Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 15

Gija: Variklis issove zvake

  1. #1
    nojka
    Svečias


    Unhappy Variklis issove zvake

    Labas,

    noriu paklaust ir pasidalinti vienu kurijozu: uzvedant pasigirdo baisus garsas is variklio, kad net visa masina sujudino. Atsidarius kapota pamaciau issauta zvake kabancia ant laido. Zvake yra viena is tu, kuriu paprastiems mirtingiesiems nematyti(is kitos variklio puses). Pati zvake ciela, bet yra mazi sriegio pabrozdinimai.
    Kaip geriausia pamatyt ar nera suvarytas sregis paciame variklyje? Kaip manot kodel ivyko tas suvis?
    Tarkim yra suvarytas sregis paciame variklyje. Kokie patys geriausi budai vel ta sregi isregt? Kas tai sugebetu padaryt vilniuje?
    O jei, duok Dieve, su sregiu viskas gerai kokias butent zvakes ir laidus det i Dodge Caravan 2001, 3.3, E85 ir dujos?

    Is karto DEKOJU visiems uz suteikta informacija ir sugaista laika.
    Paskutinį kartą taisė nojka : 2012.09.30, 20:33

  2. #2
    Girinis
    Svečias


    O kada ta žvakė buvo judinta paskutinį kartą?

  3. #3
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Su sriegiu bus viskas ok, paprasciausiai kazkas kazkada bande keisti, ir arba pamirso priverzt, arba kreivai biski isuko, pagalvojo, kad isuko iki galo ir paliko. Patikrinti ar sriegiai sveiki labai paprasta - pabandyk isukti zvake

  4. #4
    nojka
    Svečias


    Citata Autorius Girinis Žiūrėti skelbimus
    O kada ta žvakė buvo judinta paskutinį kartą?
    Sunku pasakyt, nes su ja vaziuoju tik pora menesiu.

    PlymouthV6, aciu uz suteiktas viltis Kaip patartum sukti?
    Kaip jum sitas budas? http://www.youtube.com/watch?v=UST9NoaQEnQ
    Paskutinį kartą taisė nojka : 2012.09.30, 22:04

  5. #5
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    O kas tame bude ypatingo?
    p.s. uzveze filmuko pavadinimas "...Dogde Voyager"
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  6. #6
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Mano budas dar prastesnis....Is instrumento tau reikes tresciotke, galvute 16mm(zvakiu,prailginta),trumpa prailgintuva ir kardana. Kazkur sukti zvake uzteks tik galvute su prailgintuvu ir tresciotke kazkur dar su kardanu.
    O budas toks:
    1) atsukti 2 homutus kurie laiko gumini gofra(galima dar ir atjungti fiske nuo davyklio) kuris eina nuo oro filtro iki isiurbimo kolektorio.
    2)nuimti sita gofra(galima dar nuimti oro filtro virs.dali korpuso,bus patogiau ir biske daugiau vietos,o laiko ji tik dvi zasiolkes)
    3) viskas
    Dabar kaires ranka prakisk kur buvo gofras ir uz varykli,pats biski atsigulk i varykli.,desines ranka prakisk is des.puses kur babina(ten tikrai vietos uztenka). pvz man uztenka tokio budu atsukti,patikrinti ir isukti atgal visos zvakes(6vnt) uz 15 min +/-
    tik reikia kad varyklis butu ne karstas+neskubeti ir nebijuoti(o vietos ten uztenka ne tik prakisti ranka bet ir ranka su instrumentu laisvai dirba).Sis budas man patinka nes beveik nieko nereikia isrinkti,uzima nedaug laiko ir labai paprastas!
    Sekmes
    P.S.
    Viska padarysi pats sutaupisi nuo 50 ki 140 LT uz darba!!!

  7. #7
    nojka
    Svečias


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    O kas tame bude ypatingo?
    p.s. uzveze filmuko pavadinimas "...Dogde Voyager"
    Tiesa pasakius bet koks priejimas prie tu zvakiu man yra ypatinga Siuo atveju ypatumas yra nuimti visa valytuvu mechanizma ir plika akim pamatyt sregi.

    Mano budas dar prastesnis....Is instrumento tau reikes tresciotke, galvute 16mm(zvakiu,prailginta),trumpa prailgintuva ir kardana. Kazkur sukti zvake uzteks tik galvute su prailgintuvu ir tresciotke kazkur dar su kardanu.
    O budas toks:
    1) atsukti 2 homutus kurie laiko gumini gofra(galima dar ir atjungti fiske nuo davyklio) kuris eina nuo oro filtro iki isiurbimo kolektorio.
    2)nuimti sita gofra(galima dar nuimti oro filtro virs.dali korpuso,bus patogiau ir biske daugiau vietos,o laiko ji tik dvi zasiolkes)
    3) viskas
    Dabar kaires ranka prakisk kur buvo gofras ir uz varykli,pats biski atsigulk i varykli.,desines ranka prakisk is des.puses kur babina(ten tikrai vietos uztenka). pvz man uztenka tokio budu atsukti,patikrinti ir isukti atgal visos zvakes(6vnt) uz 15 min +/-
    tik reikia kad varyklis butu ne karstas+neskubeti ir nebijuoti(o vietos ten uztenka ne tik prakisti ranka bet ir ranka su instrumentu laisvai dirba).Sis budas man patinka nes beveik nieko nereikia isrinkti,uzima nedaug laiko ir labai paprastas!
    Sekmes
    P.S.
    Viska padarysi pats sutaupisi nuo 50 ki 140 LT uz darba!!!
    Va cia tai atsakymas Aciu!

  8. #8
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    Citata Autorius nojka Žiūrėti skelbimus
    Sunku pasakyt, nes su ja vaziuoju tik pora menesiu.

    PlymouthV6, aciu uz suteiktas viltis Kaip patartum sukti?
    Kaip jum sitas budas? http://www.youtube.com/watch?v=UST9NoaQEnQ
    čia jis matyt laiko marias turi pakeist galima ir nenusiukinėjant visų tų valytuvų... Aš keičiu iš apačios, nieko papildomai nenurinkinėdamas.

  9. #9
    nojka
    Svečias


    Citata Autorius sheikhas Žiūrėti skelbimus
    čia jis matyt laiko marias turi pakeist galima ir nenusiukinėjant visų tų valytuvų... Aš keičiu iš apačios, nieko papildomai nenurinkinėdamas.
    Matai, masina stovi vienam is vilniaus lazdynu kieme ir geriausia butu tam kieme tas zvakes ir pasikeisti, nes be vieno voztuvo vaziuot nesinori, o ir tampyt automato nevalia. Tai manau AERO_DD variantas kolkas priimtiniausias.

    O gal kas nors patyres turit laiko man jas pakeisti? Sumokeciau uz darba ir dar bonke pastatyciau

  10. #10
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    O kodel tampyt automato nevalia? Neisijungia N padetis ?
    Paskutinį kartą taisė Arnas : 2012.10.01, 14:06
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

Šios gijos žymos

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •