Rezultatai 1 iki 10 iš 61

Gija: Klaipėda servisai

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Jo, paskutiniu metu kazkaip pastebejau, kad ten meistrai pasikeite.
    Man vienai masinai pries menesiuka reikejo stabilizatoriaus ivores pakeisti. Dazniausiai pats darydavau, bet laiko neturejau, galvoju - uzleksiu, stagiai padarys ir vsio. Tuo labiau jau buvo dare anksciau. Darbo ten, dauguma zino - atsukti is viso du varztus. Nuimti gumas, uzmauti naujas ir prisukti atgal. Nuuu, 20 min . Nuvariau ir ismoviau i parduotuve. Tai ju "mechanikas" paziurejes, meistrui sako, kad cia ojojoj kiek darbo. Skambina man. Sako, pas jus kazkoks nestandartinis modelis, daug kainuos
    Atvaziuoju, paziuriu. Nu elementariausias standartinis tvirtinimas su vienu varztu... Py...ec...
    Praktiskai atvilkau mechanika uz ausies, kad jis man papasakotu kas cia nestandartinio. Jaunas vaikis toks. Tai mikcioti pradejo I klausiama zvilgsni meistras atsakydamas paguzciojo peciais - sako, man menchanikas taip sake
    Pakeite siaip ne taip per kokia valanda, ir... nuomone apie save deje jau susigadino. Gaila. Buvo neprastas servisas.
    Paskutinį kartą taisė Arnas : 2011.10.26, 15:43
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •