Puslapis 3 iš 3 PirmasPirmas 123
Rezultatai 21 iki 24 iš 24

Gija: Atsiklijavo salono lubos

  1. #21
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    4 out of 4 members found this post helpful.
    gal kam ateity kils klausimų, tai aprašysiu savo projektą.

    Žakonoj parekomendavo dirbti su neaustine medžiaga. įdomi situacija buvo, nes kai lankiausi, tuo metu konsultantas sakė, kad skurdus medžiagos pasirinkimas, tiksliau turėjo kelis atspalvius juodos, kas manęs netenkino... neaustinė medžiaga buvo pasirinkta, nes aš kategoriškai atsisakiau dirbti su panašia į originalią (su paralonu). svarsčiau alcantara, bet jos kaina buvo nemaža, be to buvau perspėtas, kad turėsiu bėdos. na ir bendrai mane prigasdino, kad šitas darbas ne iš lengvjųjų, bet apsisprendžiau apsiimti, nes paskambinęs vieniems užsirekomendavusiems veikėjams buvau informuotas, kad trumpai Voyager bazei perklijavimas kainuos 200€

    galiausiai išsiemiau lubas, išsimatavau ir po kurio laiko grįžęs į tą pačią Žakoną žaktelėjau, nes tos pačios neaustinės medžiagos buvo privežta jau padoriai. atmatavo 3m šviesiausio pilko kilimo ir įdavė 2 talpas tepamų klijų po 0,8 ar 0,9 kg. prižadėjo kad pakaks, kas man pradžioj atrodė nesuprantamas kiekis. ir medžiagos man per daug ir klijų aš tikėjausi puslitrio pakaks

    papildomai išsprendžiau dar kelis klausimus: ant lubų, tik virš apšvietimo lempučių yra plonos izoliacinės medžiagos juostelės. nusipirkau garso izoliacinės medžiagos automobiliams ir išsiklijavau visas lubas. truputį pagerinau komplektaciją prasivesdamas kelis papildomus laidus.

    IMG_2083.jpg

    paskui sekė senų lubų šveitimas. seno pagrindo likučius šveičiau šiurkščiu šepečiu. tinka batų šepetys. vietose, kur pagrindas dar nebuvo visiškai sutrunyjęs naudojau skiediklį 646. pražiūrėjau ne vieną filmuką, kaip kas rekomenduoja šituo reikalu užsiimti, tad darbo eigoje klausimų nekilo. išsitiesiau medžiagą ir užtepliojęs pirmą ruožėlį pradėjau įtarti, kad klijų man visgi gali ir pritrūkti, tad minties teplioti du sluoksnius atsisakiau (instrukcija rekomenduoja stipriai sugeriančius paviršius pertepti 2 kartus).

    IMG_2057.jpg

    galiausiai klijų man iš tų dviejų skardinių beliko tik ant dugno... ištepliojęs visą tą reikalą palikau savaitei gulėti garaže, o pats išvažiavau atostogų. grįžęs pradėjau karpyti skyles ir radau, kad keliose vietose kur įsistato rankenos jau patingėjau ir teko pertepti iš naujo, bet tą padariau jau užsidėjęs lubas atgal.

    maždaug toks galutinis rezultatas gavosi:

    IMG_2084.jpg

    medžiagos dar liko kitam projektui, dabar tik klijų pritrūksiu. vis dar neprisiruošiu pertraukti ir skydelių nuo saulės - kažkaip nekrenta į akis ir rankos neprieina...

    pastabos: realiai laikiausi instrukcijų, kas buvo aprašyme, tik dviejų kartų tepti tikrai, manau, nereikia. ir apskritai, pačios medžiagos riebiai tepti nereikia, nes storai tepant pradeda sunktis kiaurai į paviršių. šitoj vietoj nepersistenkit nes sugadinsit visą medžiagą. skubėti čia nėra kur, papildomų įmantrių įrankių irgi nereikia. pakanka po ranka turėti volelį tapetams klijuoti, aštraus peilio skylių išpjovimui, seno teptuko klijams suteplioti ir iš žmonos pasiskolinti feną. biudžeto tiksliai nebepamenu, bet kažkas apie 64€ sukasi už klijus ir medžiagą. garso izoliacijos ir skiediklio (išlaisčiau nepilną mažą buteliuką) į sąmatą neįtraukiau.
    Paskutinį kartą taisė Daranius : 2018.05.29, 19:44 Priežastis: papildau
    Born in USSR

  2. #22
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Liuks aprasymas
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  3. #23
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Kiek viskas kainavo pačiam daryti?

  4. #24
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Dziugesiukas Žiūrėti skelbimus
    Kiek viskas kainavo pačiam daryti?
    svarbiausią vietą ir praleidau papildžiau aprašymą.
    Born in USSR

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •