Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 11 iki 15 iš 15

Gija: Birželio 15 d. reikėtų 3 automobilių su vairuotojais pavežiot svečius ir jaunuosius.

  1. #11
    Zydrius
    Svečias


    BMW mano, brangiai, gali vezt jaunuosius

  2. #12
    algelis
    Svečias


    Sveiki,reikalavimai kaip ir nedideli.Tvarkingos masinos ir galetu buti ne raudonos(toks buvo jaunuju pageidavimas,nors nlb daug ir yra voju raudonu).Dienos uzdarbis 200lt,plius vestuviu laukneselis su gardumynais ir gerimais .Reikia 2 masineliu.Is vakaro trumpam susitikt ir jas papuost,o ryte 10val pajudam link rotuses(jaunaja paimam is kirpyklos,0 svecius pagrupuosim,kad po 1 nereiketu rankioti is namu),po rotuses vykimas i gamta,greiciausiai Raudondvario pili,ar kazkur netoli,poto 15val atvykimas i Kauno jachtu kluba.Sveciai isplaukia laivu,o juos parvezt reikia 21val(taip pat pagrupuosim,kad iki nakties nereiktu veziot).Kilometru neturetu but daug,darbo irgi ne per daugiausiai.Tiek,kad isleidus 15val.plaukioti,reikia nepamirst 21val pasiimti
    Smagu butu,jei atsirastu galinciu padeti,nes jau reiktu zinoti
    Del issamesnes info skambinti 867691786 Zana,arba man 860482736

  3. #13
    algelis
    Svečias


    Blogai buvau parases Zanos tlf numeri,jis 866800414. Smagu,kad Raganius pasisiule padeti,tai reiketu dar vienos masinos,jei yra norinciu,atsiliepkit,kadangi jau zmonem reikia zinoti.Aciu

  4. #14
    algelis
    Svečias


    Kaunas miega?Ar atlyginimas per mazas,ar noro nera?

  5. #15
    raganius
    Svečias


    #11 :d

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •