Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 15

Gija: Kondicionavimo sistemos remontas

  1. #1
    mafo
    Svečias


    Kondicionavimo sistemos remontas

    Kiek galėtu kainuoti, magistralės į galini kondicionieriu remontas (gal greičiau keitimas) mano auto? Ar tiesa, kad vamzdeliai kirmyja ties laikikliais ir realiai net ir gerai atrodantys gali būti kiauri? Kažkaip mane nudžiugino, kad vien magistralės keitimas, kuri yra 3 ar 4 metrų (beje patikino, kad ji nesiardo...) kainuos man 600 lt - siūlo užglušint galą. Nenoriu nieko glušint bet 600 lt (neįskaitant ir neapsiribojant freono keitimu )nėra ta suma, kurią tikėjausi išgirsti pas meistrus. Gal kam neseniai teko tuos vamzdelius keisti? Kiek mokėjot? Ar galima patikrint sistemą? Man paaiškino, kad į vonią jiems netelpa tie vamzdžiai

  2. #2
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Pries gal 4 metu teko moketi 1700 Lt i ta suma iejo ir siurblys.

    Nepatarciau glusinti kazkoks nepilnavertis vanas gautusi, be galo saldymo.

    Taip kad kaina nera didele kuria tau pasiule taip manau.

  3. #3
    mafo
    Svečias


    1700 lt... tu geriau tokiu skaičių neminėk o tai silpna gali palikti... kompresoriaus tai niekas dar man netikrino. O kaip tie vamzdeliai ar galima juos patikrinti ir ar apsimoka man juos keistinuo seno vano?

  4. #4
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Ar apsimoka tai jau spresti tau.
    Jei noras tureti komforta tai reskia viena o jei tai nesvarbu tai ......

  5. #5
    mafo
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Ar apsimoka tai jau spresti tau.
    Jei noras tureti komforta tai reskia viena o jei tai nesvarbu tai ......
    Bosai ne taip supratai, klausimas ar naujus vamzdelius vedžiot ar nuo seno vojaus kuriame kondiškė veikia bandyti dėti. Nauji - brangūs, seni - rizika. Kiek supratau sudėtinga išmontuot nuo vojaus kondiškės vamzdelius jų nesulaužius ir niekas man jaučiu garantijos neduos, kad uždėjus po to man jie funkcionuos... na vnz, bandysiu kažkaip suktis iš situacijos, nes norisi, kad nebūtu pusiau lupta pusiau skusta, nors dabar supratau, kad per mažai nusiderėjau dėl kondiškės... dėl jos man kaina nuleido 100 eurų o pasirodo remontas kainuos kaip min 200 eur.

  6. #6
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Tokiu atveju vietoi vamzdziu reikia deti zarnas.
    O prie peciaus reikia privirinti pajungimus zarnoms.

  7. #7
    mafo
    Svečias


    Nulėkiau į kitą vietą "diagnostikos" atlikti, patikrino po slėgiu - sistema slėgį laiko neleidžia, patikrino kompresorių - dirba gražiai. Tai kaip nori taip galvok... tai kur tas skystis dingo?

  8. #8
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Cia jau biski per stipriai jei net nepatikrino tau o tokia diagnoze paskelbe.

    Kad reikia peciu tvarkyti

  9. #9
    mafo
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Cia jau biski per stipriai jei net nepatikrino tau o tokia diagnoze paskelbe.

    Kad reikia peciu tvarkyti
    Negali labai ir to žmogaus kaltinti (pirmojo meistro, beje vieni iš geresnių skaitomi Šiauliuose), aš pas jį atvažiavau, na ir tiesiog stovom prie mašinos "pokalbio būdu" jis man ligą diagnozavo, stilius toks a čia turbūt dviejų zonų... a nu tai jiems visiems vamzdžiai supūna ties laikikliais nes kabo po dugnu, esu tokių matęs, visi dabar važiuoja, užglušintais galais ir viskas ok, o jei nori, kad galas veiktų, remonto kaina 600 lt vien už vamzdyną... - atvažiuok ketvirtadienį valanda laiko ir padarom... tai gryštant prie kaltinimo - žinok dabar žmogau ar pastarasis būtu pasakęs jog viskas ok - nieko čia nebuvo tiesiog kadangi pirikūpas išleido freoną (tvarkydamas sumaltą mašinos priekį ar dar ką nors) o mašina buvo ruošiama žiemą, nesivargino jo pripildyt, nes jie taip daro, kadangi patikrinti ar veikia kondišinas žiemą eilinis piečkinas negali. Tačiau kas dabar žinos - o gal būtu tas meistrelis po remonto priskiedęs, kad dėjo šrotinę "gerą" magistralę pis..si iki paryčių, bet sutvarkė "dėl manes stengėsi" ir kaip sakant 500 lt . Aš rizikuoti neketinu renkuosi - "meistrą 2". Sutinku, kad už tokias diagnostikas "iš lūbų" reiktų per nagus duoti, nedaro tai garbės meistrui visai.

  10. #10
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Aiku.
    Na tai ir reikejo taip sakyti, kad tik buvo kalbeta apie tai o neziureta.

    Zinoma, kad meistras cia nera del to negerietis. Jis tik papasakojo, kas kartais nutinka ir kaip tai sprendziama. Reikejo su juo tartis patikrai.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •