troselis ant tos ritės nepataikė susivynioti, ir praslydo apačion ir apsivyniojo aplink ašelę. Kadangi buvo bandoma mygtuku pirmyn-atgal maigyti, tai besisukdama ašelė sumalė troselio plastikinį šarvą ir sulankstė patį trosą. Aišku ir pats plastikinis skriemulys pasidrožė. Surinkus viską atgal, durys veikia, bet kartais stringa (durys automatiškai grįžta atgal). O stringa todėl, kad tas troso plastikinis šarvas (kurio nemažai dar sveiko likę) pradeda smauktis per tokį plastikinį vamzdelį ir ten pastringa. Kiek skaitinėjausi po forumus, tai gana dažna bėda, kai pasizulinęs šarvas tampa kliūtimi, ir durys pavažiuoja kažkiek, ir paskui grįžta atgal pajutusios kliūtį. Aišku, remontas gali būti labai paprastas tiesiog pakeitus visą tą mechanizmą (kuris brangus). Bet realiai, užtenka pasikeisti tik troselius (ten ju du - vienas uždarymui, kitas atidarymui; o keičiasi ten tikrai labai lengvai). Galima būtų pabandyti nuimti visą šarvą nuo troso ir turėtu veikti, bet manau tada metalas greitai dabaigtų plastikinį skriemulį, ant kurio viskas vyniojasi.
    iGince man buvo minėjęs, kad turi lenktų/sulaužytų tų durų atidarymo mechanizmų/bėgių (manau man pusė nesvarbi). Gal turi dar ką nors? Man reikia tik troselių ir to skriemulio (imčiau visą mechanizmą išsiardymui).
    Ačiū.
    Paskutinį kartą taisė eex32 : 2018.05.14, 09:08

  5. #25
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Geras darbas!!! Gaila kad ne iš kart pavyko. Tai manau rasčiau tai ko tau reik....

  6. #26
    eex32
    Svečias


    Na ką gi, ačiū iGince už parūpintą dalį. Visas darbas užtruko max valandą. Viską galima būtų pasidaryti ir vienam, bet reikia dviejų žmonių šoninėms durims nuimti/uždėti. Foto matosi sugedę troseliai:
    ATTACH=CONFIG]4248[/ATTACH]
    Prisegti paveiksliukai Prisegti paveiksliukai

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •