Rezultatai 1 iki 9 iš 9

Gija: Šildymo elemento montavimas.

  1. #1
    Tagas
    Svečias

    Šildymo elemento montavimas.

    Taigi, turiu angliška, priekinę keleivio sėdynę, šildomą. Pati sėdynė man netinka del diržo sagties padėties, o kadangi ji jokiam normaliam europiečiui netiks, tai sumasčiau išsimontuot iš jos šildymo elementą ir įkišt i paprastą savo vairuotojo sėdynę. Tad klausimas: ar kas esat taip darę ir ar aš čia nenusišneku ?

  2. #2
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1
    Jei gerai pamenu, sildymo elementai yra prisiuti prie odos (arba veliuro). Jei sedynes spalva tinka paprasciau butu pasikeisti pacius uzvakalus.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  3. #3
    Tagas
    Svečias
    tai, kad pas mane paprasta medžiaga....

  4. #4
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1
    Citata Autorius Tagas Žiūrėti skelbimus
    tai, kad pas mane paprasta medžiaga....
    tai dabar bus oda
    Born in USSR

  5. #5
    Tagas
    Svečias
    Deja, oda kolkas bus tik antra ir trečia eilė... Jeigu išvis bus, bandysiu dar parduot uz nepadorią kainą Tad nieko kito nesugalvoju, kaip šildymo elementą permest i savą sėdynę

  6. #6
    Tagas
    Svečias
    Sveiki, taigi šiandien iš sandėlio parsivežu priekinę, keleivio (anglo), sėdynę ardymui, žiuriu žiuriu, kad ana visai tiktų įmontavimui i mūsų vairuotojo vieton, jungtys visos yra, reiktu tik pamodifikuot elektrinį valdymą ir galiausiai nieko nesigautų, nes nesilanktytų atlošas Padariau keletą fotkių:

    1Nr. Čia kaip suprantu - relė, taip?
    2Nr. Tokia pat jungtis ateina iš po grindų, bet...keleivio sėdynėje... Čia man mistika.
    3Nr. Trys laidai nupjauti, kur jie priklauso būt?
    DSCF0270.jpg

    Kodėl tokia pat jungtis yra po priekinio keleivio sėdyne?
    DSCF0273.jpg



    Dar klausimas, po kiek laiko, po akumo atjungimo, galima atjunginėt sėdynes, kad nebutu po to airbag klaidų?

  7. #7
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1
    Istrauk ta fishke kur nupjati laidai ir iskisk ta, kuri laisva po sedyne
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  8. #8
    Tagas
    Svečias
    O ką kišt i Nr.2?

  9. #9
    Tagas
    Svečias
    Well well well, naujų minčių padavė man ta vienintelė sėdynė yra priekinė anglo keleivio, tad ji realiai tinka pas mane i vairuotojo vietą, tiesiog senąją nuimt, naują uždėt, laidus pajungt ir vuolia! bet!! Kadangi ji keleivio, tai nėra reguliatorių, kurie reguliuoja atlošą ir prisistumimą. Bet čia ir neproblema, užteks uždėt senas plastmases. Ten kaip suprantu stovi kažkoks mechanizmas, kuris reguliuoja, tav vat štai klausimas: kokiu būdu reguliuojasi sėdynes atlošas?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •