Puslapis 1 iš 4 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 31

Gija: CRD cipavimas

  1. #1
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1


    CRD cipavimas

    Gal esate kas pasicipave savo dyzeliuka?
    pasidalikit info jei nesunku. Ar verta ar geriau to nedaryti, jei geriau to nedaryti tai kokios pasekmes sito reikalo buna?

  2. #2
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Lauk BOSO komentaro. Jis saviškį ir cipavo ir vel iš cipavo ir tt.....

  3. #3
    Narys
    Įstojimo data
    2008.05.06
    Vietovė
    Kaunas-Garliava, LT
    Įrašai
    635
    Images
    29
    Reputacija
    1


    2,5 mechaninė ir taip gerai važiuoja, ko ten dar iš jo norisi? Pavažiuok su benzinu automatu, pamatysi
    O šiaip fizikos nepakeisi. Norėsi daugiau galios, valgys daugiau kuro. Iš oro tos galios nepadaro. Nebent nori pasidaryti ekonomiškesnį, bet tada ir bus guminis.

  4. #4
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    2 out of 2 members found this post helpful.
    Citata Autorius Makacinas Žiūrėti skelbimus
    Gal esate kas pasicipave savo dyzeliuka?
    pasidalikit info jei nesunku. Ar verta ar geriau to nedaryti, jei geriau to nedaryti tai kokios pasekmes sito reikalo buna?
    Geriau to nedaryti pasekmes man asmeniskai buvo skaudzios su tralu is italijos nuo romos teko parvykti.
    Pas mane yra 5 voyageris.

    Buvau ir 4 tukus cipines ir ten bedu buta. Lesa tas cipas purkstukus padidina sanaudas. O to zeklaus traukimo kaip isivaizduoji nera. Trauka minimaliai pagereja mazdaug 3 kartus lyginant su nuplautos masinos efektu
    Po cipavimo prasideda beda su kuro slegiais ta sistema padaryta rakom ir ji nesusitvarko zmoniskai su didesniu kuro kiekio padavimu. Gali buti taip iseisi ant lenkimo jei gerai daspausi bus tik pyst ir uzges variklis.

    Jei nori deti chipa tik del to kad pradzia gazo butu gyvesne tai patarciau dabar ismokti ji paminti giliau ir nereikes cipo.

    Beje po cipavimo atsiras bedos su duslintuvu egr sistema ir t.t. sios bedos yra labai rimtos ir pridarys daug vargo.
    Sis traktorius turi turbina kurios geometrija nekinta.
    Todel beveik visada baziuoja su oro deficitu.
    Del sios priezasties juo negalima vaziuoti jei apsisukimai zemiau 1800 nors dauguma tai daro ir turi bedu del to.
    Turedamas chipa privaletum ji sukti didesniuose sukiuose kad isvegti siu gamintojo kliurku.

    Realiai tingiua cia toliau telefone subaksnoti visus niuansus.

    Cipuot nerekomenduociau bus daugiau neigiamo nei teigiamo. Uzvaziuosi i voyger gimtadieni ir viska papasakosiu ko dabar nedarasiau.

  5. #5
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1


    OHO
    Aciu BOSAS uz info.

  6. #6
    provokator
    Svečias


    Citata Autorius liutukas Žiūrėti skelbimus
    2,5 mechaninė ir taip gerai važiuoja, ko ten dar iš jo norisi? Pavažiuok su benzinu automatu, pamatysi
    ka reiskia sitas pasakymas? tipo 2.5 dyzelis geriau vaziuoja nei benzinas?

  7. #7
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    ka reiskia sitas pasakymas? tipo 2.5 dyzelis geriau vaziuoja nei benzinas?
    Taip ir zenklia geriau. Benzas tik svelniau vaziuoja o dyzelis geriau traukia

  8. #8
    provokator
    Svečias


    asmeniskai man tai pavaziavus dyzeliu norejosi vel i benzina. del traukos tai nepasakyciau, kad geriau. sitoj vietoj galima butu pradeti debatus, kad buvo netvarkingas, ir tt. neesme, man traukia geriau benzinas. kazkam gal dyzelis. kiekvienam savo

  9. #9
    provokator
    Svečias


    3.8 benzinas-160kw, 332nm prie 4000rpm, 0-100 per 9.6sek. V max-180kmh
    2.5 crd-104kw,320nm prie 2000rpm, 0-100 per12.6 sek. V max-185kmh
    Is vietos dyzelio sukimo momentas daro savo, bet toliau...

  10. #10
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1


    nu vyrai lyginat 6 cilindrus su 4iais, ir kubatura labai zenkliai skiriasi. tikrai neteisingas palyginimas. savaime aisku kad 3.8 nepalyginamai geriau. lyginkit 2.4 benza su 2.5 crd. svogeris turi 2.4 benza tai maniskis crd lyginant su jo tai kisa y sedyne neblogai. tas 110 kw tikrai per silpnas, nor autostradoj buvom invija 170km/h. jau sitas crd vangiai begejasi bet tas 2.4 tai is viso tik ritasi.
    asmeniskai man tai su situ crd labai sunku smagiai startuot nuo nulio, o kai jau jungi 3ia begy tai eina stacias, apsilenkti irgi nera sunku.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •