Puslapis 1 iš 7 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 62

Gija: kur deti duju baka?

  1. #1
    zee
    Svečias


    kur deti duju baka?

    Sveiki forumiečiai, įsigijome vana town and country 2006m norime susidėti dujas. Pradėjome svarstyti kur padėti dujų baką. Į saloną (II eilės, ar nesujaus duju kvapas), į bagažinės duobę (nesinori), vietoj zapaskės - ar nebus arti žemės ir nenusidauš kur pakeliui. Norėčiau išgirsti jūsų nuomonę bei patarimus ar patirtas klaidas
    Ačiū

  2. #2
    zee
    Svečias


    Citata Autorius Daranius Žiūrėti skelbimus
    uj... kažkaip pražiūrėjau metus - kaltas. Anie, berods, atsarginį ratą per vidurį kabina, ar čia senesnis modelis tik toks įmantrus?
    sitam zapaske per viduri masinos, net nezinociau kaip ja nuimt kazkur salone atsisuka varztas ir nukrenta . Del salono irgi mastem, bet ten po kede berods telpa tik 45L bakas (mazoka) nebent aukot dvi kedes ir jos taps nebesulankstomos (FAIL). Gal kas turi isideje i salona po antrom kedem ir zino kiek max galima ikisti ten duju baka?

  3. #3
    Man sekasi ;)
    Įstojimo data
    2012.01.16
    Vietovė
    Vilnius-Kaunas
    Įrašai
    95
    Reputacija
    1


    45 litrus, bet realiai duju prisipildo 35. Vietoj zapaskes irgi didesnio neidesi.

  4. #4
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Citata Autorius MariusL Žiūrėti skelbimus
    45 litrus, bet realiai duju prisipildo 35. Vietoj zapaskes irgi didesnio neidesi.
    Jeigu plūdę palenkus,virš 40 drąsiai supilt galima,taigi, 40*2=80 ltr.,o tai jau neblogai
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  5. #5
    Dainioška
    Svečias


    Pas mane analogiška situacija. Paaukojau vieną sėdynę - įdėjo vieną balioną. Tik telpa deje apie 25 ltr. (galite įsivaizduoti koks ne retas svečias esu degalinėse). Siūlė didesnį mėginti įdėti, bet kaip jie aiškino, reikėtų panaudoti grubią jėgą - daužyti, lankstyti ir pan., aš to nenorėjau. Dujų kvapo salone nesijaučia.

  6. #6
    zee
    Svečias


    Citata Autorius Dainioška Žiūrėti skelbimus
    Pas mane analogiška situacija. Paaukojau vieną sėdynę - įdėjo vieną balioną. Tik telpa deje apie 25 ltr. (galite įsivaizduoti koks ne retas svečias esu degalinėse). Siūlė didesnį mėginti įdėti, bet kaip jie aiškino, reikėtų panaudoti grubią jėgą - daužyti, lankstyti ir pan., aš to nenorėjau. Dujų kvapo salone nesijaučia.

    pries darba i degaline i namus vel i degaline = VIP klientas
    Citata Autorius Mindas112 Žiūrėti skelbimus
    Jeigu plūdę palenkus,virš 40 drąsiai supilt galima,taigi, 40*2=80 ltr.,o tai jau neblogai
    Kalbejau su vienu dujininku, sake lyg ir didesni galima ikist virs 50L, tik idomu koks atstumas iki kelio lieka (zmona pergyvena, kad vaziuosi ant bardiuro ir susprogsi )

  7. #7
    Trioškis
    Svečias


    Kai nusprendžiau montuoti dujas į savo III-ką, labai naudingos info gavau paskambinęs forumiečiui "Slavai". Papasakojo apie, tuo metu, tik pasirodžiusiais balionų naujienas. Ko pasekoje, užsakiau tokį pas mūsų krašto dujininkus (o jie dar apie tokios talpos ir formos nebuvo girdėję). Bet pagal tokią info - užsakė ir savaitės bėgyje gavo. Tai manau, kad paieškojus rimto dujininko, kuris domisi naujienomis ir galimybėmis (pastoviai "updatinasi"), rastum labai protingą sprendimą.

  8. #8
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius zee Žiūrėti skelbimus
    Kalbejau su vienu dujininku, sake lyg ir didesni galima ikist virs 50L, tik idomu koks atstumas iki kelio lieka (zmona pergyvena, kad vaziuosi ant bardiuro ir susprogsi )
    O prie ko cia atstumas nuo kelio? Balionas juk salone...
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  9. #9
    zee
    Svečias


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    O prie ko cia atstumas nuo kelio? Balionas juk salone...
    na as turejau raumeni jei det baliona vietoj zapaskes, per viduri masinos

  10. #10
    Man sekasi ;)
    Įstojimo data
    2012.01.16
    Vietovė
    Vilnius-Kaunas
    Įrašai
    95
    Reputacija
    1


    Nelabai suprantu kam reikia bordiurais vazinet Jei tiek bedu sudaro balionas vietoj atsarginio rato, tai tada belieka ji deti po sedyne.

Šios gijos žymos

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •