Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 17

Gija: pirkčiau dvd keitiklį 6vietu

  1. #1
    zee
    Svečias


    pirkčiau dvd keitiklį 6vietu

    Sveiki, forumiečiai po "sėkimingo" pasiknaisiojimo po savo dvd changeri dabar ieškau naujo (dėvėto) . Gal kas turit ar žinot kokią vietą kur būtų galima isigyti. Kiek girdėjau didžiausi šansai rasti būtų Kaune, bet kaip pats esu iš Vilniaus tai net neisivaizduoju kur kreiptis ar ieškoti, todėl ir rašau čia.

    Mano senukas atrodo šitaip:



    AČIŪ už pagalba

  2. #2
    zee
    Svečias


    Nagi Kaunieciai, duokit numeriu

  3. #3
    Zydrius
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Citata Autorius zee Žiūrėti skelbimus
    Nagi Kaunieciai, duokit numeriu
    Svetaines pagrindinis puslapis, desineje isrikiuota: Narepai, Minivenas. Imi aparata ir skambini.

  4. #4
    audriusv
    Svečias


    Gal nesupyks temos autorius. Ir man to pačio prireikė. Gal jau mėginta buvo skambinti ir yra kokie nors paieškos rezultatai. Būčiau dėkingas, jeigu pasidalintumėte...

  5. #5
    zee
    Svečias


    Citata Autorius audriusv Žiūrėti skelbimus
    Gal nesupyks temos autorius. Ir man to pačio prireikė. Gal jau mėginta buvo skambinti ir yra kokie nors paieškos rezultatai. Būčiau dėkingas, jeigu pasidalintumėte...
    Kol kas pasekmes nevaisingos. Kiek kur skambinau, neturi tokio daikto. Minivenas pasiule uz 300 europini varianta, bet sake man greiciausiai netiks

  6. #6
    audriusv
    Svečias


    Tada teks palikti ramybėje ir žvalgytis protingesnių sprendimų.

  7. #7
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    pas jus kas būtent neveikia ? nes jei iėjimai gyvi man tinka tavo sugedęs, DVD niekada nenaudoju nes tingiu diskus rašinėt..as galiu perleisti savo pilnai funkcionalų, o jūs galvokit keitimo sąlygas

    Citata Autorius audriusv Žiūrėti skelbimus
    Tada teks palikti ramybėje ir žvalgytis protingesnių sprendimų.

  8. #8
    zee
    Svečias


    Pas mane speju neveikia, nes pajungus pastoviai mirksi trys lemputes tai kairej tai desinej ir ekrane radijos raso disc error =[. Kisk aiskinaus tai reiskia kad blogai surinkta mechanika. Kiek ieskojau nelabai kas ir imas tvarkyt

  9. #9
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    pabandyk ka i tulpes kistelt...p.s ar per sona trinktelt,- senas geras metodas

  10. #10
    audriusv
    Svečias


    Mano tulpės veikia. Kaip tik savaitgalį šeimyną palepinau multikais. Keisti, tai keisčiau, bet gal keitimo sąlygas ne man reikėtų nustatinėti

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •