Puslapis 12 iš 15 PirmasPirmas ... 21011121314 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 111 iki 120 iš 149

Gija: Originalūs Xenonai

  1. #111
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius AERO_DD Žiūrėti skelbimus
    Liutukas, as žinau kad pas tave xenonai ir aktyvuota DRL
    Bet Vilniuje biske griežčiau žiūri inspektoriai TA į tokiu dalyku, todėl ir buvo įdomu kaip žmonės su aktyvuota DRL praeina. Šiaip irgi noriu aktyvuoti, bet pas mus niekas nedaro. Turbur reikės "pas jus į svečius važiuoti" ir dar įdomu kokia dbr kaina šio malonumo?
    Vien dėl to neverta važiuoti, dar dėžės softą atsinaujink, navi įsirašyk, raktą antrą pasidaryk
    Aš tai nesuprantu, ko gali kabintis per TA, jeigu žibintai lygiai taip pat veikia, kaip ir betkurios kitos mašinos? Tu net pamirksėti ilgosiomis gali

  2. #112
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Nu... Žinai Džiugi., jeigu masina yra tavo šeima - tai galima daug ką dar padaryti . Bet pas mane šeimoj yra masina, tai reiškia - tik transportas. Ir turiu kiti prioritetai todėl žiūriu kas mum reikalinga. Ypač dbr, kai vienas iš vaikų dviliktokas.
    P. S.
    Uf gausim Bana...
    P. S. S.
    O kaip pats, susitvarkei savo žibintą ir bloka?

  3. #113
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Dziugesiukas Žiūrėti skelbimus
    Vien dėl to neverta važiuoti, dar dėžės softą atsinaujink, navi įsirašyk, raktą antrą pasidaryk
    Aš tai nesuprantu, ko gali kabintis per TA, jeigu žibintai lygiai taip pat veikia, kaip ir betkurios kitos mašinos? Tu net pamirksėti ilgosiomis gali
    Dėžės softa kai atnaujinti "tai ne tepalu gali nekeisti viską isprendzia"

  4. #114
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Bosai, ta prasme?

  5. #115
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Suporavau tas lempas, apie kurių kodus klausiau, vizualiai jokių skirtumų nematau

    Pirkau iš skirtingų pardavėjų, lemputės ir balastai buvo komplektuose.

    Rūpesčiai:

    1) Su vienu iš žibintų komplekte yra aukščio reguliavimo "varikliukas", prie antrojo jo trūksta. Aš jų pas save nejungsiu, nes amerikonas, bet ten kur trūksta, juk nepaliksiu atviros skylės žibinto nugaroje? Tai jeigu nekolchozint, turėsiu susirasti kad ir neveikiantį, bet varikliuką skylės uždengimui?

    2) Trumpųjų šviesų guminių dangtelių komplekte negavau. Gal jie tinka nuo paprastų prožektorių?

    3) Xenonų jungtys. Šioje temoje buvo nuoroda į Mopar jungtis. Kol kas čia realiausias sprendimas, nenorint prikolchozint?
    priek.jpg

    gal.jpg

    kodai.jpg
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  6. #116
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Gyti, nesiparink dėl pirmo punkto ir užklijuok skylę apskritimu iš tamsios vibroizoliacinės medžiagos
    Gal ir ne visai pagal fengšui patarimas, bet vieta tokia, kur nesimato, užsiklijuos sandariai, tai kaip ir OK turėtų būti.

  7. #117
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Gumite kur lemputė (d1s) atsiusk is interneto (pvz aliexpress) arba Vilniuje yra : xled.lt parduotuvė. Atidaryk juos psl internete ir pamatysi, pas juos yra. Dėl aukščio regulistorio skylė, tikrai neparink, padaryk dangtele, užklijuok ir viskas bus gerai!

  8. #118
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Kolchozinius variantus pasiliksiu iš bėdos Šiaip kai pradeda tamsėt žibintas iš vidaus - tada tik pradedi sukt galvą, kurioje vietoje prikolchozinai

    Ar niekam neteko susidurti, ar gumos (dust cover) tinka nuo prožektorinių?
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  9. #119
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius AERO_DD Žiūrėti skelbimus
    Nu... Žinai Džiugi., jeigu masina yra tavo šeima - tai galima daug ką dar padaryti . Bet pas mane šeimoj yra masina, tai reiškia - tik transportas. Ir turiu kiti prioritetai todėl žiūriu kas mum reikalinga. Ypač dbr, kai vienas iš vaikų dviliktokas.
    P. S.
    Uf gausim Bana...
    P. S. S.
    O kaip pats, susitvarkei savo žibintą ir bloka?
    Na matai, man tai reikia dezes softa atsinaujinti, nes econ rezime, is pirmos i antra jungia su smugiu, po atnaujinimo to turi nebelikti. As nenoriu taupyti masinai ir noriu, kad viskas veiktu tvarkingai. Tavo situacija suprantama...
    Dabar su zibintais taip yrabu Eagle eyes Taiwanai, vieno blokas vis dar is senojo zibinto veikia, kitas-kiniskas, uz 20eur veikia. Vazineju su aktyvuotomis dienos sviesomis, tai xenonai isijungia tik kai atrakinu. Temsta velai, tai iki beveik 23val su dienos sviesomis vaziuoju Del dregmes kaupimosi zibinte, issiaiskinau, kad per ta ratuka, kur reguliuoji zibintu auksti stende, yra nesandaru, butent per ten patenka vanduo, tai as tiesiog izoliacija apvyniojau ir tiek.

  10. #120
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Dėžės softa kai atnaujinti "tai ne tepalu gali nekeisti viską isprendzia"
    Tepalai jau senai pakeisti, bus beveik metai tepalams Beliko dezes programa atsinaujinti.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •