Rezultatai 1 iki 5 iš 5

Gija: Farkopo elektros instaliacija

  1. #1
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Farkopo elektros instaliacija

    Gal kas nors montavotes farkopa i V-uka. Man pribrendo reikalas uzsideti. Nezinau ar reikia CAN bus bypass moduli deti ar nebutina ?
    Vieni kurie montuoja sako reikia, kiti sako ,kad veikia ir paprastai nuo lempu pajungus. Klausiu ,nes tas modulis + jo intaliacija papildomus beveik 400Lt atsieina.

  2. #2
    Pradėjo patikti! Aidas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kretinga - Klaipeda
    Įrašai
    369
    Images
    6
    Reputacija
    1


    IMG_4384.jpgIMG_4385.jpg cia originaliai buvo is USA tokiam idetas , isemiau kabli ir laidus , jie pajungti buvo tiesiai prie laidu einanciu i galines lempas , ir mase . jei gautusi per didele apkrova , geriau per reles pajungti , vis pigiau gautusi . tereiktu tik posukiams ir stopui , gabaritai manau ir taip atlaikytu .
    USA žibintų perdarymas , xenon montavimas , automobiliai iš USA ,

  3. #3
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Ačiū Aidai,
    bandysiu taupyti pradžiai Visada bus galima dadėti - jei vis tik islys kokios bedos. Vis tiek nelabai as tas priekabas tampysiu , pagrinde dviraciu transportavimui tas kablys.

    Citata Autorius Aidas Žiūrėti skelbimus
    IMG_4384.jpgIMG_4385.jpg cia originaliai buvo is USA tokiam idetas , isemiau kabli ir laidus , jie pajungti buvo tiesiai prie laidu einanciu i galines lempas , ir mase . jei gautusi per didele apkrova , geriau per reles pajungti , vis pigiau gautusi . tereiktu tik posukiams ir stopui , gabaritai manau ir taip atlaikytu .

  4. #4
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Tikrai, amerikieciai zibintus jungia tiesiai nuo galiniu lempu. Bet vidiniam namelio maitinimui pas mane buvo pravestas atskiras storokas pliusinis laidas tiesiai nuo akumo. Turiu ir as pasilikes atminciai toki antgali .
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  5. #5
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Tai jau taip.... Tokiu antgaliu ir pas mane garaze metosi. Na o tikri amerikonai jungia tiesiai bet per reles.... Ne viena perdarinejau su ju instaliacija. Beje amerikoniskose instaliacijose nereikia "isikirtineti" i laidus. Tiesiog lempu ir instaliacijos jungtis permetai ir viskas. Aisku musu atveju vis tiek reik keisti nes mazokai ten laidu...

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •