Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kokias padangas renkatės?

Balsavo
118. Jūs negalite čia balsuoti
  • Naujas, garsiausių gamintojų

    43 36.44%
  • Naujas, nesvarbu kas gamintojas

    32 27.12%
  • Dėvėtas, bet garsiausių gamintojų

    47 39.83%
  • Restauruotas

    14 11.86%
  • Kuo pigesnes

    5 4.24%
  • Nepirkau padangų jau 5 metus ir dar tiek laiko nesiruošiu pirkti

    2 1.69%
Balsavimas su keliais pasirinkimais.
Puslapis 3 iš 18 PirmasPirmas 1234513 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 179

Gija: Padangos

  1. #21
    petrasl
    Svečias


    Aš taip ir norėjau padaryt kaip buvo su "rašymu", tik man rodos, kad padaryt tą reik moderatoriaus pagalbos, todėl čia parašiau tik variantus Galima net atskirą šaką sukurti: "Apklausos".

    Oba, kol čia sapaliojau, kažkas ėmėm ir padarė poolą
    Paskutinį kartą taisė petrasl : 2011.05.03, 11:35

  2. #22
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius petrasl Žiūrėti skelbimus
    Na va, manau kaip tik atsirado tema balsavimui:
    Kokias padangas renkatės?
    1. Naujas
    2. Restauruotras
    3. Dėvėtas
    4. Kuo pigesnias
    5. Garsios firmos
    6. Nekeičiau padangų jau 5 metus

    kaip tarė - taip ir padarė

    matau, kad temos apie padangas trūkumas pasireiškė greitai, tai tegu čia būna bendra tema su apklausa orientacijai

    rašykit, jei yra trūkstamų variantų - papildysiu. Galite rinktis daugiau nei vieną punktą. Apklausa vieša, gal šiuo atvieju reiktų padaryti anoniminę kad santūrūs tautiečiai nesidrovėtų balsuoti?
    Paskutinį kartą taisė Daranius : 2011.05.03, 11:40 Priežastis: papildau...
    Born in USSR

  3. #23
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius Daranius Žiūrėti skelbimus
    kaip tarė - taip ir padarė

    rašykit, jei yra trūkstamų variantų - papildysiu. Galite rinktis daugiau nei vieną punktą. Apklausa vieša, gal šiuo atvieju reiktų padaryti anoniminę kad santūrūs tautiečiai nesidrovėtų balsuoti?
    Tikrai šviesos greitis...
    Va kai padarysi anoniminę, tai ir bus 100% naujos ir garsių gamintojų Kokia čia, gėda? Kiba nežino nieks kur gyvenam ir už kiek.

    Tiesa, jei yr variantas : "Nepirkau padangų jau 5 metus ir dar tiek laiko nesiruošiu pirkti", tai gal reiktų dar vieno, pvz.: " kolegos nusiperka ir man kaip tik" Arba : "Renkuosi naktį pagal išmatavimus "
    Paskutinį kartą taisė Makena : 2011.05.03, 13:06

  4. #24
    Narys
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kauno r. LT
    Įrašai
    158
    Reputacija
    1


    Dar trūksta: nauja, ne garsiausias gamintojas, bet ir ne kinietiškos. (vidutine-aukšta klasė)

  5. #25
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    Na tai priklauso nuo begales aplinkybių, vairavimo stiliaus ir individo mokumo. Nemanau kad tas kuris gali sau leisti nupirkti ultra high performance naujas padangas dairysis į kažkias restauruotas. Be to kad ir naujų padangų, skirtingų gamintojų kardinaliai skiriasi dėvėjimasis.
    Kažkada pirkdavau vien dėvėtas ir restauruotas. N kartų esu 'nudegęs' ypač su visokiomis 'no name' restauruotomis. Vienintelės restauruotos, kurios man patiko buvo jei gerai pamenu STERLING (Mischelin padanga restauruota Mishelin protektoriumi) Bet tai buvo seniai, o dabar kas netingi ir kur netingi kepa tas padangas ir kokybės iš jų tikėtis tikrai neverta...
    Aš per metus su VAN'u nuriedu kuklius 30kkm (~20kkm vasaros sezonas 10kkm žiemos). Vairavimo stilius pas mane 'agresyvus ir neteisingas'.
    Pvz: dabar baigiu sudrožt Falken FK-452, 225/60R16 kainavo ~280Lt/vnt iš reifendirect'o. 3'čias sezonas, nuriedėjau tik ~40kkm ir nebekažkas liko (gal datrauksiu iki žiemos)... kaina buvo gera, dėvėjimasis greitokas (matyt visgi teisybės yra tame, ką sumoki tą ir gauni). Taip pat buvau nupirkęs taiwanietiškas Federal SS-595 - 200Lt/vnt sudrožiau per sezoną Taigi manau atitinkamomis 'garsių' gamintojų padangos atidirbtų žymiai daugiau.
    Tuo tarpu žieminės Nokian Hakkapelita RSi 215/65R15 kainavo irgi panašiai su nepadoria nuolaida (parduotuvėje ~450Lt/vnt). Nuriedėjau 4 sezonus (grubiai >40kkm) protektoriaus indikatorius rodo 4-5mm. Bet tai ypač minkštos gumos sudėties padangos, kurios žiemą dirba nerealiai (kaip sakoma - atidirbo kiekvieną cnt investuotą į jas) tiesiog žiemą važiuoji kaip vasarą, net nereikia keisti vairavimo stiliaus. Taigi kitos žieminės bus tiktai Nokian ar kažkas labai panašaus, nes gyvenant provincijoje negali važinėti tik didmiečiam skirtomis padangomis

    O dėvėtas galima pirkti TIK jeigu važinėji MAŽAI (daug važiuojant pavargsti jas keitalioti ir galutiniam rezultate gaunasi tas pats) ir atsargiai

  6. #26
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Makena Žiūrėti skelbimus
    O, dabar, galvojau parašysiu - "Restauruotas". Po mano atsakymo, parašys dar koks šimtas ir rezultate: Makena-restauruotas, BOSAS- naujas, Petras- garsios firmos, o Plymouth- penkis metus nekeičia ir nežada dar penkis keist
    Kaip manai?
    Plymouth iki siol pirkdavo tik naujas Bet pacias pigiausias - kai ant spidometro parasytas max greitis 160km/h, kitokias deti nera prasmes. O tarnauja man apie 4-5 metus naujas komplektas Ir buna ismetamas ne del sudilimo, o del senumo - protektoriaus dar buna ~3mm.

  7. #27
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius PlymouthV6 Žiūrėti skelbimus
    Plymouth iki siol pirkdavo tik naujas Bet pacias pigiausias - kai ant spidometro parasytas max greitis 160km/h, kitokias deti nera prasmes. O tarnauja man apie 4-5 metus naujas komplektas Ir buna ismetamas ne del sudilimo, o del senumo - protektoriaus dar buna ~3mm.
    Čia tik pavyzdys, broli, ant liežuvio galo kabėjo ir...

  8. #28
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius intar Žiūrėti skelbimus
    Dar trūksta: nauja, ne garsiausias gamintojas, bet ir ne kinietiškos. (vidutine-aukšta klasė)
    iš aš galvoju kad save priskirčiau prie tų gudručių, kurie įsivaizduoja, kad perka aukščiausios kokybės prekę ir nepermoka už garsų vardą, bet viskas turi savo kainą ir atitinkamą kokybę.
    Aišku, gali žiemai susitaupyti ir pirkti brangius "Nokian'us" bet tada nusispjauni ir vasaros sezonui imi taivanyje gamintus aukščiausios kokybės padangų plagiatus ir už vienos ašies "apavimą" sumoki tiek, kiek kainuotų viena padanga.
    Tokiu atvieju sakyčiau reiktų žymėti pirmus du variantus - sąmoningai neparinkau "geriausio kainos ir kokybės santykio" varianto, nes tokiu atvieju visi atsakymai ir suplauktų į vieną punktą - nebelieka prasmės ir apklausai
    Born in USSR

  9. #29
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Beje, ant vojaus buvau uzdejes restauruotas ziemines Dunlop rasto, laike gerai - 4 sezonus. Aant ledo normaliai vaziavo, is sniego gerai lipo, bet teko ismesti su 4mm protektoriaus likuciu, nes suskeldejo sonai. Nauja protektoriu ant senu padangu uzklijavo, tai sonai nedagyveno iki protektoriaus nuplikimo.

  10. #30
    Makena
    Svečias


    Čia kažkada rodė, kaip jas restauruoja. Tikrai paliko teigiamą įspūdį ir solidžiai procesas atrodė. Kad ir atmetus atitinkamą reklamos dalį. Bet kur galima restauruot 215? Nesukčiau sau galvos daugiau, pilnai pakaktų, nes amžius jau ne drąskytis plentuose.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •