Puslapis 1 iš 6 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 53

Gija: Tepalų keitimo intervalai

  1. #1
    mafo
    Svečias


    Tepalų keitimo intervalai

    3.3 l. 128 kw Rekomenduoja keisti kas 6 mėn arba kas 15000 berods... Jeigu neklystu tai visiems chryslerių varikliams kažkodėl pusę metų ne daugiau. Klausimėlis gerbiamieji kas iš jūsų sąžiningai laikosi šios dietos??? Taip pat klausimas tiems kas nesilaiko: kaip jūsų variklis gyvena? Pastebėjau, kad pas mane daug papildomo grūzdo tepale (pajuodęs toks) manau, kad prieš tai buvęs savininkas nemėgo laikytis griežtos 6 mėnesių dietos, dėl to ir tepalas juodas... be abejonės varikliui tai ne į naudą. Jeigu kas nors laikosi nesveiko gybvenimo būdo ir tepalus keičia kas metus norėčiau sužinot kokios spalvos tepalas pas jus? Būt gerai, kad būtu taip pat juodas nes priešingu atveju pas mane kažkas be benzo degimo kameroj dar dega

    Klausimas tiems kas laiko save Chrysler profais - kodėl pusę metų? Kas per konstrukcija variklio, kad taip dažnai reikia keisti tepalus ir ar griežtai reikia šio paliepimo klausyti?

    P.S. Prielaida - chrysleriui niekaip nepavyko išjudinti prekybos Mopar teplais tai jie sugalvojo vietoj metų padaryti pusę metų keitimo intervalą...

  2. #2
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Kad tepalas pajuoduoja tai viskas tvarkoje reiskiasi jis tarpina visus brudus.

  3. #3
    mafo
    Svečias


    Bosas tas tai aišku, tik va klausimas iš kur tų brudų tiek atsiranda per 6 mėn, kad tepalas iš skaisčiai geltono patampa juodas (na gerokai jis jau juodas) todėl ir kilo klausimas dėl keitimo dažnumo Manau, kad tavo mintis gera, iš tikro taip ir yra, naujas teplas turi priedų tirpinančių suodžius ir plaunančių variklį, bet čia gali būti "šuo" kažkur kitur užkastas - arba iš tikro buvęs savininkas tepalų nekeitė ir man prireiks laiko kol išsivalys sistema ir tas juodumas nebekris taip į akis arba kaip jau minėjau kažkas ten dar dega, gal tepalas???

  4. #4
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Dazniausiai tu keitimo intervalu nesilaikoma.
    Ir dar naudojamos pusiau sintetines alyvos, kurios yra nekeiciamos laiku.
    Degimas ten gaunamas per ziedus. Plius ziedai nuvalo visus suodzius nuo cilindro sieneliu ir t.t.

  5. #5
    mafo
    Svečias


    Ilgai žiūrėjau ką čia prisitaikius - nusprendžiau jog pilsiu šį produktą TEXACO HAVOLINE ULTRA S 5W30, klampa atitinka rekomendacijom (na bandysiu išlaikyti gamykline kol per tarpus nebėga, kai pradės bėgt pakeisiu į 5W-40), sulfatinis pelenų skaičius taip pat išlaiko reikalaujamą, na ir ką aš žinau labai dėl chryslerio sertifikacijos žudytis nežadu užteks, kad atitinka API SM.

    Texaco Havoline Ultra S techninės charakteristikos:
    ___________________________________________ 5W-30 _ 5W-40
    Tankis esant 15 0C, kg/l ________________________0,850 _ 0,850
    Kinematinė klampa, D 445, 40°C, mm²/s____________ 73,0 _ 84,0
    Kinematinė klampa D 445, 100°C, mm²/s____________ 12,4 _14,0
    Klampos indeksas, D 2270_______________________ 169__ 172
    Stingimo temperatūra, D 97, °C__________________ -39 __ -42
    Pliūpsnio temp., P-M, D 93, °C __________________ 240 ___232
    Suminis šarminis skaičius mg KOH/g ______________ 7,6 ___ 7,5
    Sulfatinių pelenų skaičius, % _____________________ 0,8 __ 0,8

    Kol suredagavau vos parpalio negavau sori už išklaipyta vaizdą

    Labiau neramina jog norisi įtikti automobiliui ir keisti tepalus kas 6 mėn, bet kažkaip tas reikalas kreivokai mano piniginei atrodo, tai nzn pasėkmių taupumo

  6. #6
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius mafo Žiūrėti skelbimus
    Labiau neramina jog norisi įtikti automobiliui ir keisti tepalus kas 6 mėn, bet kažkaip tas reikalas kreivokai mano piniginei atrodo, tai nzn pasėkmių taupumo
    iš esmės naudojantis automobiliu per pusmetį 15k km prisukti visai realus variantas. Aišku, jei darbas už 2km, o savaitgaliais mašina stovi garaže, tada jau sunkiau...
    O pusmečio intervalas variklinei alyvai duodamas greičiausiai todėl kad per tą laiką prisitraukia drėgmės ir tepimo funkcija bei kiti fizikiniai parametrai nebeatitinka normatyvų. Mano kompetencija maža, bet žmonės kasdien matantys pažertus variklius gali tiksliau pasakyti kiek variklių yra numirę tėl to kad ne dukart o tik kartą metuose tepalai buvo keisti - aš asmeniškai netikiu kad ten dėmesio verta statistika būtų...
    Born in USSR

  7. #7
    Vitalijus 771
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    As keciu kas 10 kkm, nes atstumai tikrai nera dideli..

  8. #8
    Getman
    Svečias


    Citata Autorius Vitalijus 771 Žiūrėti skelbimus
    As keciu kas 10 kkm, nes atstumai tikrai nera dideli..
    Pritariu. Elgiuosi taip pat

  9. #9
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    15.. ir taip jau sesti metai...

  10. #10
    wongas
    Svečias


    Labas, per metus pravažiuoju iki 35.000 km... tepalus keičiu pavasarį ir prieš žiemą....važiuoju su 2001m. taip labai tinka 10W40 Ir nesuku sau kiaušinių PEACE

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •