Puslapis 5 iš 9 PirmasPirmas ... 34567 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 41 iki 50 iš 102

Gija: Avarinis AD režimas

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Bajoras2
    Svečias


    Ridos ir daug nebus, nes tryniausi tik cia vietoje, kaune, darbas-namai pagrinde.
    Įdomiausia bus patyrinėti ar čia nebuvo "turginis remontas" prieš pardavimą, nes keista tai - kad tikrai dežę be extremalių naudojimų dirbo ir šiuo atveju nuo kalno riedant sulaužiau dėžę į šipulius

    Arnai,jei dėžė bent jau prisisuka - jau labai didelis žingsnis. Aš čia šeip paklausiau, bet pasirodo norint ir netyngint - būtų galima burtais užsiimti (tik aišku niekas to nedarys)

  2. #2
    Girinis
    Svečias


    Gerai, kad burtais neužsiimsi.

  3. #3
    Bajoras2
    Svečias


    Bet šrotai kainas tai susitarę 1:1 visoje lietuvoje

  4. #4
    Girinis
    Svečias


    Patarčiau remontuotis, o ne pirkt dėžę. Vienareikšmiškai.

  5. #5
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Girinis Žiūrėti skelbimus
    Patarčiau remontuotis, o ne pirkt dėžę. Vienareikšmiškai.
    O ka ten paremontuosi, jei dantraciai isbyreje? Juos reikia tureti is kazkur Cia ne diskeliai susvile, kad nuejai, nusipirkai, isidejai ir pamirsai. Dantraciu taip nenusipirksi

  6. #6
    vidutis
    Svečias


    Citata Autorius PlymouthV6 Žiūrėti skelbimus
    O ka ten paremontuosi, jei dantraciai isbyreje? Juos reikia tureti is kazkur Cia ne diskeliai susvile, kad nuejai, nusipirkai, isidejai ir pamirsai. Dantraciu taip nenusipirksi
    Pas mene buvo viskas išbyrėję ir pamėlę. Šiauliuose firmelė remontavo, keitė viską, su sankaba ir filtru kainavo 2100, tepalas atskirai. Sankaba restauruota, o dėžės viduariai nauji. Dėžę buvau nusiėmęs pats. Kažkaip dėvėtą pirkt nesiryžau, nes nežinosi kaip ten kas.

  7. #7
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius vidutis Žiūrėti skelbimus
    Pas mene buvo viskas išbyrėję ir pamėlę. Šiauliuose firmelė remontavo, keitė viską, su sankaba ir filtru kainavo 2100, tepalas atskirai. Sankaba restauruota, o dėžės viduariai nauji. Dėžę buvau nusiėmęs pats. Kažkaip dėvėtą pirkt nesiryžau, nes nežinosi kaip ten kas.
    Uz tokia kaina nauju daliu tavo dezeje labai mazai ir tikrai nekeite visko kaip cia isivaizduoji.
    Ir nauju viduriu pas tave nebus nei kvapo uz tokia kaina.

  8. #8
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius vidutis Žiūrėti skelbimus
    Pas mene buvo viskas išbyrėję ir pamėlę. Šiauliuose firmelė remontavo, keitė viską, su sankaba ir filtru kainavo 2100, tepalas atskirai. Sankaba restauruota, o dėžės viduariai nauji. Dėžę buvau nusiėmęs pats. Kažkaip dėvėtą pirkt nesiryžau, nes nežinosi kaip ten kas.
    Tu temu nesumaisei? Jei nesumaisei, tai kokia dar sankaba? Kas yra viduriai? Planetarkes naujas sudejo?
    Jei rasai, tai rasyk normaliai, o ne dviem zodziais...

  9. #9
    pikutasas
    Svečias


    Pritarčiau Giriniui. Jei žadi važinėt su šiuo auto tai tik remontuoti. Sukiši trupti litų, bet žinosi kad ten daugiau nieko daryt nereiks. O šrotinė dėžė su tepalų pakeitimu ir įdėjimu -išėmimu ~1500Lt. +darbas ~500Lt. +tepalai filtrai ~300Lt. Tai paskaičiuok ar verta tiek litų ikišt į abejotinos kokybės dėžę?

  10. #10
    Bajoras2
    Svečias


    Viskas bus aiškiau kai tiksliai matysis kas dėžėje, nes kol kas aišku tai, kad dėžė tiesiog sulūžo ir taip dėžės negenda. O kas ir kaip - įdomu ir man, papasakosiu ir jumi.
    Dėžę jei dėti, tai tik kuo geresnių metų ir mažesnės ridos. Kainos šrote:
    ~2000 metų apie ~1000lt
    ~2005 metu apie ~1700lt

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •