Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 22

Gija: Čipavimas

  1. #1
    misa
    Svečias


    Čipavimas

    Sveiki,norečiau išgirsti jūsų nuomone apie 2,5 CRD varyklio čipavimą,nes pas mane tik 89 kw,gal lik ir mažoka,kaip ten būtu su kūro sanaudom,dumingumu,ir ar nepakenktu pačiam varykliui,gal kas susidurėt su tuo.
    Dėkui.

  2. #2
    Narys mikana avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Karmėlava
    Įrašai
    817
    Images
    288
    Reputacija
    1


    Citata Autorius misa Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,norečiau išgirsti jūsų nuomone apie 2,5 CRD varyklio čipavimą,nes pas mane tik 89 kw,gal lik ir mažoka,kaip ten būtu su kūro sanaudom,dumingumu,ir ar nepakenktu pačiam varykliui,gal kas susidurėt su tuo.
    Dėkui.
    nežinau iš kur tu tuos 89 kw ištraukei pas mane tai rašo 104 kw ir kiek mano žinios teisingos tai pas juos visus 2,5CRD yra 104 kw

  3. #3
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Visi atsakymai cia: http://www.vimota.lt/
    Garantuotas reikalas, laiko patikrintas. Seimininkui Vitoldui gal siek tiek truksta bendravimo su klientais igudziu, bet tai kompensuoja darbo kokybe

  4. #4
    Narys
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kauno r. LT
    Įrašai
    158
    Reputacija
    1


    Citata Autorius PlymouthV6 Žiūrėti skelbimus
    Visi atsakymai cia: http://www.vimota.lt/
    Garantuotas reikalas, laiko patikrintas. Seimininkui Vitoldui gal siek tiek truksta bendravimo su klientais igudziu, bet tai kompensuoja darbo kokybe
    Mes juo nusivyle. Matomai kaip kam su juo, bet yra xebros kur gerokai geresniu rezultatu pasiekia(jau nekalbant apie bendravima) ir uz mazdaug 50% tik jo kainos.

  5. #5
    misa
    Svečias


    Citata Autorius mikana Žiūrėti skelbimus
    nežinau iš kur tu tuos 89 kw ištraukei pas mane tai rašo 104 kw ir kiek mano žinios teisingos tai pas juos visus 2,5CRD yra 104 kw
    Tai kai pirkau gavau Austriskus popierius,kad del kazkiokiu tai priezasciu yra sumazinti kilovatai,pas mane ir technikiniam pase uzrsyti 89 kw,vienas pliusas draudimas pigesnis.

  6. #6
    misa
    Svečias


    Gal yra kokie kontaktai islyke tu kitu...

  7. #7
    raganius
    Svečias


    Citata Autorius misa Žiūrėti skelbimus
    Tai kai pirkau gavau Austriskus popierius,kad del kazkiokiu tai priezasciu yra sumazinti kilovatai,pas mane ir technikiniam pase uzrsyti 89 kw,vienas pliusas draudimas pigesnis.
    Pas mane technikiniam irgi pripynta vėjų. Įrašyta kad 110 kW

  8. #8
    j4f
    Svečias


    Klausimas del chipo

    Sveiki. Ka manote apie toki chipa is ebay- http://www.ebay.co.uk/itm/PERFORMANC...item27d0047c9b

  9. #9
    j4f
    Svečias


    Kaina apie 200lt su atsiuntimu. Pilnas ebay tokiu chipu voyager'iams, kyla pagunda viena toki isigyti...

  10. #10
    j4f
    Svečias

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •