Puslapis 3 iš 14 PirmasPirmas 1234513 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 131

Gija: įvairios dujinės problemos

  1. #21
    Trioškis
    Svečias


    Citata Autorius mafo Žiūrėti skelbimus
    rašei apie klaidą P0171 Trioški, pas mane išlindo klaida P0172, reiškia: per riebų mišinį, nulekiau į Bingą klaidą pratrynė, tikina, kad įsiurbimo kolektoriuje skylės... Aišku nei vienos neparodė pasiūlė pačiam ieškoti, galvoju jei jos jau ir atsirado tai tik po jų intervencijos... na o gal ir ne.
    Pirmiausia išsiaškinti kuris kuras iššaukia šią klaidą (benzas ar dujos), o tada jau ieškoti galų.

  2. #22
    mafo
    Svečias


    Citata Autorius Trioškis Žiūrėti skelbimus
    Pirmiausia išsiaškinti kuris kuras iššaukia šią klaidą (benzas ar dujos), o tada jau ieškoti galų.
    žmona lėkė ant dujų trasoje vakar kai išmetė klaidą, tai kaip suprantu skaitos ant dujų mišinys nepatiko. jie kompa pajungė, klaustelėjau ką matai į jį žiūrėdamas sako jog blogai, matau jog skylės kolektoriuje... na pratrynė klaidą, vėl perreguliavo šiandien. Po kol kas važiuoju kaip katik dujas būčiau įsidėjęs.. kažkur tos skylės kolektoriuje dingo. Bet jaučiu vėl prakiurs po kokio pusės mėnesio

  3. #23
    Trioškis
    Svečias


    Citata Autorius mafo Žiūrėti skelbimus
    žmona lėkė ant dujų trasoje vakar kai išmetė klaidą, tai kaip suprantu skaitos ant dujų mišinys nepatiko. jie kompa pajungė, klaustelėjau ką matai į jį žiūrėdamas sako jog blogai, matau jog skylės kolektoriuje... na pratrynė klaidą, vėl perreguliavo šiandien. Po kol kas važiuoju kaip katik dujas būčiau įsidėjęs.. kažkur tos skylės kolektoriuje dingo. Bet jaučiu vėl prakiurs po kokio pusės mėnesio
    Na tai ir pakentėk iki sekančio "service engine soon" užsidegimo, o tuo pačiu pastebėk ir sąnaudas dujų. Kiek pamenu skundeisi, kad visų valgo tiek nedaug, o taviškės apetitas didelis. Va ir gavai klaidą, kad per daug riebiai maitinai. Gal po perreguliavimo reikalai pasitaisys.

  4. #24
    mafo
    Svečias


    Kad tik tavo žodžiai tiesiai į dangų... būt smagu matyt mažesnius skaičius sąskaitose

  5. #25
    raganius
    Svečias


    Ne per seniausiai apturėjau P0172, važiuojant dujomis. Problema išspręsta dujinių purkštukų mechaniniu sukalibravimu (visų vienodai), jų išvalymu ir gumelių keitimu, dujų filtrų keitimu ir reduktoriaus membranos keitimu (dujas pūtė jau į vakuumą). Dėl prastos dujų kokybės ant LT rekomendavo dujų filtrus keisti keičiant variklio tepalus .

  6. #26
    Trioškis
    Svečias


    Tik nesitikėk čia ir dabar. Po mėnesiuko - kito jau galėsi spręsti. Čia nepasipyz....mas, čia realybė.

  7. #27
    romaas
    Svečias


    Citata Autorius adaptotas Žiūrėti skelbimus
    Ne per seniausiai apturėjau P0172, važiuojant dujomis. Problema išspręsta dujinių purkštukų mechaniniu sukalibravimu (visų vienodai), jų išvalymu ir gumelių keitimu, dujų filtrų keitimu ir reduktoriaus membranos keitimu (dujas pūtė jau į vakuumą). Dėl prastos dujų kokybės ant LT rekomendavo dujų filtrus keisti keičiant variklio tepalus .
    jei ne paslaptis, kur tvarkei duju iranga?

  8. #28
    raganius
    Svečias


    Jokia paslaptis. Dujų kompas pas mane "Tornado". Softą turėjo arčiausiai http://www.vikabaltus.lt/kontaktai/ . Jie skelbiasi, kad turi visas programas. Pataikiau ryte, kada nebuvo eilės, porą valandų ir išvažiavau. Visų darbų metu teko būti šalia - dirba tikrai skrupulingai ir atsakingai.

  9. #29
    romaas
    Svečias


    Citata Autorius adaptotas Žiūrėti skelbimus
    Jokia paslaptis. Dujų kompas pas mane "Tornado". Softą turėjo arčiausiai http://www.vikabaltus.lt/kontaktai/ . Jie skelbiasi, kad turi visas programas. Pataikiau ryte, kada nebuvo eilės, porą valandų ir išvažiavau. Visų darbų metu teko būti šalia - dirba tikrai skrupulingai ir atsakingai.
    aciu, salia "Acuros" randasi.Kazkaip buvau primirses tuos meistrus.

  10. #30
    mafo
    Svečias


    Citata Autorius adaptotas Žiūrėti skelbimus
    Ne per seniausiai apturėjau P0172, važiuojant dujomis. Problema išspręsta dujinių purkštukų mechaniniu sukalibravimu (visų vienodai), jų išvalymu ir gumelių keitimu, dujų filtrų keitimu ir reduktoriaus membranos keitimu (dujas pūtė jau į vakuumą). Dėl prastos dujų kokybės ant LT rekomendavo dujų filtrus keisti keičiant variklio tepalus .
    Mūsų skirtingos problemos kolega, dujos pas mane tik 2 mėnesiai kaip įdėtos... bet info gera, ateičiai. Beje dėl tos kokybės dujų, man leptelėjo mano dujininkas, kad kažkoks brudas dujose karts nuo karto pasirodo, kurio neišfiltruoja jokie filtrai. Tai po tokio "performenso" pas jį pastoviai pilnas kiemas. Prieš koki mėnesį purškė man į sistemą "carb clyner" nes nebepersijungdavo į dujas rytais. (praktiškai nauja įranga sustreikavo, pravalė pagerėjo bent jau tam kartui).

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •