Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 11 iki 15 iš 15

Gija: Garso aparatūra

  1. #11
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    Citata Autorius dzonis Žiūrėti skelbimus
    Na nezinau - nuvaziavau pas Egidiju - sake jokiu ekvalaizeriu nereikia keisti jei stovi oginali aparatura ir niekas nekaitaliota. Taigi issilupau galines elipses apziurai - nu juokingos - VEF'o lygio placiajuostes. Siap ne taip iprasiau Axton 3-iu juostu su negiliu montavimu. Nu ir ka dabar faderi nusukau i gala - diena ir naktis garsas. Dabar tikrai lupsiu ir is duru ,nes ten tokios pacios gaiduvo sudetos .
    as minejau ne egidiju o Arvyda, nes pas mane irgi kiti samanai nezinojo ko as ieskau, o arvydas rado nusimususy ekvalaizery, pasijunge kompa 2 minutes ir kita muzika

  2. #12
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Nezinau kokia gali buti muzika placiajuostes elipses , magnetas is vis zaislinis. Gali zaisti nezaides su tais ekvalaizeriais - nera nei normaliu aukstu nei zemu.

    Citata Autorius vejas666 Žiūrėti skelbimus
    as minejau ne egidiju o Arvyda, nes pas mane irgi kiti samanai nezinojo ko as ieskau, o arvydas rado nusimususy ekvalaizery, pasijunge kompa 2 minutes ir kita muzika

  3. #13
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Cia kalba eina nekeisti paprastu speakeriu i premium (infinity), nes infinity yra 2 omu ir juos maitina isorinis stiprintuvas ,o ne galva. Stadartinese sistemose garsiakalbiai 4 omu.

    Citata Autorius mafo Žiūrėti skelbimus
    Radau kažkokių pagasdinimų tad įkėliau - gal jie ne į temą visai, bet tai patys nuspresit

    Part Number: 05091019AB
    Part Description: 6 X 9 speaker
    TSB Number: 23-035-06, 08-024-07 REV. A
    Do not replace base speaker (p/n 05091019AB) with any premium speaker due to
    the difference in speaker impedence the radio will be damaged.

    ______________________________________

  4. #14
    Robčikas
    Svečias


    Labas,

    Kur pirkote Axtonus ir gal zinote koku ismatavimu reikia V`kui galui ir soninem durim?

    Citata Autorius dzonis Žiūrėti skelbimus
    Na nezinau - nuvaziavau pas Egidiju - sake jokiu ekvalaizeriu nereikia keisti jei stovi oginali aparatura ir niekas nekaitaliota. Taigi issilupau galines elipses apziurai - nu juokingos - VEF'o lygio placiajuostes. Siap ne taip iprasiau Axton 3-iu juostu su negiliu montavimu. Nu ir ka dabar faderi nusukau i gala - diena ir naktis garsas. Dabar tikrai lupsiu ir is duru ,nes ten tokios pacios gaiduvo sudetos .

  5. #15
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Va sitos telpa ir prieki ir gale. Ismatavimai priekio ir galo vienodi. Pirkau Lavernoje.

    http://www.geroskainos.lt/Auto-apara...iakalbiai.html


    Citata Autorius Robčikas Žiūrėti skelbimus
    Labas,

    Kur pirkote Axtonus ir gal zinote koku ismatavimu reikia V`kui galui ir soninem durim?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •