Rezultatai 1 iki 5 iš 5

Gija: Barska kaladeles

  1. #1
    Sauliuss
    Svečias


    Barska kaladeles

    Nupuve galiniu diskiniu stabdziu vidiniu kaladeliu skardeles, kurios turi buti sulinde i stabdziu stumokliu idubimus-ertmes. To pasekoje kalades slyksciai barska vaziuojant per kelio nelygumus, o kadangi "mesos" ant kaladeliu dar daug daugiau nei pakankamai - nauju nepirksiu. Ka galetu patarti patyre caravanguru apart uzsidaryt langus ar pirkti kalades su naujom stipriom skardelem ?
    Gal kazkas issisprende tarskancio vezimo atveji kokiu paprastu budu?

  2. #2
    Sauliuss
    Svečias


    Nejaugi niekam taip nebuvo? Aisku nedidele cia beda, langus uzsidarius nieko negirdet

  3. #3
    METRAS
    Svečias


    skardelės ne karve kainuoja +- 16 lt

  4. #4
    kestutism
    Svečias


    Citata Autorius Sauliuss Žiūrėti skelbimus
    Gal kazkas issisprende tarskancio vezimo atveji kokiu paprastu budu?
    Pas mane ta pati situacija... Galvojau naujas skardeles prikniedyt, bet numojau į tą reikalą ir kol kas važineju užsidaręs langus ir vengiu žvirkelių...:-)
    Gal kantrybė ilgiau iškęs, nei kaladėlės sudils..., o tada ir problemos nebeliks naujas kalades įsidėjus....

  5. #5
    Sauliuss
    Svečias


    Citata Autorius kestutism Žiūrėti skelbimus
    Pas mane ta pati situacija... Galvojau naujas skardeles prikniedyt, bet numojau į tą reikalą ir kol kas važineju užsidaręs langus ir vengiu žvirkelių...:-)
    Gal kantrybė ilgiau iškęs, nei kaladėlės sudils..., o tada ir problemos nebeliks naujas kalades įsidėjus....
    Pas mane tarsketi pradejo po intervencijos, tvarkiausi rankinio mechanizma, nuiminejau suporta, tada ir pastebejau nupuvusias skardeles vidiniu kaladziu. Keista kad pries tai netarskejo. Tiesa pravaziavus apie 1000 km, tarskejimas lyg ir pamazejo. Bus matyt gal isnyks visiskai

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •