Puslapis 2 iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 33

Gija: Vidus

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    bullet777
    Svečias


    Butu smagu suzinot, nes man asmeniskai antruko veliuras zymiai patogesnis nei treciuko sedynes (nors pas mane oda bet vistiek man jos nepatogios)

  2. #2
    Bajoras2
    Svečias


    Aš ir galvoju kad tame lovely kažko trūksta, ryt ir raciją ten įdėsiu, žiūrėsim kas tilps
    Beja, ant stogo, centre yra trys automatinių vartų knopkės. Kaip jis programuojasi? Būtų nuostabu jas paleisti

  3. #3
    wongas
    Svečias

  4. #4
    Bajoras2
    Svečias


    "žiūrėk manualą" - geriausias tuščias pasiūlymas aš manyčiau tada gal geriau nieko nerašyti, nes ne visi turi tuos manual, o gal kažkas žino "vaistų" ir kitų būdų - todėl normalu kad ir temas užduoda žmonės Ar kitaip manai?

    Bet kokiu atveju dėkui už nuorodą
    Prie to pačio - veidrodėlių valdymo knopkė turi šviesti? Šviesų įjungimas turbūt ne? "Tack'as" OFF knopkė už vairo ir nešviečia? Avarinio mygtukas šviečia neįjungtas?

  5. #5
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Bajoras2 Žiūrėti skelbimus
    Prie to pačio - veidrodėlių valdymo knopkė turi šviesti? Šviesų įjungimas turbūt ne? "Tack'as" OFF knopkė už vairo ir nešviečia? Avarinio mygtukas šviečia neįjungtas?
    1. Buna ir taip ir taip.
    2. BUna ir taip ir taip.
    3. Kiek zinau - ne.
    4. Taip.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  6. #6
    Bajoras2
    Svečias


    Puikumėlis, vadinasi verta ardyti nes yra šansų kad turi degti
    Ačiū

  7. #7
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Gal turi tu lempuciu kurios nuo 14 voltu dirba ir duoda pakankamai sviesos, kur i siuos apsvietimus dedasi?
    Arba gali nurodyti kokias dedi?

  8. #8
    roman
    Svečias


    Laba diena!
    ar kas bande savo auto padaryt tylesni?
    noreciau padaryt garso izoliacija.internete radau izoliacines medziagos,bet man atrodo per brangu.
    ant mano grando reiketu 20 kv.m =700lt ir cia tik pirmas sluoksnys,o reikia 2.
    gal kas dare?noreciau kaip sitam linke
    http://www.zest-line.ru/index/shumoi...omobilja/0-22#
    radau gera straipsni(saita),tik rusiskai
    http://auto-shum.ru/
    Paskutinį kartą taisė roman : 2012.08.22, 22:50

  9. #9
    Bajoras2
    Svečias


    Nesu matęs kad lemputė būtų nuo 14V... (bet gal tik nemaciau)
    Yra skirtingų galingumų lempučių, bet tada kyla daug šansų, kad plasmasė pradės lydytis (taip yra nutikę) tad su galingumais kiek atidžiau reikia elgtis ir žiūrėti kokia visa konstrukcija

  10. #10
    roman
    Svečias


    O kaip gi dugnas?Perskaiciau,kad nu juo irgi daug kas priklauso,t.p. nuo jo vibracijos.
    radau toki straipsni apie garso ,bei antikorozine izoliacija....Dinitrol 479.atrodo geras dalykas,bet pries tai reikia dar padengt gruntu ir gana ne brangiai eseina.Gal nuo to ir pradet!kaip manot?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •