Puslapis 4 iš 4 PirmasPirmas ... 234
Rezultatai 31 iki 36 iš 36

Gija: Kiek sroves normalu naudoti ramybes busenoje?

  1. #31
    brolisvilkas
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Raktelis neturėtų išsitraukti bet kokioje pozicijoje. Reiktų sutvarkyti spynelę. Mano Dodge beveik tas pats buvo...

    Citata Autorius Mantyka Žiūrėti skelbimus
    dekui uz patarima man tas pats yra iskrauna akuma per nakti o ziurek nelabai suprantu as apie chrysler is spineles raktelis visada issitrauke bet kokioj pozicijoj nes man kad ir uzvedus issitrauke ar degima ijungus ir ar turi pipseti kai dureles atidarai neijungus degima nes tik pradarau visada pipsi toks signalas kai butum sviesas palikes

  2. #32
    Mantyka
    Svečias


    Citata Autorius Bostik Žiūrėti skelbimus
    Taigis ir man buvo toks galvos skausmas......
    Galiu pasidalinti patirtimi kai IOD(ignition off draw) išjungto degimo nutekėjimas viršija normas.
    Man irgi akumas išsikraudavo per naktį ar per parą. Tada IOD budavo ~0.1-0.16 A... TAI LABAI DAUG !!!! Parsisiunčiau manualą iš 2400 puslapiu ir skaičiau - bandžiau kone dvi savaites.
    IOD išjungto degimo nutekėjimas turi būti 0,015-0,025 A. Su tokiu nutekėjimu akumuliatorius turėtų išsikrauti per maždaug 21 parą(žinoma, jeigu nė karto nebuvo užvestas variklis ir nekrautas akumuliatorius).
    Ieškojau meistrų, ieškojau pagalbos, bet čia ne "GOLFAS" ir dar su tokia "liga" vietiniai "autoelektrikai" nepajėgė, o dažniausiai net neapsiimdavo padėti. Teko ledus laužti pačiam.
    Daug landžiojau po schemas ir po laidus mašinoje...... Pirkau net kitą prietaisų skydelį (nes srovė nukrisdavo iki reikiamos, kai atjungdavau).... NEPADĖJO !!!!
    Pagaliau priėjau prie užvedimo spynelės kontaktų, tie irgi nebuvo sugedę.. Visa bėda - pačioje užvedimo rakto spynelėje. Per 10 metu naudojimo, ji gerokai padilo ir nebepilnai išjungdavo kontaktus ištraukus raktelį(nors pati spynelė iš pradžių įtarimų nekėlė). Tai gis: pakeičiau užvedimo spynelės mechanizmą(teko perdaryti pagal savajį raktą, nes netiko imobilaizeris) ir visos problemos baigėsi.
    Dabar mano IOD (išjungto degimo nutekėjimas) nevišija 0.015 A. Kaip tik taip, kaip parašyta manuale(vartotojo vadove).....
    štai ištrauka iš manualo(vartotojo vadovo PDF faile)
    "Normal vehicle electrical system will draw from five
    to thirty-five milliamperes (0.015 to 0.025 ampere)
    with the ignition switch in the Off position, and all
    non-ignition controlled circuits in proper working
    order
    "
    sveikas norjau paklausti taves del spineles pas mane ta pati beda iskrauna akumuletoriu ir as cia per tokia firmele pasidomejau kiek kainuotu ju kita spinele su imobilaizeriu tai jie man pasake vienakaina bet tipo sako kad pas mane eina jau spinele su kompu ir turi viksa kartu keisti todel ir klausiu taves ar tikrai ji eina su visu kompu ar uztenka uzsisakiti spinele su imobilaizeriu ir mazdaug gal galetum pasakiti kiek kainuoja nes matai as ne lietuvoj esu o cia tik jei nori i centra pati vaziuokuzsakiti ar informacijos

  3. #33
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Nesu tikras 100%, bet manau spynele su chipu tikrai turi eiti priristi pas dileri prie masinos kompo. Kompo keisti nereikia.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  4. #34
    Mantyka
    Svečias


    sveiki gal kas zino kur yra problema siandien vazevau is darbo ir bevaziuojancei masinai uzsidege visos lemputes bei uzgeso motoras bandziau kurti bet neisvietos degima visa rodo bet kurtis net nebando bandziau ziureti saugikli bet visi sveiki galvojo sakes parejo dirzelis pagrindinis bet ir tai ne tada su laidu tiesiogei is akumo I starter prikisau bet kiek supratau kompas neatidaro kuro bet starteris suveikia gal kas galit padeti nezinau nuo ko pradeti arditi

  5. #35
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Kuro siurblys?
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  6. #36
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    O gal stovi negamykline signalizacija.,slapukas gal dar yra?( nes zinau viena zmogu pas kuri kartais panasi simptomai, del signalizacijos ir slapuko kontakto. ypac pas ji pradejo daznai grybauti paskuitines pora savaites....gal nuo salcio...)

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •