Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 22

Gija: variklio forsavimas

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.20
    Vietovė
    eu
    Įrašai
    109
    Reputacija
    1


    variklio forsavimas

    truksta smarves mano antrukui 2.5 benzinas-dujos,gal kas turit kokiu minciu kaip jaunyste butu galima sugrazinti, cipuoti ar dar kaip?

  2. #2
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Cipavimas - loxotronas. Siaip tie varikliai ir taip pakankamai prastai laiko, o patobulines ji dar greiciau i vieta padesi. Patarimas vienas: parduoti turima ir nusipirkti 3.3 voyageri. Cia butu pats pigiausias varaintas. Arba pasilikti turima kaip donora o nusipirkti dar viena.

  3. #3
    Makena
    Svečias


    Automobilis:1.Komplektacija:9.Variklis:3.Metai:12 Šitokį drąsiai gali forsuot ir čipuot, jis manau amžiams.

  4. #4
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius PlymouthV6 Žiūrėti skelbimus
    Cipavimas - loxotronas. Siaip tie varikliai ir taip pakankamai prastai laiko, o patobulines ji dar greiciau i vieta padesi. Patarimas vienas: parduoti turima ir nusipirkti 3.3 voyageri. Cia butu pats pigiausias varaintas. Arba pasilikti turima kaip donora o nusipirkti dar viena.
    nesakyčiau taip drąsiai kad brangus ir kokybiškas čipavimas yra akių dūmimas. Bet, kiek žinau, jis tinka tik dyzeliui. Dėl variklio laidojimo visiškai pritariu
    Born in USSR

  5. #5
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.20
    Vietovė
    eu
    Įrašai
    109
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Daranius Žiūrėti skelbimus
    nesakyčiau taip drąsiai kad brangus ir kokybiškas čipavimas yra akių dūmimas. Bet, kiek žinau, jis tinka tik dyzeliui. Dėl variklio laidojimo visiškai pritariu
    nesutikciau kad variklis prastai padarytas,jau 350000km ir dirba kaip bite,bet manau gamintojai per didele atsarga galiai palike

  6. #6
    petrasl
    Svečias


    Citata Autorius Daranius Žiūrėti skelbimus
    nesakyčiau taip drąsiai kad brangus ir kokybiškas čipavimas yra akių dūmimas. Bet, kiek žinau, jis tinka tik dyzeliui. Dėl variklio laidojimo visiškai pritariu
    Manau, automobilių gamintojai labai gerai moka paskaičiuoti komponentų resursus. Ir tikrai nedės į modelį su eiliniu motoru kokios nors sportinės sankabos ar atsparesnės greičių dėžės. Gamintojas tikrai negalvoja "... o gal klientas kada nors čipuos motorą?". Jiems ekonominiu aspektu tai neapsimoka daryti. Todėl dadėjęs arklių motorui neišvengsi tokių dalykų kaip sankabos, dėžės, granatų ir t.t. byrėjimų. Teks ir čia investuot.

    Turiu kolegą, kuris po nesibaigiančių remontų (bmw525 2005) gryžo ir pasiprašė tą čipą išlupt (ar kaip ten jį čipuoja/iščipuoja). Na taip, čia ne bmw bet, nemanau, kad bus kažkas kitaip.

  7. #7
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius petrasl Žiūrėti skelbimus
    Todėl dadėjęs arklių motorui neišvengsi tokių dalykų kaip sankabos, dėžės, granatų ir t.t. byrėjimų. Teks ir čia investuot.
    Dievai! Koks dar čipavimas ar forsavimas. Sugrius tas motoras vos tik jį palietus. Baigia savo amželį ir tiek žinių. Kol rieda, tegu rieda sau pavaliai, pakol nusibaigs pats.
    Teisus, Petras, Nieko gero, bobo, nesitikėk, o tuos pinigėlius, kur atiduotum už nieką - pataupyk, arba kuro nusipirk Protingiau bus...

  8. #8
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.20
    Vietovė
    eu
    Įrašai
    109
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Makena Žiūrėti skelbimus
    Dievai! Koks dar čipavimas ar forsavimas. Sugrius tas motoras vos tik jį palietus. Baigia savo amželį ir tiek žinių. Kol rieda, tegu rieda sau pavaliai, pakol nusibaigs pats.
    Teisus, Petras, Nieko gero, bobo, nesitikėk, o tuos pinigėlius, kur atiduotum už nieką - pataupyk, arba kuro nusipirk Protingiau bus...
    be reikalo taip nuvertinat sita modeli,niekados per 6metus pavedes nebuvo ir nusibaigti dar nesiruosia.

  9. #9
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Apie ka cia?

  10. #10
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius PlymouthV6 Žiūrėti skelbimus
    Apie ka cia?
    Apie bobo iš eu automobilį.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •