Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 15

Gija: Galinės priešrūkinės ir atbulines eigos šviesos (perdarymas i EU)

  1. #1
    juzeg
    Svečias


    Unhappy Galinės priešrūkinės ir atbulines eigos šviesos (perdarymas i EU)

    Gal forumiečiai gali pasidalinti patirtimi, koki priešrūkinį ir atbulinės eigos žibintą ir kokioje vietoje montavote III kartos Voyager'iui iš USA.
    Pas mane po bamperiu kabo dvi didžiulės dėžės , kurias bijau nulaužti parkuojantis. Gal kas turi protingesnį šios bėdos sprendimo pvz.

  2. #2
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius juzeg Žiūrėti skelbimus
    Gal forumiečiai gali pasidalinti patirtimi, koki priešrūkinį ir atbulinės eigos žibintą ir kokioje vietoje montavote III kartos Voyager'iui iš USA.
    Pas mane po bamperiu kabo dvi didžiulės dėžės , kurias bijau nulaužti parkuojantis. Gal kas turi protingesnį šios bėdos sprendimo pvz.
    yra kas labai gražiai į buferį įleidžia. Galima ir apvalius ir stačiakampius - pagal skonį.
    Born in USSR

  3. #3
    Girinis
    Svečias


    Citata Autorius juzeg Žiūrėti skelbimus
    Gal forumiečiai gali pasidalinti patirtimi, koki priešrūkinį ir atbulinės eigos žibintą ir kokioje vietoje montavote III kartos Voyager'iui iš USA.
    Pas mane po bamperiu kabo dvi didžiulės dėžės , kurias bijau nulaužti parkuojantis. Gal kas turi protingesnį šios bėdos sprendimo pvz.
    Visokiausių pvz senoj svetainėj yra..Ir foto ir pamąstymų...

  4. #4
    AndriusA
    Svečias


    Aš tarp valstybinio nr pasikabinau ir viskas normaliai.

  5. #5
    Pradėjo patikti! Aidas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kretinga - Klaipeda
    Įrašai
    369
    Images
    6
    Reputacija
    1


    galima i buferio apacia ipjauti , dariau ne vienam , domina skambink , Aidas 865649110 .
    kitas variantas pirkti europines lempas .
    USA žibintų perdarymas , xenon montavimas , automobiliai iš USA ,

  6. #6
    aprioris
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    kad butu normaliu suzenklintu diodiniu zibintuku tai beveik visur butu galima juos pridet.jie mazi ryskiai sviecia.

  7. #7
    juzeg
    Svečias


    Citata Autorius aprioris Žiūrėti skelbimus
    kad butu normaliu suzenklintu diodiniu zibintuku tai beveik visur butu galima juos pridet.jie mazi ryskiai sviecia.
    Va cia tai idomu.Idomu butu pamatyti pavyzdziu.Ir kur pirkti tuos diodinius zibintukus?

  8. #8
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Na del PVZ tai neparodysiu nes ant savo seniau dejau ir tradiciskai po bamperiu palikes pigius staciakampius sviestuvus, taciau esu dares led priesruka ir atbulini ant bamperio. Vizualiai is galo atrodo taip pat kaip ir standartiniai staciakampiai tik jie yra ploni ir sukasi tiesiai ant plokstumos (bamperio). Jie yra zymeti todel TAC pretenziju neturi. Pirkau juos kaune jei gerai pamenu firmos pavadinima, tai yra "Jovaitas". Tiesa jie brangoki..... tarp 60-70lt uz vieneta.....

  9. #9
    juzeg
    Svečias


    Pirkau ir sumontavau siandien ledinius priesruka ir atbulini Z LP591LED ir Z LC657LED . Pirkau UAB Laneda http://www.laneda.lt/site/files/priv...i_zibintai.pdf kainavo 80 Lt/vnt

  10. #10
    kestutism
    Svečias


    Galiniai priešrūkiniai žibintai ir abulinės eigos šviesos

    Sveiki Kolegos,

    Pastebėjau kad nedega atbulinės eigos ir galiniai priešrūkiniai žibintai (III-as, 2,5 TDI), tad nutariau ieškoti bėdos.
    Patikrinau visas lemputes, viskas gerai. Patikrinau galinės eigos jungiklų greičių dėžėje, taip pat veikia.
    Pradėjau žiūrinėti saugiklius salone ir po kapotu, radau vieną perdegusį (kokį, net nepasakysiu), pakeičiau, bet situacija
    nepasitaisė. Gal kas galite pasufleruoti, koks būtent šių žibintų žymėjimas saugiklių blokuose, nes kai kurių sutrumpinimų
    nelabai moku iššsifruoti. Gal šioms grandinėms yra kokios tarpinės rėlės (ir kur jų ieškoti), nes pagal jų sutrumpinimus, taip pat
    nieko panašaus nerandu. Tiesa, gale kur dedasi domkratas, stovi pora kažkokių rėlių, gal galit pasufletuoti ką jos "ten veikia"...:-)))???
    Dėkoju visiems už bet kokią pagalbą iš anksto.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •