Puslapis 3 iš 3 PirmasPirmas 123
Rezultatai 21 iki 26 iš 26

Gija: Autoservisas-plovykla

  1. #21
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    tai kiek kainuoja ne voyager klubui uzpildyti dvieju peciu kondika ir kiek kainuoja voyager klubui?

  2. #22
    Man sekasi ;)
    Įstojimo data
    2012.01.16
    Vietovė
    Vilnius-Kaunas
    Įrašai
    95
    Reputacija
    1


    Kad ir kiek kainuotu, as ten nevaziuociau

  3. #23
    brolisvilkas
    Svečias


    Citata Autorius MariusL Žiūrėti skelbimus
    Kad ir kiek kainuotu, as ten nevaziuociau
    Kiekvieno reikalas. Gal galima sakant tokią nuomonę ją pagrįsti?

  4. #24
    Man sekasi ;)
    Įstojimo data
    2012.01.16
    Vietovė
    Vilnius-Kaunas
    Įrašai
    95
    Reputacija
    1


    Zinoma kiekvieno reikalas. Gal tik man ten taip nepasiseke, kad nebenoriu ten vaziuot net ir oro i ratus prisipust. Dabar jusu eile bandyt laime
    Nenoriu as cia antireklamos daryt niekam, tai jei kam idomu mano nuotykiai su siuo servisu, prasom i pm

  5. #25
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius MariusL Žiūrėti skelbimus
    Zinoma kiekvieno reikalas. Gal tik man ten taip nepasiseke, kad nebenoriu ten vaziuot net ir oro i ratus prisipust. Dabar jusu eile bandyt laime
    Nenoriu as cia antireklamos daryt niekam, tai jei kam idomu mano nuotykiai su siuo servisu, prasom i pm
    O ką čia slėpt? Gi forumas tam ir yra kad visko savo kailiu nebandyti o jau žinančių pasiklausti, be to aš irgi esu sisdūręs su žmonėm, kurie čia reklamuojasi "darydami" mums didelę paslaugą už kurią turim rankas bučiuoti, bet iš tikro gauni tą patį š į veidą. Tiesiog kartais man asmeniškai norisi įspėti čia esančius žmones, kad būkite budrūs ir neatsipalaiduokite vien matydami reklamą čia
    Born in USSR

  6. #26
    Man sekasi ;)
    Įstojimo data
    2012.01.16
    Vietovė
    Vilnius-Kaunas
    Įrašai
    95
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Daranius Žiūrėti skelbimus
    O ką čia slėpt? Gi forumas tam ir yra kad visko savo kailiu nebandyti o jau žinančių pasiklausti, be to aš irgi esu sisdūręs su žmonėm, kurie čia reklamuojasi "darydami" mums didelę paslaugą už kurią turim rankas bučiuoti, bet iš tikro gauni tą patį š į veidą. Tiesiog kartais man asmeniškai norisi įspėti čia esančius žmones, kad būkite budrūs ir neatsipalaiduokite vien matydami reklamą čia
    Na gerai, tada nuo pradziu. Uzvaziavau susitart del remonto. Sako atvaziuok ketvirtadieni. Is vakaro paskambina, sako nespejo suremontuot kitos masinos dezes, o kiti keltuvai nepakelia mano masinos. Gerai sakau, tada penktadieni, tai tipo gal dar nespesim. Sutarem kad sestadieni atvesiu. Atveziau, patikrino, nustate kad reikia keisti traukes antgali, vairo kolonele leidzia skysti, ja reikia restauruot, ir su abs kazkur nekontaktina. Bet kadangi sestadienis, tai jie nieko negali patvarkyt. Tai sakau pasiimu savaitgaliui masina ir atvesiu pirmadieni, tai jie man sako, kad atvesciau antradieni. Uz tai, kad patikrino ir nieko nepadare paeme 60lt, tipo poto iskaiciuosim i remonto kaina. Ok atvezu antradieni, priime masina, uz kokiu 2-3 valandu paskambina, sako tas meistras, kuris man ziurejo masina dabar susirges, tai kitam meistrui neduosiu tavo masinos, palauk kol jis pasveiks, mes tau paskambinsim. Tai as pasiemiau masina ir i kita servisa nuvariau susiremontuot, o jie man paskambino si pirmadieni, sako pasveiko meistras, tai gal tada uzrasau tave ketvirtadieniui. Zodziu meistras pasveiko, bet dar nepriima iskart masinos tvarkyt. Tai pagal juos as tureciau vazinet su sugedusia masina pora savaiciu, o poto dar kokia savaite tvarkytu. Tipo man ta masina tik del grozio reikalinga.
    Beje, tikrino vaziuokle ir nemate, kad priekiniams amortikams paskutinioji... Ir traukes antgaliai abieju pusiu pasibaige, o jie tik desinej pusej sake, kad blogas. Tai kaip taip imanoma as nesuprantu.
    I plovykla as irgi ten nevaziuociau, arimai belekokie. Nuplautu masina, isvaziuotum is ten, o iskart stroikes ten, dulkiu gautum normaliai, poto per tuos arimus kol pravaziuotum tai ir vel visa masina purvina.
    Tai vat tokia istorija mano su siuo servisu, bet gal cia tik man tiek "sutapimu" i viena vieta susidejo, gal paskaites trulikas isvadas padarys.
    Siaip esu patenkintas Auksciausios pavaros darbu, po ju pakabos remonto, tu paciu daliu jau keisti nebereikejo, o pravaziavau apie 20000 km

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •