Puslapis 1 iš 7 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 66

Gija: Dujines irangos montavimas Vilniuje

  1. #1
    antigenas
    Svečias


    Dujines irangos montavimas Vilniuje

    Sveiki,neseniai įsigijau Town&Country,reikia dujų.Pas ką dedate dujas Vilniuje?Čia daug kas mini Slava,bet jis suprantu privatus asmuo, tai ar jis gali išduoti sertifikatą, kad paskui nebūtų problemų su technikine?

  2. #2
    Makena
    Svečias


    O tu, bičiuli, paimk ir paskambink Slavai ir paklausk, kas kaip, nes jei aš gyvenčiau Vilniuj, tai pirmiausia į jį ir kreipčiaus.

  3. #3
    bonsai
    Svečias


    As irgi pirmiausia ieskau meistreliu esanciu forume - juk ne tik kad fainiau bendrauti, bet ir gal patikimiau (juk turbut butu nesmagu viesai skaityti prasto darbo komentarus ar skundus )

  4. #4
    bonsai
    Svečias


    Citata Autorius antigenas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,neseniai įsigijau Town&Country,reikia dujų.Pas ką dedate dujas Vilniuje?Čia daug kas mini Slava,bet jis suprantu privatus asmuo, tai ar jis gali išduoti sertifikatą, kad paskui nebūtų problemų su technikine?
    Kaip suprantu pries darant technikine, reikia jau tureti dujas?
    O jas isistacius veliau, jau po technikines, ar reikes dar karta padaryt tech ar galima palaukti iki kitos tech apziuros?

  5. #5
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius bonsai Žiūrėti skelbimus
    Kaip suprantu pries darant technikine, reikia jau tureti dujas?
    O jas isistacius veliau, jau po technikines, ar reikes dar karta padaryt tech ar galima palaukti iki kitos tech apziuros?
    Naujai irangai technikines nereikia . Istacius veliau, reikes pasikeisti tik technini pasa. Technine apziura eisi kita karta kartu su iprasta technikine.

  6. #6
    bonsai
    Svečias


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Naujai irangai technikines nereikia . Istacius veliau, reikes pasikeisti tik technini pasa. Technine apziura eisi kita karta kartu su iprasta technikine.
    o kaip su registracijos dokumentais? atrodo turejau butent registracija omeny.... atsiprasau uz ziopluma

  7. #7
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius bonsai Žiūrėti skelbimus
    o kaip su registracijos dokumentais? atrodo turejau butent registracija omeny.... atsiprasau uz ziopluma
    Kiek suprantu, tai registruoji tokią, kokia yra. Pas mane buvo dujos- registravau su dujom, nebuna- registruoji be. O praėjus tech. apžiūrą, gali ant rytojaus dėt ir važinėt ramiai, arba turint noro pasikeist, kaip minėjo Arnas, tech. pasą. Jei prieš registraciją dėsi, tai automatiškai registruos su dujom. Aš taip suprantu. Jei klystu- pataisys kas žino tiksliai.
    Tiesa, jei balionas bus senesnis nei 10(taip atrodo) metų, tai reiks dokumentų, kad atlikta jo patikra. Visi kiti niuansai- kaip ir nebūtini. Bent jau man taip buvo. Daviau ten 100 vis tiek, dėl ramybės.

  8. #8
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    Citata Autorius bonsai Žiūrėti skelbimus
    o kaip su registracijos dokumentais? atrodo turejau butent registracija omeny.... atsiprasau uz ziopluma
    Jei nori registruot su dujom reikalinga firmos įstačiusios įranga pažyma.

  9. #9
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Citata Autorius antigenas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,neseniai įsigijau Town&Country,reikia dujų.Pas ką dedate dujas Vilniuje?Čia daug kas mini Slava,bet jis suprantu privatus asmuo, tai ar jis gali išduoti sertifikatą, kad paskui nebūtų problemų su technikine?
    Ne bijuok. Slava turi firma ir Sertifikata(dujos irangos) gausi! paskui gali vaziuoti registruoti savo auto ir su technikine ne bus problemu. Arba gali uzregistruoti auto(ir praeiti T.A),paskui imontuoti dujine iranga ir kai po 2m. atvaziuosi i T.A., tada ir pakeisi iskart tech.pasa(kad butu dujuos/benzinas parasyta). Cia jau tavo skonio reikalas ar dabar iskart registruoti su duju(As tai manau ir reikia taip daryti.) ar po 2m.

  10. #10
    antigenas
    Svečias


    Tai aš ir norėčiau pas Slava papult,bet vakar kelis kartus skambinau,tai net nejungia,gal tel. pasikeitęs,aš jį ėmiau iš seno forumo.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •