Puslapis 1 iš 5 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 43

Gija: 1998 2,5 TD diržas

  1. #1
    Leta01
    Svečias


    1998 2,5 TD diržas

    Sveiki visi. Labai reikalinga Jūsų pagalba. Istorija: - nupirkau Grand'ą ('97 grandininis), po keturių dienų prašoko grandinė, linko viskas kas linksta, servisas pasakė - bėk nuo tokios mašinos kuo toliau kai ją pamatai, kitas servisas pasakė - keisk variklį, pakeičiau, bet taip gavosi, kad į krumpliaratinį ('98). Viskas kaip ir gerai būtų, bet servisas nemoka diržo uždėti, tad tenka pačiam tuo rūpintis. Žmonės gelbėkit... gal kas žinote kaip turi atrodyti diržas su visais šarikais ir guolikais... Internete nieko nerandu, Manual'e kurį suradau nieko apie tai nėra... Ačiū visiems iš anksto už atsakymus...

  2. #2
    AudriusF1
    Svečias


    Pirmiausia patarčiau bėgti iš tokio"serviso" ten kur moka remontuoti automobilius,gal būt nereikės pačiam toliau domėtis diržais ir t.t.

  3. #3
    Leta01
    Svečias


    Taip ir pasielgiau, todel ir domiuosi...

  4. #4
    Makena
    Svečias


    Po velnių, ryt pasigausiu pirmą pasitaikiusį vojų ir nubraižysiu tau. Gal gali tų meistrų foto man į paštą įmest? Noriu pamatyt,kas šiais laikais verslininkais tampa.

  5. #5
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    draugiškai siūlau tam servisui embargą uždėti - kontaktus jo įmeskit į nerekomenduojamų sąrašą
    Born in USSR

  6. #6
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius Leta01 Žiūrėti skelbimus
    Taip ir pasielgiau, todel ir domiuosi...
    Žadėjau gaudyt vojų, bet taip greit nebegioju. Paprasčiau bus, jei manuale, 250 puslapy pažiūrėsi. Manualas yra senam forume, arba google jų pilna.

  7. #7
    Leta01
    Svečias


    Labai ačiū Makenai. Aš pasinaudojęs Tavo idėja puse dienos vaikiausi Voyagerius - greiti gyvatės... Tikrai taip - apie šį manual'ą jau rašiau (patikslinu - tai 1938 puslapių). Šitą variantą esu matęs. Tai dviejų diržų sistema kurią mačiau ant savo senojo 1997 metų grandininio motoro. 1998 metų varikliui buvo naudotas vienas diržas ir automatinis įtempėjas kuris, kaip jau sužinojau, kainuoja apie 700 Lt., bent jau man taip sakė variklį pardavę žmonės. Likusią pusę dienos praleidau besigilindamas ir prisikasiau prie to, kad dar ir diržų yra du variantai, tai 1,42 m. ir 2,05 m. Gali būti, kad aš klystu, tad jei galit kritikuokit, neigkit, padėkit...

  8. #8
    Narys
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kauno r. LT
    Įrašai
    158
    Reputacija
    1


    o oro srauto matavimas kaip? kitoks gi ten stovi. placiau butu idomu apie sita operacija: is grandininio, i dantratini.

  9. #9
    Leta01
    Svečias


    Na šiap užsiveda ir dirba kap ir normaliai, o be diržo važiuoti niekas nebandė. Gal tik klausimas dėl oro srauto matavimo - ar kompas neturėtu skirtis?

  10. #10
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius Leta01 Žiūrėti skelbimus
    apie šį manual'ą jau rašiau (patikslinu - tai 1938 puslapių).
    Nedėkok, broli. Nepatikėsit, pas belarusus manualo tau ieškojau ir užtikau jų forumėlį. Viens klausia- kas turi 2,5 td manualą. Kits atsako - aš turiu. Tada tas pirmas klausia, kaip jis galėtų atsisiūst, o anas,turintis, sako - paskambink, 5 žali ir pasakysiu...

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •